Math Scanner By Photo
Math Scanner By Photo

Math Scanner By Photo v10.8 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Fotoğraflı Matematik Tarayıcısı – Matematik Problemimi Çöz – matematik problemlerini çözmek için yazılım. Karmaşık sorunları çözmenize yardımcı olacak birini bulamadıysanız, bu kaçırmamanız gereken bir uygulamadır; çözümü vermenize ve en iyi cevabı v

Android Android Eğitim
5 ( 288 puan )
Fiyat: $0
İsim Math Scanner By Photo
Yapımcı Pic Frame Photo Collage Maker & Picture Editor
Tür Eğitim
Boyut 39MB
Versiyon 10.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Math Scanner By Photo is the most famous version in the Math Scanner By Photo series of publisher Pic Frame Photo Collage Maker & Picture Editor
Mod Version 10.8
Total installs 10,000,000+

İndir (39MB)

Fotoğraflı Matematik Tarayıcısı – Matematik Problemimi Çöz – matematik problemlerini çözmek için yazılım. Karmaşık sorunları çözmenize yardımcı olacak birini bulamadıysanız, bu kaçırmamanız gereken bir uygulamadır; çözümü vermenize ve en iyi cevabı vermenize yardımcı olacaktır. Bu yazılıma geldiğinizde, net ve doğru bir çözüme sahip olmanıza yardımcı olmak için temel formüller, eşitsizlikler vb. gibi matematik alanında a – z’den destek alacaksınız. Pic Frame Photo Collage Maker & Picture Editor tarafından desteklenen bu mükemmel web sitesi, eğitim alanında saygın bir sağlayıcı olarak kabul edilir.

Fotoğraflı Matematik Tarayıcı – Matematik Problemimi Çöz Fotoğraflı Matematik Tarayıcı – Matematik Problemimi Çöz

PREMIUM ÖZELLİKLER

İlk olarak, Math Scanner By Photo’ya geldiğinizde, kamera tarafından yapılan hesaplamanın tamamen yeni bir yolunu deneyimleyeceksiniz; size çok zaman kazandırır. Bu uygulamada, internet olmadan kullanabilir ve daha sezgisel bir matematik görünümüne sahip olmanıza yardımcı olmak için matematik problemlerini grafikler ve tablolarla birleştirebilirsiniz. Ayrıca bu yazılım yüzdeler, faiz oranları, toplama, çıkarma… gibi her türlü matematiği çözer ve anlaşılması en kolay çözümü sunar.

AKILLI MATEMATİK TARAYICI

Bu kameralı hesap makinesi, ebeveynlerin çocuklarının matematik ödevlerine ve problem çözmelerine yardımcı olmaları için yararlı bir araçtır. Math Scanner By Photo uygulamasına erişirken herhangi bir matematik problemini tarayabilir ve 5s – 10s içinde cevapları hızlı ve doğru bir şekilde alırsınız. Bu dünyaya girmek, ödev yapmak ve test problemlerini çözmek gibi tüm problemlerinizde size yardımcı olacaktır.
Bu web sitesinde, ebeveynlerin çocuklarının ilerlemesini ve öğrenme düzeylerini izlemelerine yardımcı olacak bir ev ödevi işlevi de bulunmaktadır.

Fotoğraflı Matematik Tarayıcı – Matematik Problemimi Çöz Fotoğraflı Matematik Tarayıcı – Matematik Problemimi Çöz Fotoğraflı Matematik Tarayıcı – Matematik Problemimi Çöz

ABD YAZILIMININ AVANTAJLARI

Burayı ziyaret ettiğinizde orta problemlerden ileri seviye problemlere kadar tüm sorunları çözeceksiniz. Bu aynı zamanda ebeveynler için de faydalı bir uygulamadır ve ebeveynlerin çocuklarının zor matematik problemleriyle karşılaştıklarında sorularını yanıtlamasına yardımcı olur. Sadece bu değil, üretici, kullanıcıların ücretsiz olarak indirmesine, her yaştan kişiye uygulanmasına, ancak çok kolay bir şekilde manipüle etmesine izin verdi. Kullanırken, önce alıştırmayı yapmalı ve sonra yazılımla karşılaştırmalısınız, onu geliştirmenize yardımcı olacak bir araç olarak görmeli, kopyalamanız için sonsuz bir malzeme kaynağı olarak görmemelisiniz. Bu yüzden lütfen bilginizi ve rütbenizi geliştirmek için en etkili şekilde kullanın.


İndir (39MB)

Artık indirmeye hazırsınız Math Scanner By Photo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir