Melon Playground
Melon Playground

Melon Playground v9.2 APK MOD (Reklamsız Hileli) indir 2022

Melon Playground 'un ilhamı, oyun dünyasında uzun süredir yankı uyandıran efsanevi sandbox'lardan alınmıştır. Bu, oyuncuların karakterleri yaratıcı bir şekilde birçok farklı şekle taşımasına ve oluşturmasına izin veren özgür bir dünya olarak adlandır

Android Android Simülasyon
4 ( 827 puan )
Fiyat: $0
İsim Melon Playground
Yapımcı TwentySeven
Tür Simülasyon
Boyut 47MB
Versiyon 9.2
MOD Reklamsız Hileli
Orjinal Google Play
Melon Playground is the most famous version in the Melon Playground series of publisher
Mod Version 9.2

Melon Playground ‘un ilhamı, oyun dünyasında uzun süredir yankı uyandıran efsanevi sandbox’lardan alınmıştır. Bu, oyuncuların karakterleri yaratıcı bir şekilde birçok farklı şekle taşımasına ve oluşturmasına izin veren özgür bir dünya olarak adlandırılır. Bunun yanı sıra, yolunuzu engelleyen rastgele engelleri ortadan kaldırmak için birçok benzersiz silaha sahip olma yeteneği var. Sınırsız genişletilmiş bir harita, oyuncuların gelişini memnuniyetle karşılar.

KARAKTER ZİNCİRDEN YAPILANDIRILMIŞTIR

Önünüzde belirgin bir yeşil çöp adam görüntüsü beliriyor. Birçok farklı şekilden özel olarak oluşturulmuş bir karakterdir. Her karakterin zinciri, ihtiyaç ve tercihlerinize bağlı olarak diğer parçaları birleştirmek için demonte edilebilir. Ayrıca, oyuncu doğru ve geçerli strateji ve düzenlemeyi bulmak için önündeki yola bağlı olmalıdır.

kavun oyun alanı

DURMAKTAN HAREKET ETMEYE KADAR ENGELLERİ AŞMAK

Karşınızda, yoldaki engellerin ortaya çıkmasıdır. Onların işi, adımlarınızı ilerlemekten alıkoymaktır. Bu, engelin hareketsiz durduğu ve hareket etmediği durumlarda geçerlidir. Ancak, daha yüksek seviyelere çıktıkça, engeller hala hareket etme kabiliyetini taşıdığında çok büyük zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu durumla karşı karşıya kaldığınızda, oyuncuyu silah kullanmak için bir araya getirmeniz ve acımasızca hepsini yok etmeniz gerekiyor.

Sadece bu değil, aynı zamanda Melon Playground APK , rakibiniz sizin tam bir versiyonunuz olduğunda size başka sürprizler de sunuyor. Aptalca geliyor, ama şimdi kendinle savaşma zamanı. Oyuncular koleksiyondaki herhangi bir silahı kullanabilir ve önlerindeki düşmanı fethetmek için karakteri kontrol etmeye ve kontrol etmeye başlayabilirler. Özellikle, bu düşman öldürürse, oyuncu kendini güçlendirmek için parçalarını alabilir.

kavun oyun alanı

SİHİRLİ ŞIRINGA, DÜŞMANLARIN BİR SANİYEDE KAYBOLMASINI SAĞLAR

Melon Playground APK ‘nın oyunculara sunduğu güçlü silahlardan biri de şırınga. Bununla, herhangi birine dokunabilirsiniz ve düşmanınız atışınız tarafından vurulursa, yakında eriyip dumana dönüşecek ve hiçbir yere kaybolacak, sizin için boş ve pürüzsüz yola geri dönecekler. Bununla da kalmıyor, size en destansı el bombası fırlatıcılarını da getiriyoruz.

ÖZEL KOSTÜMLERLE GÖRÜNÜMÜ DEĞİŞTİRİN

Melon Playground MOD APK , gücün yanı sıra, oyunculara görünüm de dahil olmak üzere her ayrıntıyı önemsiyor. Spesifik olarak, farklı stiller ile birçok görüntü oluşturmanız için sürekli olarak yeni giysiler sunulmaktadır. Ek olarak, dondurma sistemi, hareket eden düşmanların üstesinden gelmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Sadece onu kullanarak, haritadaki bu noktada zaman hareketsiz kalacak ve hızlı bir şekilde geçmenize izin verecek.

kavun oyun alanı

YENİ PERSONEL SİZE HER ZAMAN SAYGILIDIR

Melon Playground APK , oyunculara en yeni ve en benzersiz deneyimleri sunmak için sürekli olarak gelişir. Artık birçok kartalı geçme ve yaratıcılığınıza meydan okuma maceranızda yalnız olmayacaksınız çünkü size eşsiz bir kadro sistemi getirdik. Evrendeki en itaatkar karakterlerdir, her zaman klişeleşmiş bir şekilde emirlerinizi yerine getirirler, size asla itaatsizlik etmezler, en küçük şey bile.

  • Kendinizi yaratıcı, zeki bir zihinle katı hareket eden çöp adam dünyasına bırakın.
  • Etkileyici bağlantılar aracılığıyla yeşilin her bir parçasını değiştirmeye devam edin.
  • Haritadaki yolu olabildiğince uzağa taşıyabilmek için oyuncunun gücünü yükseltmek için silahlar ekleyin.
  • Bıçak darbeleri veya kurşunlarla size sorun çıkaran engelleri aşın.
  • Doğaçlama bir strateji ile çalışanları katı emirlerinize yönlendirin.


İndir (47MB)

Artık indirmeye hazırsınız Melon Playground ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir