Math Tricks Workout
Math Tricks Workout

Mental Math Tricks Workout v2.2.0 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Matematik Hileleri Egzersizi – Matematik ustası – Beyin eğitimi, özellikle matematik olmak üzere öğrenmenize çok iyi hizmet eden bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcılara en iyi ve en değerli egzersizleri verecek; Uygulama, öğrenme teorisine ek ola

Android Android Eğitim
4 ( 448 puan )
Fiyat: $0
İsim Math Tricks Workout
Yapımcı JustQuant com
Tür Eğitim
Boyut 12M
Versiyon 2.2.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Math Tricks Workout is the most famous version in the Math Tricks Workout series of publisher JustQuant com
Mod Version 2.2.0

İndir (12M)

Matematik Hileleri Egzersizi – Matematik ustası – Beyin eğitimi, özellikle matematik olmak üzere öğrenmenize çok iyi hizmet eden bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcılara en iyi ve en değerli egzersizleri verecek; Uygulama, öğrenme teorisine ek olarak, kullanıcıların becerilerini denemeleri ve geliştirmeleri için pratik alıştırmalar da sunar. Şimdiye kadarki en iyi tamamen ücretsiz öğrenme uygulaması olarak kabul edilen bu uygulama, kesinlikle matematik becerilerinizi geliştirecektir.

Zihinsel Matematik Hileleri Egzersizi Zihinsel Matematik Hileleri Egzersizi Zihinsel Matematik Hileleri Egzersizi

BEYNİNİZİ VE BİLGİSAYAR BECERİLERİNİZİ EĞİTİN

13 yaş ve üzeri için uygun bir uygulamadır; Uygulamanın hedef kitlesi yüksek öğrenim düzeyindeki öğrencilerdir. Her gün, öğrenme uygulamasıyla biraz zaman geçirin; Bu uygulamanın getirdiği egzersizler kesinlikle beyninizi daha iyi eğitecek ve hesaplama yeteneğinizi artıracak, son derece yüksek doğruluk ve prestij ile egzersizleri hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacaktır.

BİLİMSEL OLARAK DÜZENLENEN DERSLER

Matematik Hileleri Egzersizi – Matematik ustası – Beyin eğitimi, öğrencilerin problemin özünü anlamalarına yardımcı olacak yöntemlerle matematik hileleri arasındaki öğretimi birleştirecektir. Düzgünce düzenlenmiş ve her seviyeye göre kaliteli video dersler, öğrencilerin sıkıcı ve yanıltıcı bilgilerden kaçınarak en bilimsel şekilde öğrenmelerini sağlamayı vaat ediyor. Gereksiz uygulamalar indirmek yerine kesinlikle pişman olmayacağınız bu öğrenme uygulamasını düşünebilirsiniz.

ÇEŞİTLİ SORUNLAR VE FARKLI ÇÖZÜMLER.

Matematiğin her biçiminde aktif ve esnek bir şekilde öğrenin çünkü her matematik biçimi bir şeyler yapmanın farklı bir yoludur. Bu uygulama, kullanıcılara pratik yapmak için birçok farklı matematik türü ve birçok farklı çözümle mevcut ayrıntılı çözümler sağlayacaktır.

Zihinsel Matematik Hileleri Egzersizi Zihinsel Matematik Hileleri Egzersizi Zihinsel Matematik Hileleri Egzersizi

UYGULAMANIN DİĞER BAZI AVANTAJLARI

Matematik Hileleri Egzersizi – Matematik ustası – Öğrenciler için can sıkıntısına neden olmamak için matematik becerilerini geliştirmeye ek olarak beyin eğitimi, üretici uygulamayı güzel bir HD grafik stili ile tasarladı. Çarpıcı grafikler kesinlikle öğrencileri cezbedecek ve öğrenme verimliliği kesinlikle artacaktır. Ayrıca uygulamanın getirdiği ipuçları ve bazı matematik çözme ipuçları da kullanışlıdır ve testi en doğru sonuçlarla hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Math Tricks Workout ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir