Mech Arena
Mech Arena

Mech Arena v2.11.00 APK indir (MENÜ/Hasar, Cephane) 2022

Mech Arena: Robot Showdown, robot savaşları için size yeni ilham veren bir oyundur. Robotların savaşta savaşçı olduğu unutulmaz savaşlara meraklıysanız, bu sizin için heyecan verici bir oyun olacaktır. Bu oyun ile sizi heyecanlı aksiyon durumlarına,

Android Android Aksiyon
5 ( 905 puan )
Fiyat: $0
İsim Mech Arena
Yapımcı Plarium Global Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 166M
Versiyon 2.11.00
MOD MENÜ/Hasar, Cephane
Orjinal Google Play
Mech Arena is the most famous version in the Mech Arena series of publisher Plarium Global Ltd
Mod Version 2.11.00
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Sınırsız mermi
  • Otomatik atış

Mech Arena: Robot Showdown, robot savaşları için size yeni ilham veren bir oyundur. Robotların savaşta savaşçı olduğu unutulmaz savaşlara meraklıysanız, bu sizin için heyecan verici bir oyun olacaktır. Bu oyun ile sizi heyecanlı aksiyon durumlarına, dengeli maçlara, yüksek heyecan atmosferine ve sizi bekleyen daha birçok deneyime götürebileceksiniz.

Mech Arena: Robot Hesaplaşması

ÇELİK KAZANANLAR SAVAŞA HAZIR

Başarılı bir aksiyon oyununa sahip olmak için oyun yapımcılarının oyunculara güzel karakterler vermesi gerekecek. Oyuncuların büyük robotlara olan sevgisini anladıkları için, oyun geliştiriciler geniş bir ağır dövüş robotları koleksiyonuna sahip oldular. Oyuncuların sadece oyunun robot deposuna gitmeleri ve bu özel koleksiyona hayran kalmaları yeterli.

Birçok farklı dövüş robotundan oluşan kapsamlı bir koleksiyonla Mech Arena’nın her birini farklı bir dövüş stiliyle optimize etmesi gerekecek. Bu nedenle, oyuncular her robotun dövüş stillerine tamamen başvurabilir ve ardından taktik stillerine uymayı seçebilirler. Bir savaş robotu, onları şiddetli savaş alanında nasıl düzgün bir şekilde kullanacağınızı bildiğiniz zaman en güçlü olacaktır.

Mech Arena: Robot Hesaplaşması

GÜÇLÜ ÇOK OYUNCULU OYUN

Oyun size her biri farklı tarzlara uyan iki oyun stili sunacak. Bireysel dövüş stillerini, tek başına dövüşmeyi gerçekten seven biriyseniz, arkadaşlarınızı bir savaşa davet etmeyi ve kazananı bulmayı deneyin. Ve ekip çalışmasını seven, diğer ekip üyeleriyle koordinasyon sağlayan ve verilen görevi tamamlamaya çalışan biriyseniz, o zaman 5v5 sizin için oynamanın yolu olacaktır. Bir takım oluşturmak için arkadaşlarınıza katılın, fethetmek için birlikte çalışın.

Oyuna girerken 20’den fazla farklı arazi türü ile savaşlarınızı yaşayacaksınız. Ve farklı oyunlar için en iyi optimizasyonu yapabilmek için üreticiler oyuna birçok yerleşik harita da eklediler. Her entegre harita ile takımın maçta avantaj elde etmek için farklı oyun stratejileri uygulaması gerekecek. Tüm haritaları keşfedin ve ustalaşın.

Mech Arena: Robot Hesaplaşması

DESTEKLENEN DİĞER ÖZELLİKLER

Oyun, robotların veya oynanışın yanı sıra, oyuncunun deneyimini artırmak için birçok başka özellik de ekliyor. Cihazınızın wifi’ye bağlanmadığından ve eşleşmenizi etkileyebileceğinden hiç endişe ettiniz mi? Bunu çözebilmek için uygulama, oyuncuların savaşlarına kesintisiz devam edebilmeleri için 4G/LTE bağlantıları üzerinden maç yapmalarına izin verdi.

Ayrıca grafikler de oyuncuların en iyi maçlara sahip olması için dikkat çeken bir özellik. Oyunun görüntülenmesindeki netlik ve akıcılığı karşılayabilmek için oyuncuların grafik talebi oldukça fazladır. Bu nedenle oyunun grafik tasarım departmanı, oyunculara en iyi grafik kalitesini verebilmek için yaratıcı detayları mükemmel bir şekilde uygulamaya çalıştı.

Mech Arena: Robot Hesaplaşması

Robot savaşları, ortaya çıkan her durumla her zaman dramatik aksiyon maçlarıdır. Mech Arena, robot meraklılarının rekabet edebilecekleri ve son savaşta kazananı bulabilecekleri uygun bir yerdir. Ve bunu yapabilmek için, iyi bir oyunun çeşitli karakterlerden, benzersiz oynanıştan, kaliteli grafiklerden, kişiselleştirmeden öğeler içermesi gerekir…


İndir (166M)

Artık indirmeye hazırsınız Mech Arena ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlarium Global Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir