MAst
MAst

mAst v1.5.4 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Kaliteli bir ürün oluşturmak istiyorsanız, bu en iyi müzik ve video düzenleyici olarak kabul edilir. MAst: Music Status Video Maker, Mast Team tarafından sağlanan uygulama. Burada farklı türlerde slayt gösterilerini deneyimleyebilirsiniz ve aynı zama

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 317 puan )
Fiyat: $0
İsim mAst
Yapımcı Mast Team
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 74MB
Versiyon 1.5.4
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
mAst is the most famous version in the mAst series of publisher Mast Team
Mod Version 1.5.4
Total installs 50,000,000+

İndir (74MB)

Kaliteli bir ürün oluşturmak istiyorsanız, bu en iyi müzik ve video düzenleyici olarak kabul edilir. MAst: Music Status Video Maker, Mast Team tarafından sağlanan uygulama. Burada farklı türlerde slayt gösterilerini deneyimleyebilirsiniz ve aynı zamanda komik müzik kliplerinizi oluşturmanıza ve gerçekleştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir düzenleyicidir. Bu program, herhangi bir türde kendi ürünlerinizi yaratmanıza izin verir, istediğiniz gibi kesebilir, birleştirebilir, ekleyebilir veya çıkarabilir. Uygulama, kullanıcıların videoları olabildiğince hızlı oluşturmasına ve dışa aktarmasına olanak tanır.

mAst: Müzik Durumu Video Yapıcı mAst: Müzik Durumu Video Yapıcı

VİDEOLAR FARKLI ŞEKİLLERDE OLUŞTURULMAKTADIR

mAst’ta mevcut videoları kullanabilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Uygulama, festival video durumu, yıldönümü fotoğraf durumu, sihirli video durumu gibi birçok farklı kategoride önceden ayarlanmış birkaç duruma sahiptir. birkaç saniye içinde. Burada, tam bir videoda birleştirmek için uygulamada bulunan bazı görselleri kullanarak kendi ürünlerinizi de oluşturabilirsiniz.
Ayrıca, düzenleme özelliklerini de destekler ve şarkıyla çarpıcı fotoğraf videoları oluşturmak için müziği değiştirebilir veya en sevdiğiniz müzikleri, şarkıları veya vuruş efektlerini ekleyebilirsiniz.

mAst: Müzik Durumu Video Yapıcı mAst: Müzik Durumu Video Yapıcı

LİRİKLİ ÖRNEK VİDEO ÜRETİCİ

Bu yer size birçok uygun temayı önceden hazırlamıştır: şarkı sözleri, ritim, tavır, ayrıca çok parçalı fotoğraf video şablonları ve isim video şablonları, böylece şarkı sözleriyle video durumu oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın müzik kitaplığından fon müziği ve ritmi seçebilir, mAst ile müzik videosu durumu oluşturabilirsiniz. Şarkılarla en iyi müzik editörü, fotoğraflar ve en yeni trend şarkılarla lirik video durumu oluşturur. Bu arada yapımcı, kullanıcıların şarkıyı değiştirebilmeleri, şablonlardaki müziği kesebilmeleri ve gerçekten sevdikleriyle değiştirebilmeleri için bize birçok şarkı sağlıyor. Ayrıca, size en iyi deneyimi sunabilecek pop, trend, dans müziği vb. dahil olmak üzere birçok müzik yüklüdür.

mAst: Müzik Durumu Video Yapıcı mAst: Müzik Durumu Video Yapıcı

HER ŞEY TAMAMEN ÜCRETSİZ

Buraya gelirken insanlar en sevdikleri tüm türleri ücretsiz olarak izleyebilir, efektler, şarkı sözleri kullanabilirler.. özgürce. Ayrıca kullanımı kolaydır, birçok karmaşık oturum açma adımından geçmenize gerek yoktur. Bu uygulamayı kullanmak istediğinizde, CH play veya App store type mAst indirme sayfasına gitmeniz yeterlidir ve ilk önce görünecektir. Ücretsiz olarak indirebilir ve ardından uygulamadan özel talimatlar alacaksınız. Bu uygulama ile keyifli bir deneyim yaşamanız dileğiyle.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız mAst ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMast Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir