Measure Map
Measure Map

Measure map v1.2.48 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


İki nokta arasındaki mesafeyi rahatça ölçmek veya bir arsanın alanını ölçmek için bir uygulama mı arıyorsunuz? Ölçü haritası bu soruna mükemmel bir çözüm olacaktır. Bu uygulama, bilmek istediklerinizi ölçmek için düğümler oluşturarak telefonunuzda dü

Android Android Araçlar
4 ( 281 puan )
Fiyat: $0
İsim Measure map
Yapımcı Have a nice day
Tür Araçlar
Boyut 10M
Versiyon 1.2.48
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Measure map is the most famous version in the Measure map series of publisher Have a nice day
Mod Version 1.2.48
Total installs 100,000+

İndir (10M)

İki nokta arasındaki mesafeyi rahatça ölçmek veya bir arsanın alanını ölçmek için bir uygulama mı arıyorsunuz? Ölçü haritası bu soruna mükemmel bir çözüm olacaktır. Bu uygulama, bilmek istediklerinizi ölçmek için düğümler oluşturarak telefonunuzda dünyanın minyatür bir haritasını oluşturur.

Haritayı ölçün

İKİ NOKTA ARASINDAKİ MESAFEYİ ÖLÇÜN

A ile B arasındaki mesafeyi tam olarak ölçmeniz gerekiyorsa, şimdi kaç kilometre hızla yapılıyor. Bu uygulama elektronik harita üzerinde iki noktadan ölçüm yapma prensibi ile çalışmaktadır. Bu elektronik harita uydu, normal, topografik veya bir kombinasyon olabilir, bu nedenle küçük hatalarla doğrudurlar. İhtiyacınız olan tam koordinatları seçmek için yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Daha sonra uygulama sistemi size sonuçları verecektir. Kullanılan sonuç çıkarma birimleri metre, kilometre, deniz mili, fit ve mil, yardadır.

Haritayı ölçün

BİR ALANIN YÜZEYİNİ ÖLÇÜN

Ayrıca iki noktalı ölçüme göre genişletilmiş bir özellik de alan ölçümüdür. Ölçüm haritası, kullanıcıların ölçülecek alanı işaretlemek için üç veya daha fazla nokta seçerek alanı ölçmesine olanak tanır. Özel komut ile uygulama size o bölgenin alanı hakkında anında sonuç verecektir. Uygulamadaki ölçülebilir birimler arasında metre², km², fit², nmi², yarda, akre ve hektar bulunur. Özellikle aranan lokasyonlar ve bölgeler için madde adı oluşturarak sonuçları aynı alana kaydedebilirsiniz. Bulmayı kolaylaştırmak için favorilere eklenebilir.

Haritayı ölçün

KONUMU BULUN VE PAYLAŞIN

Ayrıca uygulamanın elektronik haritalar gibi bir işlevi de bulunmaktadır. Harita üzerinde yolları ve alanları görmenizi sağlar. Mevcut konumunuzu bulmak için bu uygulamayı da kullanabilirsiniz. Uygulamanın, cihazın konum iznine erişmesine izin verdiğini unutmayın. Kullanıcılar, uygulama üzerinden konum bilgilerini veya ölçüm bilgilerini başkalarıyla paylaşabilir.

Haritayı ölçün

ANA ÖZELLİKLER

  • Elektronik harita üzerinde mesafeyi ölçmek için konuma karşılık gelen iki nokta seçin. İstediğiniz gibi yakınlaştırın ve uzaklaştırın
  • Bir alan oluşturmak için üç veya daha fazla konum noktası seçin. Daha sonra alanın sonucu döndürülecek
  • Harita yüksek doğrulukla simüle edilir. Standart, uydu, arazi veya hibrit gibi birden çok harita türünü dönüştürün
  • Farklı adlarla ölçüm sonuçlarını depolamak için öğeler oluşturun. Temel öğeleri favorilere kaydedin
  • Kullanıcı mevcut konumu bulabilir. Konumlandırma ve ölçüm bilgilerinizi paylaşın.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Measure map ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir