Math Studio
Math Studio

Math Studio v2.35 APK indir (Ücretsiz) 2022


Math Studio, kullanıcıların matematiksel formüller hakkında daha fazla bilgi edinmelerini destekler ve benzersiz geometrik alanları tanımlayan birçok görüntü için derinlemesine arama yapılmasına olanak tanır. Basit arayüz uyumlu renkler, kullanıcılar

Android Android Eğitim
5 ( 364 puan )
Fiyat: $0
İsim Math Studio
Yapımcı NaNSolvers
Tür Eğitim
Boyut 7MB
Versiyon 2.35
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Math Studio is the most famous version in the Math Studio series of publisher NaNSolvers
Mod Version 2.35
Total installs 1,000+

İndir (7MB)

Math Studio, kullanıcıların matematiksel formüller hakkında daha fazla bilgi edinmelerini destekler ve benzersiz geometrik alanları tanımlayan birçok görüntü için derinlemesine arama yapılmasına olanak tanır. Basit arayüz uyumlu renkler, kullanıcıların yaklaşırken kendilerini rahat hissetmelerini sağlar. Bazı matematik formüllerine bakarak, ezberleyerek ve önceden var olan problemlerimize hemen uygulayarak başlayabilirsiniz. Ayrıca gerçekçi bir geometri deneyimi için çeşitli seçenekler de sizin için sağlanmıştır.

Matematik Stüdyosu Matematik Stüdyosu

GÜNCELLENEN DURUMLARDA YENİ MATEMATİK İŞLEMLERİ EKLENDİ

Math Studio’nun üretim ekibi, piyasaya sürüldüğü sırada, sistemin gereksiz yere karıştırılması konusunda kullanıcıların birçok farklı görüşünü kaydetti. Bu nedenle güncellemeleri yayınlarken hatalarını düzeltmeye çalıştılar. Birkaç kullanıcı güncellemedeki yeni deneyimden memnun. Matematik kategorisinde her geçen gün daha fazla yeni problem, benzersiz çözümler ve bunlarla ilgili heyecan verici formüller paylaşılıyor.

TAM ZOR CEBİRSEL DENKLEMLER

Math Studio’nun kullanıcı arayüzü, karşılaşılabilecek tüm farklı cebir konularını içerir. İntegraller, cebir ve denklemler gibi dersle ilgili bazı içerikleri eklemek yeterlidir ve kullanıcılar formüllerini sadece birkaç saniye içinde görebilirler. Ek olarak, size kolaylık sağlamak için bazı olağandışı zorluklar ve bunların çözümlerini de ekledik. Arama çubuğu, sorunuzla ilgili çeşitli diğer seçenekleri görüntüler. Sayıları girmek ve sağlanan formülleri uygulamak için sanal klavyeyi kullanın.

Matematik Stüdyosu Matematik Stüdyosu

MATEMATİK HESAPLARININ YAPILMASI

Geometri her zaman açıklanması zor bir gizemdir; birçok insan görüntüleri uzaya koyarken belirli şekli hayal edemez. Math Studio, bunları öğrenmeniz ve uygulamanız konusunda size daha iyi destek olacaktır. Açıları, kenarları, … hesaplamak için daha fazla formül eklendi. Çizgilerin kesiştiği şekilde uzayda şekillerin şekli için onlarca seçenek de belirtilmiştir. Doğrudan resim üzerinde öğrenmenizi sağlayan sistem, her şeyi doldurabilecek sanal bir ipucu ile sağlanır.

VERİLEN ALIŞTIRMAYI TAMAMLAYIN VE DAHA İYİ UNUTMAYIN

Math Studio, çözümler bulmak, formüllerin hesaplanmasına yardımcı olmak ve hatta her durumda yerleşik bir hesap makinesi olarak kullanılabilir. Bu eşsiz alanı deneyimlemek, kullanıcılara birçok faydalı ders verir. Sistem, hataları düzeltecek ve size ek olanaklar sağlamak için her güncelleme durumunda yeni matematik türleri sunacaktır. Uygulama ile keyifli bir öğrenme deneyimi yaşamak doğru karardır ve onunla çalışırken mutlu zamanlar geçireceksiniz.

Matematik Stüdyosu Matematik Stüdyosu

ANA ÖZELLİKLER

  • Sistem en son sürümde yeni matematik, birçok karmaşık problem veya dersle ilgili soruları günceller.
  • Kullanıcılar, uygulamanın işlevsel sistemine erişirken birçok hızlı matematik alıştırmasına ve formülüne kolayca erişebilir.
  • Cebir alıştırmalarını tamamlayın, sistemin mevcut çözümleri hakkındaki yorumlarınızı kaydedin ve hızla yeni çözümler oluşturun.
  • Ortaya çıkacak farklı geometrileri göstererek ve şekil üzerinde pratik yapmanızı sağlayarak uzamsal geometri dersleri verir.
  • Birçok farklı alıştırmayı, sessiz alanı, küçük rahatsızlıkları ve matematik içeriğini özümsemeyi kolaylaştırın.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Math Studio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir