Mecha Ace
Mecha Ace

Mecha Ace v1.1.7 APK indir (Tam Oyun) 2022

Bu oyuna gelirken, güzel ve ilgi çekici bilim kurgu hikayeleriyle birlikte geniş evreni keşfedebileceksiniz. Oyuncular eğlenceli bir eğlence alanının keyfine varacaklar. Bununla da kalmayıp çok yoğun ve kanla dolu bölgelerdeki savaşlara da katılabili

Android Android Rol Oyunu
4 ( 931 puan )
Fiyat: $0
İsim Mecha Ace
Yapımcı Choice of Games LLC
Tür Rol Oyunu
Boyut 7MB
Versiyon 1.1.7
MOD Tüm Oyun
Orjinal Google Play
Mecha Ace is the most famous version in the Mecha Ace series of publisher Choice of Games LLC
Mod Version 1.1.7
Total installs 10,000+

Bu oyuna gelirken, güzel ve ilgi çekici bilim kurgu hikayeleriyle birlikte geniş evreni keşfedebileceksiniz. Oyuncular eğlenceli bir eğlence alanının keyfine varacaklar. Bununla da kalmayıp çok yoğun ve kanla dolu bölgelerdeki savaşlara da katılabilirsiniz. Mecha Ace’i ne kadar çok oynarsanız, oyuncuların cazibesinden kaçmaları o kadar zor olur.

Meka As Meka As

BİRÇOK İLGİLENDİRİCİ HİKAYENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

İnanılmaz derecede yaratıcı ve yeni birçok heyecan verici veya bilim kurgu hikayesi keşfedeceksiniz. Her roman size benzersiz, canlı içerik verecektir. Mecha Ace, özgürce seçim yapmanıza izin veren çeşitli seviyeler sunar. Bu romandaki hikayelerin konusu, kararlarınıza bağlı olacaktır.

BU HİKAYELERİ ÖĞRENİRKEN ÖĞRENMEK DAHA FAZLA BİLGİ AÇAR

Bu heyecan verici oyunda karakterleri taklit ederken, oyuncular bilimkurgu hikayelerinden etkilenen birçok büyüleyici duygu yaşayacaklar. Bu sayede oyuncular daha değerli şeyler öğrenecek ve deneyim kazanacaklar. Oyun görsel veya ses efektleri sağlamasa da oyuncular çekiciliğini de hissedebiliyor.

HEYECAN VERİCİ SAVAŞLARA KATILIN VE PİLOTLARIN BİRLİĞİNE LİDER OLUN

Oyuncular, sevdikleri karakterle, olağanüstü yeni ve benzersiz bir şekilde savaşma hissinin tadını çıkaracaklar. Bilim kurgu hikayeleri sizi uzayda bir yolculuğa çıkarıyor ve iç savaşlara giriyor. Oyuncular ekibine liderlik edecek ve ekipteki herkesi yönlendirecek ve eğitecek. Gruptaki herkes düşmanı yenmek için birleşmelidir.

Meka As Meka As

DENEYİM METİN ŞEKLİ, GÖRÜNTÜ, SES SAĞLAMAYIN

Mecha Ace’e katılırken, oyuncular oyunu daha benzersiz ve yeni bir biçimde deneyimleyecekler. Heyecan verici ve yeni hikayeler aracılığıyla her maçın tadını çıkaracaksınız. Oyun görsel efektler ve ses sistemleri sunmuyor ancak çok sayıda oyuncu çekiyor. Yaratıcı hayal gücünüzle seviyelerin sıcaklığını ve heyecanını hissedebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok farklı hikayeye sahip güzel ve yeni bilim kurgu hikayelerinin yanı sıra birçok heyecan verici hikayeyi keşfedin ve keyfini çıkarın.
  • Beğendiğiniz hikayeleri seçmenize izin verir ve bu kararlar ve seçimler bu heyecan verici hikayenin sonunu etkiler.
  • Her hikayede yoğun ve kanlı savaşlara katılın ve ordunuzu yönetin, eğitin ve takım arkadaşlarınızın dövüş yeteneklerini yükseltin.
  • Oyunu görsel ve ses efektleri olmadan metin biçiminde deneyimleyin, ancak oyuncular yine de oyunun sıcaklığını çekiyor ve hissediyorlar.
  • Yaratıcılıklarına ve zengin hayal gücüne bağlı olarak, her insanın kendi duyguları ve hayalleri vardır.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mecha Ace ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanChoice of Games LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir