MASS FOR THE DEAD
MASS FOR THE DEAD

MASS FOR THE DEAD v1.49.4 APK indir (Menü/Zayıf Düşmanlar/Tanrı Modu) 2022


MASS FOR THE DEAD heyecan verici bir oyundur. Burada kendinizi hikayenin ana rolüne dönüştürecek ve önünüzdeki yolda sizi bekleyen zorluklara ve zorluklara katılacaksınız. Hikayenin bağlamı da büyüleyici, oyuncuya bir meydan okuma duygusu getiriyor. 

Android Android Rol Oyunu
4 ( 229 puan )
Fiyat: $0
İsim MASS FOR THE DEAD
Yapımcı Trys Inc
Tür Rol Oyunu
Boyut 184MB
Versiyon 1.49.4
MOD Menü/Zayıf Düşmanlar, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
MASS FOR THE DEAD is the most famous version in the MASS FOR THE DEAD series of publisher Trys Inc
Mod Version 1.49.4
Total installs 100,000+
  • MENÜ MODU
  • Zayıf düşmanlar
  • Tanrı modu


İndir (184MB)

MASS FOR THE DEAD heyecan verici bir oyundur. Burada kendinizi hikayenin ana rolüne dönüştürecek ve önünüzdeki yolda sizi bekleyen zorluklara ve zorluklara katılacaksınız. Hikayenin bağlamı da büyüleyici, oyuncuya bir meydan okuma duygusu getiriyor. Nazarik’in antik mezarının kalıntıları gözlerinizin önünde beliriyor ve koruyucuları da ölü. Bu zor dünyada cadı “Momonga” ile yaşamak zorundasın.

ÖLÜLER İÇİN KİTLE

ÇOKLU, HEYECAN VERİCİ ZORLUKLAR

Oyun size zorlu ama aynı derecede heyecan verici savaşlar sunuyor. Sıra tabanlı bir komuta savaşında, her tura katılan oyuncu maçın anahtarını elinde tutar. Birçok görev belirlenmiş ve bunları mükemmel bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Kendi tecrübem ve zekam sayesinde, bu görevleri hızlı bir şekilde yerine getirebilmek.

ÖLÜLER İÇİN KİTLE

ÇOK OYUNCULU KATILIM İLE

MASS FOR THE DEAD’in avantajlarından biri sınırsız oyuncudur. Görevi birlikte tamamlamak için kendiniz için özgürce harika arkadaşlar seçebilirsiniz. Bir grupta, zorlu düşmanlarla savaşmak için yeterli güce sahip olmak için birlikte çalışmanız ve birlikte gelişmeniz gerekir. Arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet edebilir ve güçlü bir ekip oluşturabilirsiniz. Oyunun bu işlevi birliği arttırır ve oyuncuların takım gücünü açıkça gösterir.

ÖLÜLER İÇİN KİTLE

GELİŞTİRİLMİŞ DAHA FAZLA FONKSİYON

Oyun, oyuncuların gereksinimlerini ve gereksinimlerini karşılamak için giderek daha fazla geliştirildi, yükseltildi ve mükemmelleştirildi. Oyuncular birçok modern silah ve daha yüksek hız ile donatılmıştır. Kötü düşmanlara karşı otomatik mod ve iki katına yükseltilmiş bir hız sistemi ile donatılacaksınız. Yukarıdaki üstün özellikler sayesinde oyun seviyeniz iyi olmasa bile bu oyuna katılmaktan çekinmenize gerek yok.

ÖLÜLER İÇİN KİTLE

OYUNA KATILDIĞINDA MÜKEMMEL HİSSETME

MASS FOR THE DEAD, diğer arkadaşlarınızla bağ kurmanıza yardımcı olarak karakterlerin birbirleriyle olan yakınlığını artırır. Oyun, stresli okul saatleri ve yorucu çalışma saatlerinden sonra size rahatlık ve ferahlık anları verir. Bu oyun, seviyeniz hakkında endişelenmenize gerek kalmadan oynarken size inanılmaz bir his veriyor. Yukarıdaki özellikler sayesinde, bu oyuna giderek daha fazla insan katılıyor.


İndir (184MB)

Artık indirmeye hazırsınız MASS FOR THE DEAD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir