Matchington Malikanesi
 Matchington Malikanesi

Matchington Malikanesi v1.113.0 APK MOD (Sınırsız Para/Enerji) indir 2022

Matchington Malikanesi APK ile zekanızı ve harika estetik bakışınızı onaylayın. Bu oyun, oyun pazarında çok sayıda bulunan klasik bulmaca oyunlarından miras alınmış ve geliştirilmiştir. Ancak oyun, bulmaca kısmına ek olarak, iç tasarım ve evinizi inş

Android Android Bulmaca
4 ( 684 puan )
Fiyat: $0
İsim Matchington Malikanesi
Yapımcı Magic Tavern Inc.
Tür Bulmaca
Boyut 184MB
Versiyon 1.113.0
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
Matchington Malikanesi is the most famous version in the Matchington Malikanesi series of publisher
Mod Version 1.113.0
  • Paralar, enerji ve yıldızlar harcandığında artar!

Matchington Malikanesi APK ile zekanızı ve harika estetik bakışınızı onaylayın. Bu oyun, oyun pazarında çok sayıda bulunan klasik bulmaca oyunlarından miras alınmış ve geliştirilmiştir. Ancak oyun, bulmaca kısmına ek olarak, iç tasarım ve evinizi inşa etme ile ilgili ek görevleri de içeriyor. Bulmacaları en yüksek puanla tamamlayın, ardından yaratıcılığınızla evinizi yenilemeye devam edin. Hayallerinizdeki villayı birlikte yaratalım!

matchington malikanesi apk indir modkiwi com 1

YENİ ZORLUKLAR SENİ BEKLİYOR!

Sizin için birçok yenilikle güncellenmiş bir sürüm. Öncekinden farklı zorluklarla 50’den fazla yeni tur. Mesozoik Konak büyük bir sergi açar, altın ve ödüller almak için verilen görevleri ziyaret edin ve tamamlayın. Düzenini gözlemleyin ve villanıza uygulamak için getirin. Bu versiyon da denizin altındaki lüks odanın gelişini bekliyor, gerçekten bir mucize ve sadece layık olanlar ona sahip olabilir.

OYUNU TAMAMLAMAK İÇİN TAM ZEKA VE AMERİKAN TAKDİRİ

Matchington Mansion APK ‘da hatırlamanız gereken iki görev var: zorlu bulmacaların üstesinden gelmek ve kalenizi dekore etmek. Bulmaca mücadelesini tamamlamak için, aynı sembollerden en az 3’ünü içeren bir çizgi oluşturmak için bitişik sembolleri değiştirin ve daha sonra kaldırılacaktır. Ne kadar çok sembolü ortadan kaldırırsanız, o kadar fazla bonus puan kazanırsınız.

matchington malikanesi apk indir modkiwi com 2

Bulmaca bölümünü tamamladıktan sonra ödüller ve altın paralar alın. Dekoratif eşyalar satın alın ve villanızı yenilemeye devam edin. Oyunun zorluğunun zamanla artacağını unutmayın, bu nedenle altını akıllıca kullanın. Sadece kalenizi dekore etmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bulmaca ilerlemenize yardımcı olacak ek geliştirmeler de satın alabilirsiniz.

PATLAYICI TOPLARLA DURUMU BAŞ AŞAĞI ÇEVİRİN

Booster öğeleri Matchington Mansion’da değiştirilebilir ve eğlenceli öğelerdir. Güçlendirici öğelerin görünmesi için simgelerin uygun düzenlemelerini yapın. Yatay veya dikey sıralardaki hücreleri temizleme işlevine sahip çizgili bir top. Etrafındaki bir dizi hücreyi patlatma işlemine sahip top. Veya yedi renkli top, belirttiğiniz tüm sembolleri silecektir.

Bu güçlendiricileri birleştirmenin korkunç patlamalar yaratacağını unutmayın. Bazen turunuzdaki tüm karoları temizleyecek ve yenileyecektir. Bu eşyaları belirli seviyelerde oluşturamazsanız, meydan okumayı geçemezsiniz. Ancak bunları oyunun başlarında altınlarınızla da satın alabilirsiniz. Oldukça pahalı olmasına rağmen, turu daha hızlı geçmenize yardımcı olacaktır.

matchington malikanesi apk indir modkiwi com 3

SINIRSIZ OYUN DÜZEYLERİ!

Kalenizi maksimuma çıkarmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Her kazanan turdan sonra, bir sonraki odanın kilidini açacaksınız. Odalar oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo, bahçe, yüzme havuzundan sınırsızdır,… odalar eksiksizdir. Daha sonra denizin içinde bulunan akvaryumlar veya özgürlük dolu ağaç evler gibi odalar daha akılda kalıcı olacaktır. Bu yüzden, sevdiğiniz tüm odalarla kendinize devasa bir kale inşa etmek için mümkün olduğunca çok seviyeyi geçmeye çalışın.

ODALARIN ARKASINDA GİZLENEN İLGİNÇ HİKAYELER

Matchington Malikanesi, birbiriyle tutarlı bir şekilde örülen bir hikaye. Yeni odalara girmeden önce odanın arkasındaki gizemli hikayeye kendinizi kaptıracaksınız. Her oda, ister bir insan ister bir evcil hayvan olsun, gizemli bir karakterle ilişkilendirilecektir. Oyununuza daha fazla çekicilik katmak için bu gizemli karakterlerle etkileşime geçin. Bu karakterler bazen size çok fazla yardım getirecektir.

matchington malikanesi apk indir modkiwi com 4

RENKLİ VE EĞLENCE OYUN ARAYÜZÜ

Oyuncunun gözlerini etkileyen ilk şey muhtemelen oyunun rengi ve arayüzü. Tüm görüntüler parlak renklerle büyüleyici. Oda dekorasyonları veya oyun haritalarının detayları çok dikkatli bir şekilde tasarlanmış; binanız için lüks bir his yaratırlar. Bulmaca bölümündeki gök gürültüsü, patlayıcı bombalar, vb.’nin etkileri de oyunun başarısı için öne çıkan unsurlardır.

ARKADAŞLARLA BAĞLANIN – YALNIZCA BAŞARILAR İÇİN YARIŞIN

Matchington Konağı çevrimdışı modda kullanılabilir. Ancak Çevrimiçi moddayken, dünyanın her yerinden daha fazla arkadaşınızla bağlantı kurma fırsatına sahip olacaksınız. Arkadaşlarınızı katılmaya ve yüksek ve düşük rekabet etmeye davet edin; puanınız toplam sıralamaya göre güncellenecektir. Siz ve arkadaşlarınız da kendi kalelerini yaratabilir, ardından ziyaret etmeye ve birbirinizden bir şeyler öğrenmeye devam edebilirsiniz, bu da arkadaşlığınız için birçok heyecan verici deneyim yaratacaktır.


İndir (184MB)

Artık indirmeye hazırsınız Matchington Malikanesi ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir