MEGA MAN X DiVE LATAM
MEGA MAN X DiVE LATAM

MEGA MAN X DiVE LATAM v12.1.0 APK (Menü, İyi Moda) indir


MEGA guy X DiVE LATAM MOD APK kişisel olarak sizin için favori bir manga oyunudur. Bu video oyunu, aslında pek çok mükemmel özelliğe sahip olduğu için çevrimiçi oyun meraklıları için yaratılmıştır.MEGA guy X DALIŞ LATAM MOD APK yüklegençliğinize dönü

Android Android Aksiyon
4 ( 973 puan )
Fiyat: $0
İsim MEGA MAN X DiVE LATAM
Yapımcı CAPCOM TAIWAN
Tür Aksiyon
Boyut 80.23 M
Versiyon 12.1.0
MOD Menü, İyi Moda
Orjinal Google Play
MEGA MAN X DiVE LATAM is the most famous version in the MEGA MAN X DiVE LATAM series of publisher CAPCOM TAIWAN
Mod Version 12.1.0
1. Tüm seviyelerin kilidini aç 2. Döviz alımlarının zorunlu kullanımı

İndir (80.23 M)

MEGA guy X DiVE LATAM MOD APK kişisel olarak sizin için favori bir manga oyunudur. Bu video oyunu, aslında pek çok mükemmel özelliğe sahip olduğu için çevrimiçi oyun meraklıları için yaratılmıştır.

MEGA guy X DALIŞ LATAM MOD APK yükle

gençliğinize dönün ve ilahi oyunları hissedin, kazanacak mısınız? MEGA guy X DiVE LATAM MOD APK, Japon animelerini seviyorsanız kişisel olarak sizin için mükemmel bir çevrimiçi oyundur. Japon filmlerindeki bazı fikirlerle güçlü bir şekilde mücadele etme temelinde, bu video oyunu hayranların zihninde kalıcı bir iz bırakacaktır. Genel oyun miktarları kademeli olarak artar, böylece bu video oyunundan gözlerinizi ayıramazsınız. Sayısız yoğun muharebe zorluğundan önce yeteneğinizi gösterebilmeniz için buradaki koşullar zor olacaktır.

mega man x dive 2 mega man x dive 3

BÜYÜYÜCÜ ARSA

Bu video oyununa sahip olarak, orijinal bir hikayeye sahip bir savaş küresini mükemmelleştiriyorsunuz. Ünlü anormal avcılar X ve Zero olarak oynayın ve dünyaca bilinen “Derin Günlükler”i kabul edin. Bu, benzersiz bir manga hikayesinden üretilmiş bir dünya olabilir. Ne kadar ileri gitmeyi seçerseniz, o kadar çok yeni beceri elde edeceksiniz. Mega Man X’in önceki sürümlerindeki aynı bilgisayar sistemi küresine sahiptir: “Deep Log”. Spesifik durum, bir keresinde Derin işarette açıklanamayan bir hatanın meydana gelmesiyle başladı ve “Mega Man X” oyun bilgilerinin bozulmasına neden oldu.

Alışılmadık verilerle başa çıkmak için “X” ve “Zero” gibi ünlü kahramanlardan yararlanın. Ve bu sorunları tanıyor ve çözüyor musunuz? Güçlü iradenizi eğitmek için zorluklarla. Gerçek Mega adam eylemlerinin gerçekçi ve tavizsiz bir sunumu. Dash, jump, buster ve saber gibi keşfetmenize yardımcı olacak sayısız şey. Oyununuz, otomatik 360 derecelik nişan alma ve ateş etme işlevini eklerken “Mega guy X”in pratik aktivitelerini koruduğu anlaşılmaktadır. Bu oyun için benzersiz optimizasyon, hareketleri daha da pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olur. Oyun oynarken büyük kolaylıkların keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

KESİNTİSİZ HAREKET

Düğmelerle ilişkili boyut ve yer de onu “Mega Man X”e gerçekten yaklaştırmak için özel olarak üretilebilir. Ekranda beliren birkaç buton ile kavramanız mümkün. Özellikle, “Mega adam X”in kült figürleriyle tanışacak ve sırayla her seviyede rol yapacaksınız. Çevrimiçi oyunun içindeki 3B görüntüler ve modeller, en son gereksinimler kullanılarak yeniden oluşturulur. Bu nedenle, kesintisiz hareketli resim görevleri, size birçok unutulmaz deneyimi yaşatmayı garanti eder. Kendi anılarınızdan figürler yepyeni görünümlerle tanıtılacak! Sürpriz ve sürpriz, bu video oyununun size sunduğu şey olmalı.

mega man x dive 4 mega man x dive 5

DONANIM VE YÜKSELTME

Oyuna girmek, birkaç modern öğeyi aradığınız ve yendiğiniz zaman olabilir. Hızlı bir şekilde kazanmak için bir dizi silah ve BOS patates cipsi yapmak için birine meydan okuyun. Gerekli büstler ve kılıçların yanı sıra, oyuna dahil olan çoğu silaha sahip olacaksınız. İnsanlar ayrıca belirli birkaç görevlerine odaklanmış olarak savaşabilirler. Azrail için Sigma’nın ışın orağını denemeye karar verin ve düşmanlarınızı parçalamanın heyecanını yaşayın. İşte tam da bu oyunun size vereceği şey bu.

Ek olarak, İŞVERENLERİ yenerek eşleşen patates cipslerini toplayın. Bu, bir araç kutusunun EMPLOYER yetenek unsuruyla sonuçlanabilir ve tüm düşmanları olabildiğince çabuk fethedebilir. Her küçük şeyi ve bu nefes kesen manga dünyasını mükemmelleştirme hissini yaşayın. Özellikle çevrimiçi oyun, sizi Co-op / Versus Modunun olağanüstü heyecanına yaklaştırıyor. İşte “Kooperatif” sistemi ilk kez “Mega Man X” şovunda uygulanıyor. Ayrıca birçok oyuncu için yepyeni ve çekici. Arkadaşlarınızla birlikte zorlu işler yapmayı seviyorum. Kazanmak ve ölümü fethetmek istiyor musun?

Versus Mode’da kendi geliştirdiğiniz karakterleri istediğiniz zaman kullanmalısınız. Bunun gibi, rakiplerinizi yenmek için çeşitli yeteneklerle mücadele etmeye ve bunları göstermeye alışın. Çevrimiçi oyun, kullanıcılar için en mükemmel seviyeyi garanti etmek için birçok farklı tablo ile güncellendi.

MEGA MAN X DIVE LATAM MOD APK’NIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

  • Çeşitli oyuncularla rol oynama işlevi
  • Versus modu ve farklı oyun türleri
  • Çarpıcı 3D görüntüler, canlı, çok sayıda meraklı için çekici, bireysel gereksinimleri karşılamak için birçok seviye güvenli
  • iyileştirmeler için bir dizi araç ve kaynak arayın
  • Daha önce hiç olmadığı gibi mükemmel bir manga karakterinden geçin
  • Tamamlanacak ilginç haritalar ve görevler, istediğiniz zaman kendi cephaneliğinizi oluşturun
  • oynaması basit, yönetim becerilerinizi geliştirin ve kürenizi parmaklarınızın ucuna getirin


İndir (80.23 M)

Artık indirmeye hazırsınız MEGA MAN X DiVE LATAM ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir