Medieval Civilization
Medieval Civilization

Medieval Civilization v1.1.6 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Medieval Civilization, oyuncuların tüm Avrupa'ya veya diğer medeniyetlere hükmedecek en güçlü ortaçağ imparatorluğunu geliştirmesi ve büyütmesi için olağanüstü oynanışa sahip çoklu strateji oyunlarına sahiptir.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 879 puan )
Fiyat: $0
İsim Medieval Civilization
Yapımcı HeroCraft Ltd
Tür Strateji Oyunları
Boyut 392MB
Versiyon 1.1.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Medieval Civilization is the most famous version in the Medieval Civilization series of publisher HeroCraft Ltd
Mod Version 1.1.6
Total installs 100,000+
Oyunu Google Play Store'dan bir kereliğine başlat-iptal ederseniz, APK dosyasını kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirilecektir)

Medieval Civilization, oyuncuların ortaçağ Avrupa’sının büyük bir fatihi olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimlemeleri için herkese çeşitli oyunlar ve içerikler sunar. Oyunlarının her biri, harita ölçekleri, oynanış ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bunun da ötesinde, oyuncuları orta çağ topraklarında imparatorların şimdiye kadar yaktığı en destansı savaş alevlerine sokmak için hepsi zengin bir gelişmişlik ve derinlik gelişimine sahiptir.

Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı oyunları

BENZERSİZ KONSEPTLERLE STRATEJİ OYUNLARI

Medieval Civilization, çeşitli taktiksel canlandırıcı oyunlar içerir, ancak her birinin oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için etkileyiciliği vardır. Yine de hepsinin ortak bir noktası var, o da herkesin birinci sınıf ordu kontrol becerilerini sergilemesi için sıra tabanlı bir strateji mekanizması. Buna ek olarak, dünya haritası, sistem ve diğer birçok özellik de her oyunda değişerek oynanabilirliği ve insanların deneyimini önemli ölçüde çeşitlendirecek.

Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı oyunları

İMPARATORLUK İÇİN ÇEŞİTLİ FAKTÖRLER GELİŞTİRİN

Bir oyuncunun imparatorluğu yavaş yavaş küresel olarak güçlü bir güce dönüşecek ve çok sayıda performans veya heyecan verici potansiyel için sürekli olarak birden fazla sistem veya işlevle etkileşime girmeleri gerekecek. Her kişinin gelişim yoluna bağlı olarak, imparatorlukları önemli ölçüde genişletilebilir ve birçok başarı elde edilebilir. Bu arada, oyuncuların imparatorlukların güçlenmesi için mekanizmaları veya temel işlevleri sürekli olarak yükseltmeleri gerekir.

BÖLGELERİ DİĞER KRALLIKLARA GENİŞLETİN

Medieval Civilization, oyuncuların kendilerini ayrı keşif gezilerine kaptırmaları için her oyunda birden fazla dünya haritası sunacak. Başlangıçta küçük ölçekli topraklarla başlayacaklardı ve diğer krallıkların işgalini tamamlamak istiyorlarsa ayrı seferler yapılması gerekecekti. Bu arada, insanlar diğer krallıkların başkentlerini ele geçirmeyi başarırlarsa, imparatorluk için tüm kaynaklarını, insan kaynaklarını ve servetlerini alabilirler.

Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı oyunları

İMPARATORLUĞUN BÜYÜMESİ İÇİN DERİNLİ ARAŞTIRMA SİSTEMİ

Araştırma sistemi, herkesin yeni savaş birimlerinin veya ek sistemlerin kilidini açmasına izin verdiği için oyun boyunca çok önemlidir. Ayrıca imparatorluktaki birçok kaynağın verimliliğini artırmak için tesislerde genişlemeye veya birçok varyasyon yaratmaya izin verir. Sadece bu değil, aynı zamanda insanlara imparatorluk inşasında yeni fikirler getirmek için bu araştırma sistemi aracılığıyla çok fazla potansiyel de açılıyor.

DİPLOMATİK’İ BÜYÜK ÖZENLE YAYINLAYIN

Politika, aynı zamanda, Medieval Civilization’ın oyuncuların odaklanmasını ve imparatorluk içinde inşa etmesini istediği kritik bir faktördür. Mükemmel politik işleme bağlı olarak, oyuncu, haritadan silinmek istemiyorlarsa komşu krallıkların boyun eğmesini ve periyodik olarak haraç ödemesini sağlayabilir. Siyasetten gelen birçok harika şey, insanlara her zaman şiddetli savaşlara dalmaktan daha fazla eğlence ve heyecan verecektir.

Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı oyunları

TARİHİ YOLUYLA YENİDEN YAZIN

Ortaçağda savaş acımasız ve kaçınılmazdı ve muzaffer katılımcılar tarih yazacaktı. Bu nedenle oyuncular, ülkenin gelecek nesilleri veya tohumları için tüm eğitim konularını devralmak için dünyanın ve imparatorluklarının kahramanca bir tarihini özgürce inşa edebilirler. Ayrıca dramatik tarihsel yönler yaratabilirler ve gerçek dünya tarihinden tamamen farklıdırlar.

Ortaçağ Medeniyeti, Avrupa’nın fethinde güçlü bir imparator olurken herkese en iyi deneyimi ve hissi getirmeyi vaat ediyor. Bu arada, herkesin eğlenmesi için oynanış, ülkeler, bölgeler ve daha fazlasında büyük farklılıklar içeren daha heyecan verici strateji oyunları sunar.

Strateji ve Taktikler: Ortaçağ Uygarlığı oyunları

ÖZELLİKLERİ

  • Oyuncuların bir zamanlar hayal ettikleri bir imparatorluğa hükmetmek için her köşeyi fethetmeleri ve hakim olmaları için geniş bir alternatif Avrupalı.
  • Oyuncular için farklı performanslara ve oynanışa sahip çoklu strateji oyunları, sonsuz bir savaş ve tahakküm sürecine dalar.
  • Yoğun ve tatmin edici sıra tabanlı kontrol mekanizmaları, imkansız sonuçlara ulaşmak için esnek bir şekilde çok sayıda faktör ve taktik tasarlar.
  • İster askeri güç ister diplomasi olsun, imparatorluğun cesaretini yeni zirvelere çıkarmak için derinlemesine araştırma ve yükseltme sistemleri.
  • Gelecekteki imparatorluğun teknolojilerdeki büyümesi ve genişlemeleri için cömert kaynaklar ve ödüller için bölgeyi genişletin.


İndir (392MB)

Artık indirmeye hazırsınız Medieval Civilization ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHeroCraft Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir