Meeerge
Meeerge

Meeerge v1.2.8 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022

Meeerge, oyuncuları ilkel adaların dünyasına, onu yeni bir renk diyarına geri yükleme ve geliştirme göreviyle götürür. Farklı kahramanların birleşimi altında zalim kölelere karşı savaşıyorsunuz.

Android Android Simülasyon
5 ( 742 puan )
Fiyat: $0
İsim Meeerge
Yapımcı Betta Games
Tür Simülasyon
Boyut 212MB
Versiyon 1.2.8
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Meeerge is the most famous version in the Meeerge series of publisher Betta Games
Mod Version 1.2.8
Total installs 100,000+

11Meeerge, sizi uzayda ve zamanda, adaların basit göründüğü ve böceklerin yaşamadığı eski günlere doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Ortamdaki olağanüstü gerçekçi ve saf oyunun tadını tamamen çıkarabilirsiniz. Bu dünyaya vardığınızda, yozlaşmış toprakları keşfetmek için bir yolculuğa çıkmak için diğer kahramanlarla el ele vereceksiniz. Oyuncunun onları geri yükleme ve canlandırma gücü var mı?

meerge

SAVAŞLARIN YIKISINDAN ŞİFA

Kötü minyonlar tarafından harap edilen topraklar, oyuncuların burada bıraktıkları yaraları iyileştirebilme umuduyla keşfetmelerini bekliyor. Bunu yapmak için, size Life Essence’ı serbest bırakma yeteneği ile Orb’ları eşleştirmek ve basmak için oyunun gücü verilir. Ayrıca oyuncular, Dragon, Mammoth, Fairy gibi efsanelerdeki hikayeleri deneyimleme fırsatını yakalayarak sinerji yaratmak için birçok farklı üyeyi toplayabilir ve birleştirebilir. dişi, tek boynuzlu at.

meerge

HAZİNE BUL

Bununla kalmayıp, oyuncunun gücünü önemli ölçüde yükseltmek için size birçok arzu edilen özelliği de getiriyoruz. Yüzlerce hazine iz bırakmadan kayboldu. Bu nedenle, ana seçeneklerden biri, Orb, Spirit Essence, Berries koleksiyonu aracılığıyla hazineleri toplamak için onları takip etmektir. Ayrıca, Gizemli Nebula, Denizaltı Kalıntısı’nın yükseltilmesi sayesinde en nadir olarak kabul edilen kaynakları anında hasat edebilirsiniz.

meerge

KİLİMİ VARLIKTAN KURTARIN

Birleştirmenin oyuncuya bir takım üyelerle verdiği kabile kaçırılmıştır. Senin görevin onları sevgili adalarına geri kurtarmak. Ortaya çıkarmaya değer gizli sahnelerde yatıyorlar. Ancak bu dünyaya ayak basabilmek hiç de kolay değil. 1000 zorlukta 200’den fazla farklı seviye ile bu heyecan verici hayatta tüm resmi olmayan gösterileri tamamlamanız gerekiyor.

Bu heyecan verici yolculukta, size çok destek olacak müttefikler olacak birçok yeni kahramanla tanışabilirsiniz. Ayrıca, bir kahraman olmak istiyorsanız, kabilelerin yeniden canlandırılması da çok takdir edilmektedir. Etkileyici benzersiz becerilerinizle bu sanal dünyada en iyisi olun. Oyuncular ayrıca birden fazla adayı ve coğrafi bölgeyi tek bir şehirde birleştirebilir ve onu bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

meerge

  • Düzinelerce ıssız ada ile macera.
  • Her yerde yeni kahramanlarla yükseltin ve etkileşim kurun.
  • Kabileyi ve üyelerini kurtarın.
  • Silah almak için yükseltin, gizemli hazineleri kaçırın.
  • Lanetli toprakları geri yükleyin.


İndir (212MB)

Artık indirmeye hazırsınız Meeerge ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBetta Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir