MD.emu
MD.emu

MD.emu v1.5.59 APK MOD (Ücretli) indir 2022


MD.emu, kullanıcıların modern günlerde yaygın olarak görülmeyen eski güzel oyunları oynamalarını sağlamak için üst düzey mobil cihazların performansları aracılığıyla Sega Genesis için olağanüstü bir emülatördür.

Android Android Araçlar
5 ( 565 puan )
Fiyat: $0
İsim MD.emu
Yapımcı Robert Broglia
Tür Araçlar
Boyut 5MB
Versiyon 1.5.59
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
MD.emu is the most famous version in the MD.emu series of publisher Robert Broglia
Mod Version 1.5.59
Total installs 50,000+

İndir (5MB)

MD.emu, kullanıcıların antika konsollarda oyunların keyfini çıkarmasına yardımcı olma yeteneği nedeniyle en eski ve yaygın olarak kullanılan emülatörlerden biridir. Uygulama, Sega Genesis platformunun tüm oyunlarını veya mekaniklerini simüle edecek ve sanal kontroller aracılığıyla herkesin deneyimini geliştirmek için birçok ilginç özellik ile birlikte geliyor. Bunun da ötesinde, oyuncuların LAN’a bağlanmasına ve en iyi çocukluklarını konsolda arkadaşlarıyla yeniden yaşamalarına olanak tanır.

KOLAY OYUN KURULUMU VE KURULUMU

Uygulama efsanevi Sega Genesis sistemini taklit etme yeteneğine sahip olsa da, mutlak oyun yükleme hızına sahiptir ve aynı zamanda herhangi bir yeni veriyi hızla güncellemek için birçok protokol uygular. Kullanıcıların uygulamanın tanıması için oyunun dosyalarını belirtilen klasörlere atması gerektiğinden oyun yükleme işlemi de basittir.

MD.emu

GENİŞ OYUN FORMATI UYUMLULUĞU

Uygulamanın çeşitli uyumluluğu, kullanıcıların zamandan veya karmaşık dönüştürme işlemlerinden tasarruf ederken oyunu sisteme hızlı bir şekilde eklemelerine yardımcı olacaktır. Bu geniş uyumluluk sayesinde kullanıcılar istedikleri oyunu özgürce arayabilir ve sistemde kendilerine özel formatları kullanabilirler.

PÜRÜZSÜZ VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR SANAL KONTROL

Uygulama, ana ekranı sanal bir denetleyici olurken, mükemmel bir Sega Genesis sistemini taklit etmeye başlamak için cihazın tüm sistemini kullanır. Harika olan şey, her şeyin o kadar geniş ölçüde özelleştirilebilir olması ki, herkes en rahat deneyim için herhangi bir mekanizmayı veya düzeni değiştirebilir.

MD.emu

BÜYÜLEYİCİ DENEYİMLER İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ GRAFİKLER

Emülasyondaki mutlak desteğin yanı sıra uygulama, eski grafik motorlarını kullanıyor olsalar bile birçok oyunun grafiklerini veya renk kalitesini iyileştirebilir. Hepsi en sevdikleri oyunlarla en canlandırıcı anlara sahip olmak için harika bir kararlılığa sahiptir.

HARİCİ GAMEPAD İLE KOLAYCA BAĞLANIN

Uygulama, kullanıcıları yeni oyunları güncellerken geniş uyumlulukla desteklemekle kalmaz, aynı zamanda en iyi performans için gamepad’lere bağlanmalarına da olanak tanır. Ayrıca herkes arkadaşlarıyla oyunlar paylaşabilir ve aynı klasik ama kaliteli oyunların atmosferinin keyfini çıkarabilir.

Kullanıcılar uzun süredir kayıp olan Sega Genesis sistemini taklit etmek istiyorsa, MD.emu mükemmel bir seçimdir. Uygulama, çocukluk oyunlarını aramak için daha fazla forum sunacak, ancak rahatlama ve eğlence dolu.

MD.emu

ANA ÖZELLİKLER

– Klasik Sega-Genesis konsolundaki tüm eski nesil oyunları taklit eden ve hatta denetleyicisini minyatürleştiren mutlak bir yerleşik sistem.
– Kullanıcıların en sevdikleri oyunları çeşitli biçimlerde yüklemeleri ve her şeyi dönüştürmek için zaman kazanmaları için geniş uyumluluk yelpazesi.
– Kullanıcılar için özelleştirilebilir bir arayüze sahip sezgisel sanal denetleyici, çeşitli tempolu oyunlar oynarken en iyi deneyimlere sahiptir.
– LAN’da arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve efsanevi işbirliği oyunlarının keyfini çıkarırken ikonik ve nostaljik oyunlarla sonsuz eğlencenin tadını çıkarın.
– Çeşitli cihazların performansında öykünme sırasında olağanüstü kararlılıkla oyunun grafiklerini ve renk kalitesini geliştirin.


İndir (5MB)

Artık indirmeye hazırsınız MD.emu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRobert Broglia

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir