Mathmages
Mathmages

Mathmages v2.6.37 APK + MOD (Tek Vuruş/Zayıf Düşman) indir 2022

Mathmages, matematik meraklıları için bir oyundur. Senin işin krallığa girmek ve portalı korumak. Harika bir genç büyücü olacaksın. O kuledeki düşmanları yenmek için hızlı bir şekilde hesap yapmalısınız. Oynarken hem huzurlu anlar yaşayacaksınız hem

Android Android Macera Oyunları
5 ( 484 puan )
Fiyat: $0
İsim Mathmages
Yapımcı Flying Saci Game Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 82M
Versiyon 2.6.37
MOD Tek Vuruş/Zayıf Düşman
Orjinal Google Play
Mathmages is the most famous version in the Mathmages series of publisher Flying Saci Game Studio
Mod Version 2.6.37
Total installs 5,000+
  • 1. 1 Vuruş Öldür
  • 2. Zayıf Düşman (düşük atak)

Mathmages, matematik meraklıları için bir oyundur. Senin işin krallığa girmek ve portalı korumak. Harika bir genç büyücü olacaksın. O kuledeki düşmanları yenmek için hızlı bir şekilde hesap yapmalısınız. Oynarken hem huzurlu anlar yaşayacaksınız hem de hızlı hesaplarla uğraşacaksınız. Önünüzde uzun bir yolculuk olacak ve krallığa erişmek için kristallere ihtiyacınız olacak. Oraya ulaşmak için okyanusu, ormanı veya küçük bir adayı geçmeniz gerekecek. Tuhaf bir güç bölgeye sızdı ve onunla yüzleşmek için oraya gitmelisin.

HER AŞAMAYA GİRMEK İÇİN BİR KRİSTAL DOKUNUN

Mathmages’te mavi kristalle başlayacaksınız. Deniz dehşetiyle ilgili bir su elementidir. Krallığın köylülerini fethetmek ve yağmalamak için bir iskelet ekibi geldi. Ardından yeşil kristalin olduğu yere gireceksiniz. Doğa dünyanın ciğerleriyle ilgileniyor ve düşmanları onun dengesini bozdu.

NASIL ÇALIŞTIĞINI GÖRELİM.

Sağ eliniz iksir kartlarıyla, büyü kartları ise sol elinizi işgal ediyor. Herhangi bir kartı seçerek, temel sihri görebileceksiniz. Bu, matematiksel işlemi uygun zamanda tamamlamanız gerektiği anlamına gelir. Yeşil çubuk bittiğinde oyundan elenirsiniz.

Mathmages, hafif yürekli bir eğitici oyundur. Oyuncular muhteşem diyarda maceraya atılırken hızlı hesaplamaları öğrenebilirler. Gizemli gücü yenmek ve güvenli krallığı korumak için hesaplama becerilerinizi kullanabileceksiniz. Sihirli bir sihirbaz olacaksın ve yol boyunca sana rehberlik edilecek. Krallığın köylerini yağmalamak için bir iskelet ekibi almak için korkunç canavarlar tarafından yönetilen su bölümü gibi garip yerlere yolculuk edeceksiniz. Onları güvende tutmak için düşmanlarla hesaplayarak çeşitli çatışmalara katılacaksınız.


İndir (82M)

Artık indirmeye hazırsınız Mathmages ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir