MediBang Paint
MediBang Paint

MediBang Paint v23.6 b181 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


MediBang Paint, benzersiz bir çizim ve tasarım aracıdır. Birçok farklı çizim stiliyle çizgi roman oluşturmanıza olanak tanır. Kullanıcılar, çalışmalarını tasarlamak için çok çeşitli fırçalar, arka planlar ve daha fazlası arasından seçim yapmakta özgü

Android Android Sanat ve Tasarım
4 ( 474 puan )
Fiyat: $0
İsim MediBang Paint
Yapımcı MediBang Inc
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 30M
Versiyon 23.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
MediBang Paint is the most famous version in the MediBang Paint series of publisher MediBang Inc
Mod Version 23.5

İndir (30M)

Çizim veya çizgi roman yaratma konusunda tutkuluysanız ancak yeterli araca sahip değilseniz, MediBang Paint’e gelin. Bu benzersiz araç, kullanıcıları kendi tarzlarında çizgi roman çizme ve tasarlama konusunda destekler. Bu uygulama size fırçalar, arka planlar ve çok daha fazlası gibi çeşitli araçlar getirecektir. Bu uygulama ile istediğiniz yere çizebilirsiniz; telefonunuzda kullansanız bile, bilgisayardakiyle aynı özelliklere sahip olabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar bir hesaba kaydolduklarında işlerini kolayca kaydedebilir ve yönetebilirler.

MediBang Paint – Sanat Yapın!

TELEFONDA KULLANIRKEN BİLGİSAYARDA YETERLİ ÖZELLİKLERLE HER YERDE ÇİZİM KOLAY

MediBang Paint’in benzersiz çizgi roman çalışmaları çizme veya tasarlama konusunda kullanıcıları desteklemek için en iyi araç olduğu söylenebilir. Bu uygulama ile her yerde kolayca çizim yapabilir ve tasarım çalışmanızı yapabilirsiniz. Kullanıcılar, bilgisayarlarda olduğu gibi bu uygulamanın yardımcı özellikleriyle akıllı telefonları rahatlıkla kullanabilir ve bundan daha da uygundur. Bu uygulamanın tüm arayüzleri değiştirilmiş ve telefonlara özel yapılmıştır. Böylece çiziminizi daha verimli hale getirmek için kolayca yakınlaştırabilirsiniz.

MediBang Paint – Sanat Yapın!

GENİŞ ÇEŞİTLİ ÇİZİM ARAÇLARI PROFESYONEL BİR RESSAM GİBİ DEĞİŞMENİZE İZİN VERİR

Elbette bu meslekte çizim tutkusu veya kıdemi olan herkes, sunulan çizim araçlarının önemini anlar. Bu nedenle MediBang Paint, kullanıcılara 60’tan fazla fırça stili sağladı ve bunların tümü elbette ücretsiz. Elbette kurşun kalem, boya kalemi ve daha fazlası gibi kalemler vazgeçilmezdir. Ayrıca parmağınızla da çizim yapabilirsiniz. Sorunsuz gidecek ve keskinliği artırdıkça veya azalttıkça vuruşlar daha iyi hale gelecektir.

SAYISIZ ÜCRETSİZ KAYNAK ÇİZİMİNİZDEN EN İYİSİNİ ALMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR

Uygulamamızın sunduğu tüm özelliklerin sizi her yönden tatmin edeceğini söylemek gerekir. Bu uygulama kullanıcılara renkler, desenler veya arka planlar gibi yüzlerce benzersiz yardımcı program sunduğunda… Her şeyin kendi kullanımları vardır, sadece çizmeyi seven insanlar bu amaç için hangi parçanın kullanılması gerektiğini anlayabilir. Ne amacı? Sadece bu değil, kullanıcının çizimdeki işini en aza indirebilmek. Daha spesifik sokak veya araç arka planları sağladık; bunları işinize uygulamanız yeterlidir.

MediBang Paint – Sanat Yapın!

ESERLERİN YAZI TİPİNİ DEĞİŞTİRMEK SİZE YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM VERECEKTİR

Size birçok farklı benzersiz deneyim sunduğunda, herhangi bir kullanıcının MediBang Paint’i kullanmayı sevmesi olağanüstü. Bunlardan biri, çizgi roman çalışmalarınızın yazı tiplerini özgürce değiştirebilmenizdir. Ardından, çizgi roman hayranlarınız benzersiz yazı tipleri aracılığıyla değişikliği net bir şekilde hissedebilir. Sadece bu değil, birçok yazı tipi ve metin rengi verilir ve çizim stilinizi yenilemek için daha fazlasını kolayca değiştirebilir ve hatta dönüştürebilirsiniz.

KULLANICILAR ÇİZİMLERİNİ KOLAYLAŞTIRARAK ÇİZİMLERİ İÇİN PARTLER OLUŞTURABİLİR

Yeni başlayanların MediBang Paint’i sevdiği bir şey, grafikler oluşturmanıza izin vermesidir. Kulağa basit geliyor ve hiçbir şey değil, ancak bir kez sahip olduğunuzda ilk adımınızın nerede çizileceğini bileceksiniz. Bu işlemin yapılması da zahmetsizdir. Kullanıcılar, ekran veya resim boyunca sürüklerken daha fazla çizim oluşturabilir. Her sürükleme, çiziminizi desteklemek için karşılık gelen sayıda karo üretecektir. Özellikle, kullanıcılar buna renk eklerken nihayetinde çeşitli çizim hücreleri oluşturabilirler.

MediBang Paint – Sanat Yapın!

ANA ÖZELLİKLER

  • MediBang Paint adlı bir çizim aracıyla, kullanıcılar bir akıllı telefonla geldiğinde her yerde çizim yapmak için kullanabilirler; bir bilgisayarın tüm kolaylıklarına sahiptir.
  • Bu uygulama, fırça veya kurşun kalem gibi değiştirmenize izin veren bir dizi benzersiz çizim aracı getirecek… Bu sanatçılar için vazgeçilmez bir uygulamadır.
  • Kullanıcıların tamamen ücretsiz olarak tonlarca kaynağı deneyimlemelerine ve kullanmalarına izin verilir; resminiz için yüzlerce arka plan ve renkten birini özgürce seçebilirsiniz.
  • Çizgi roman çalışmaları için yazı tipini kolayca değiştirebilir, böylece hem yazı stilinizi tazelemiş hem de okuyuculara kendinize yeni bir görünüm kazandırmış olursunuz.
  • Güzel resimler ya da komik işler tasarlamak istediğinizde vazgeçilmez bir adım olan basit kurguları kolayca oluşturabilirsiniz.


İndir (30M)

Artık indirmeye hazırsınız MediBang Paint ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir