Maybe Interactive Stories
Maybe Interactive Stories

Maybe: Interactive Stories v3.0.4 APK indir (Kilitsiz Bölümler) 2022


Belki de listedeki romanlardan herhangi birini oynama şansı sunar. Oyuncular gerçekçi aktiviteler ve deneyimlerle onlarla rahatlayabilir. Farklı türlerden hikayeler geliştiriyoruz; En sevdiğiniz karakterlerden birinin varlığı yolculuğu ilginç kılıyor

Android Android Simülasyon
4 ( 970 puan )
Fiyat: $0
İsim maybe Interactive Stories
Yapımcı CINAMON
Tür Simülasyon
Boyut 101M
Versiyon 3.0.4
MOD Tüm Bölümlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
maybe Interactive Stories is the most famous version in the maybe Interactive Stories series of publisher CINAMON
Mod Version 3.0.4
Total installs 1,000,000+

İndir (101M)

Belki de listedeki romanlardan herhangi birini oynama şansı sunar. Oyuncular gerçekçi aktiviteler ve deneyimlerle onlarla rahatlayabilir. Farklı türlerden hikayeler geliştiriyoruz; En sevdiğiniz karakterlerden birinin varlığı yolculuğu ilginç kılıyor. Yaklaşan etkinlik serisine hazır mısınız? Öne çıkan kategorideki dikkate değer yenilikleri kutlayın ve yeni güncellenen arama çubuğundan aramanızın keyfini çıkarın.

belki: Etkileşimli Hikayeler belki: Etkileşimli Hikayeler

İNANILMAZ ETKİLEŞİMLİ AKSİYON SERİSİ İÇİN ÜCRETSİZ AKTİF

Web sitelerinden hikaye okumak veya izlemek, sizi bir dizi ünlü hikayenin kahramanı yaparak daha da keyifli bir deneyim sağlayabilir. Bu aktivite için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz ve bunlar tamamen ücretsizdir. Ayrıca, görüntü kalitesi ve ses arasındaki etkileşimden gelen büyüklük daha iyi bir deneyim getirecektir. Birkaç favori karakter bulacak ve birçok ilginç hikaye oluşturmalarını sağlayacaksınız.

HER ZAMAN BİR HABERİN ANINDA

Maybe’de herhangi bir hikayeye başlamadan önce oyuncuların istedikleri türü tanımlamaları gerekir. O zaman en sevdiğiniz karakterlerle tanışma fırsatınız artacak ve karakterle aranızdaki etkileşim de daha iyi olacaktır. Her yeni hikaye kaydı daha unutulmaz bir deneyim olacak. Zor seçimlerle karşı karşıya kaldığınızda, karşıdaki satırlara ve karakterlere karar verirken ne yapacaksınız. Hiçbir şey alamıyorsan, onu almaya istekli misin?

belki: Etkileşimli Hikayeler belki: Etkileşimli Hikayeler

Sadece eski hikayeye göre oynamanıza izin vererek keşif kapsamını daraltmayacağız. Oyuncular oyunda kararlar vererek yaratıcı olabilirler. Ancak, biraz düşünün çünkü daha sonra hikaye bittiğinde sonucu etkileyebilirler. Fırsatlar açılmaya devam edecek ve hikaye siz bir seçim yaptıktan sonra devam edecek. Yarattığımız başlangıç ​​noktasından kendi hikayenizi oluşturalım.

HİKAYENİN POTANSİYEL İLERLEMESİ

Oyuncular, Maybe’nin bölümlerini geçerek hikayenin tamamını takip edebilecekler. Süreye bağlı olarak hikayeniz birçok farklı bölüme ayrılacak ve her bölüm heyecan verici detaylara sahip olacak. Her insanın duygusal gelişimine benzersiz hikayeler getirme arayışı asla bitmeyecek. Bu ilgi çekici, etkileşimli seriyi deneyimleyin ve probleminiz için doğru seçimi yapın.

Oyuncular, bir gün aniden geri dönen baba hakkında bir dizi korku hikayesinin ürkütücü hayatına katılabilir. Ayrıca patron ve personel etrafında dönen olay örgüsünden romantik hikayeler seçebilirler. Daha da ilgi çekici belki de ülkenin kontrolünü yeniden kazanma ve sevdiğiniz insanları koruma hikayesindeki eski bölümlerden bazıları. Burada ayrıca önünüze çıkanları ortadan kaldırmak için en yıkıcı planları tasarlamak için bir kraliçe olarak da oynayabilirsiniz.

belki: Etkileşimli Hikayeler belki: Etkileşimli Hikayeler

ÖZEL HİKAYE SERİSİNİN OYUNCUSU OLUN

Belki sonraki güncellemelere yeni ve daha heyecan verici hikayeler eklemeye devam edeceğiz. Oyuncuların sadece ücretsiz olarak indirmeleri ve istedikleri hikayeye katılmaları gerekiyor. Bir hikayenin bölümlerindeki seçimlerinize gelince, doğru cevabı vermek için ayık ve akıllı olmanız gerekir. Lütfen bu güzel eğlence alanında kendinizi şımartın ve olumlu yorumlarınızı bekliyoruz!

ANA ÖZELLİKLER

  • En sevdiğiniz bölümleri SİZİN seçtiğiniz ve ne olacağını belirlediğiniz aşk romanlarını okumanın keyfini çıkarın.
  • Zamanda yolculuk ederken sayısız bölüm ve birçok sürprizle dolu yeni bir romantizme hazır olun!
  • Her interaktif bölümdeki heyecan verici deneyimler, kararlar ve anime karakterleri, karakterlere aşık olmanızı sağlayacak.
  • Cevaplarınızı seçin ve arkanıza yaslanın ve kararlarınız sonucunda bölümün nasıl geliştiğini izleyin!
  • Her bölümün büyüleyici kıvrımlar ve dönüşlerle dolu olması mümkün mü?
  • Arkadaşlara ve romantik ilişkilere odaklanan macera dizileri, aşk kitapları ve fantezi bölümleri okuyarak hayatınızın aşkını bulun.
  • Bir iş arkadaşı olarak günlerinizi hatırlayın ve kalbinizi aşka hazırlayın. Muhtemelen en yakın arkadaşınız onu alacak! Kendi seçimlerinize dayanan aşk hikayeleri yaratın!
  • Çeşitli hikayelerle anlatılan çeşitli aşk hikayelerinin tadını çıkarın ve hayallerinizdeki aşk dolu diziyi izleyin!


İndir (101M)

Artık indirmeye hazırsınız maybe Interactive Stories ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir