MathPapa
MathPapa

MathPapa v1.4.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

MathPapa, herkese cebir problemleri ve daha fazlasıyla ilgili en doğru yöntemleri ve sonuçları getiriyor. Ayrıca birçok farklı çözüm içerir ve diğer birçok matematik türünü otomatik olarak destekler, böylece kullanıcılar doğrudan problemlere girerken

Android Android Eğitim
5 ( 802 puan )
Fiyat: $0
İsim MathPapa
Yapımcı MathPapa Inc
Tür Eğitim
Boyut 2MB
Versiyon 1.4.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
MathPapa is the most famous version in the MathPapa series of publisher MathPapa Inc
Mod Version 1.4.5
Total installs 1,000,000+

MathPapa, herkese cebir problemleri ve daha fazlasıyla ilgili en doğru yöntemleri ve sonuçları getiriyor. Ayrıca birçok farklı çözüm içerir ve diğer birçok matematik türünü otomatik olarak destekler, böylece kullanıcılar doğrudan problemlere girerken tüm modern kolaylıklara sahip olur. Her kişinin bireyselleştirilmesine bağlı olarak, uygulama matematik öğrenmede en iyi performansa sahip herkes için daha kapsamlı özellikler ve kolaylıklar sunabilir.

MATEMATİK SORUNLARI İÇİN ÇEŞİTLİ GİRİŞ YÖNTEMLERİ

Kullanıcılar MathPapa’ya ilk geldiklerinde, hemen her seviyedeki çeşitli karmaşık sorunları çözmeye başlayabilirler. Uygulama şu anda birçok matematiksel sembolle ilişkili eşitsizlikler veya denklemler dahil olmak üzere dünya çapında her tür matematik bilgisini desteklemektedir. Bu nedenle, kullanıcıların farklı matematik problemleri için istenen sonuçları alması için birçok farklı giriş yöntemine sahip olacaktır.

MATEMATİK ALIŞTIRMALARI İÇİN EŞSİZ KLAVYE

Uygulama, denklemleri veya matematik alıştırmalarını hızlı bir şekilde girmek için kullanıcılara esnek ve üstün bir klavye tanıtacak. Klavye ayrıca farklı temalara bağlı olarak büyütülebilir veya küçültülebilir, bu da her şeyi tek bir formatta doldurmak yerine işleri sabit veya düzenli tutmaya yardımcı olur. Kullanıcılar ayrıca her karmaşık denklemi manuel olarak girmek yerine daha iyi performans için klavyeyi özgürce özelleştirebilir.

MathPapa - Cebir Hesap Makinesi MathPapa - Cebir Hesap Makinesi

TARAMA VE HEMEN CEVAP AL

MathPapa, esnek bir klavye aracılığıyla veri girmenin yanı sıra, kullanıcıların etrafındaki tüm egzersizleri taramak için kamerayı kullanmalarına da olanak tanır. Tarama sırasında, uygulama otomatik olarak tüm cevapları verecek ve alıştırmaları kapsamlı ve etkili bir şekilde çözmek için birçok talimat veya adımla birlikte gelecektir. Ayrıca, bu yöntemle doğrusal kolaylığa sahip olduğundan, uygulamanın performansı herhangi bir normal hesaplama aracının çok ötesindedir.

SONSUZ DENKLEMLERİ ÇÖZÜN VE DAHA FAZLASI

Kullanıcılar, matematik problemlerini çözerken en iyi sonuçları veya performansı vermek için uygulamanın matematik çözme yeteneklerini sınırsızca genişletebilir. Heyecan verici olan şey, uygulamanın dünya çapında birçok matematik türünü içeren birçok şablonla kullanılabilecek olması ve kullanıcıların yalnızca her konumla uyumlu sayıları girmesi yeterli olacaktır. Girildikten sonra, denklemi tamamlamak ve tüm hesaplamalarda başarılı olmak için daha fazla ayrıntı ekleyebilirler.

SORUN ÇÖZME ADIMLARI İLE İLGİLİ DETAYLAR

MathPapa sonuçları doğrudan göstermeyecek, ancak kullanıcıların her süreci kavraması için birçok problem çözme yöntemiyle birlikte gelecek. Ayrıca, matematiğin tüm özünü hızla özümsemelerine ve birçok benzersiz durumda uygulamadan denklemleri çözmelerine yardımcı olur. Herhangi bir matematik, matematik becerilerini daha iyi uygulamak için birçok mantıklı ve anlaşılır çözümle birlikte gelir.

MathPapa - Cebir Hesap Makinesi MathPapa - Cebir Hesap Makinesi

MATEMATİK ÖĞRENMEK İÇİN DAHA GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Kullanıcıların matematik öğrenmeye ilk adımlarını hızla atabilmeleri için sisteme birçok yeni içerik veya özellik eklenecek. Ayrıca farklı kullanıcılar için geniş bir desteğe sahiptirler ve matematik öğrenimi için kurulumu, etkileşimi ve düzenlenmesi kolaydır. Ayrıca, grafiklerle ilgili sorunları da destekler ve kullanıcılara grafikteki tüm bilgilerle ilgili bilgi veya cevaplar sağlama yeteneğine sahiptir.

MathPapa, matematik problemlerini çeşitli yöntemlerle çözme konusundaki üstün yeteneği sayesinde en güvenilir yol arkadaşlarından biridir. Neyse ki, insanların cevapları veya denklemlerdeki değişiklikleri hızlı bir şekilde kontrol etmeleri için tüm kullanıcı verilerini belirli bir biçimde kaydedecektir.

  • Sonsuz matematik türü için mutlak doğruluk ve ayrıntılı adımlarla gerçek zamanlı olarak tarama yaparak matematik problemlerini çözmek için kapsamlı bir tarayıcı.
  • Her yaşta veya seviyede matematikte yaygın olarak kullanılan çeşitli matematik alıştırmalarını ve sembollerini girmek için sezgisel bir klavye.
  • Matematik ve diğer problemler hakkında daha fazla bilgi edinirken, kullanıcılardan en iyi sonucu almak için birden fazla adım ve açıklama içeren ayrıntılı talimatlar.
  • Herhangi bir karmaşık matematik problemi olsun, kullanıcıların en hızlı cevaba sahip olmaları için her tür matematik problemi ile uyumludur.
  • Kullanıcılar için birden fazla uyumlu matematik alıştırması içeren ayrıntılı grafik açıklamaları, grafikleri çözme konusunda en ayrıntılı talimatlara sahiptir.


İndir (2MB)

Artık indirmeye hazırsınız MathPapa ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir