Masketeers
Masketeers

Masketeers: Idle Has Fallen v3.6.0 APK MOD (MENU/Tanrı Modu) indir 2022


Maskeers : Idle Has Fallen, oyuncuların kötü gölge uygulamalarına karşı Masketeer olarak hareket edecekleri boş bir öğeye sahip bir oyundur. Ana karakterin hikayesini ve nasıl bir kahraman karaktere dönüştüğünü deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda oyund

Android Android Rol Oyunu
4 ( 402 puan )
Fiyat: $0
İsim Masketeers
Yapımcı Appxplore (iCandy)
Tür Rol Oyunu
Boyut 310MB
Versiyon 3.6.0
MOD MENÜ/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Masketeers is the most famous version in the Masketeers series of publisher Appxplore (iCandy)
Mod Version 3.6.0
Total installs 1,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Bir vuruş
  • Tanrı modu


İndir (310MB)

Maskeers : Idle Has Fallen, oyuncuların kötü gölge uygulamalarına karşı Masketeer olarak hareket edecekleri boş bir öğeye sahip bir oyundur. Ana karakterin hikayesini ve nasıl bir kahraman karaktere dönüştüğünü deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda oyundaki savaşçıların hepsi kendi güçlü yanlarına sahipler ve farklı roller üstleniyorlar. Böylece güçlerini artıracak ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmanın yollarını bulacaksınız.

CADDESİ ETKİNLİĞİNE KATILIN

Cadılar Bayramı etkinliği birçok farklı oyunda gerçekleşiyor ve Masketeers: Idle Has Fallen örneği de bir istisna değil. Şeker toplamak için ilham verici etkinliklere katılabilir ve seviyeleri tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu koleksiyon, seveceğiniz çeşitli ödüllere erişmenizi sağlayacak. Bunlar, bu etkinlikle sınırlı yeni Visage’lar olabilir. Yani, görmezden gelemeyeceğiniz birçok heyecan verici şey var.

Maskeliler: Boşta Düştü

MASKELER OLMA YOLCULUĞU

Hikaye, bir karakterin Masketeers: Idle Has Fallen adlı bir binada hayatına son vermeye çalışmasıyla başlar. Hayatında birçok zorlukla karşılaşır ve hayatına son vermek üzereyken birdenbire sihirli bir ışıkla gizemli bir maske ortaya çıkar. Şüphe bir yana, maskeyi takıyor ve anında Maskecilere dönüşüyor. Adı Caine ve yeni güçler aldıktan sonra daha önce hiç görmediği varlıklar ortaya çıktı.

Korkunç bir görünümle insanlara yapışan şeytani varlıklar gözlerinin önünde belirdi ve onunla aralarındaki mukadder savaş gerçekleşti. Bu oyunda zorlukların üstesinden gelmeye çalışacak ve kendisine benzer güçlere sahip takım arkadaşlarıyla tanışacaktır. Aynı zamanda, savaş gözlerinizin önünde gerçekleşir ve işiniz, düşmanı yenmek için karakterin becerilerini kullanmaktır. Zamanla Maskecilerin gücü artacaktır.

Maskeliler: Boşta Düştü Maskeliler: Boşta Düştü Maskeliler: Boşta Düştü

MASKECİLERİN GÜCÜNÜN OPTİMİZE EDİLMESİ

Caine, Masketeers : Idle Has Fallen’da edineceğiniz ilk karakterdir, bu nedenle oyunun ilk mekaniğini öğrenmeye başlayacaksınız. Özellikle, karakterin becerileriyle ilgili küreler içeren dairesel hücreler içeren bir alan göreceksiniz. Onlara tıkladığınızda, hemen karaktere aktarılacaktır. O zaman, güçlü saldırılar gerçekleştirecek ve Ultimate becerilerini kullanmak için enerjisini artıracaktır.

Mana tamamen şarj olduğunda bir beceri simgesi belirecek ve karakterinizin en güçlü yeteneğini kullanmak için ona dokunabilirsiniz. Aynı zamanda, ardışık saldırılar gerçekleştirmek için kürelerle birleştirildiğinde, yıkıcı güç hayranlık uyandıracak. Ayrıca karakterin gücünü artırdıkça aynı karaktere ait görünen küreler arasındaki ilişki de artacaktır. Daha fazla güç açığa çıkarmak için bağlantılı iki küreyi etkinleştirebilirsiniz.

Bu oyunda her bir savaşçının gücünü arttırmanın birçok yolu olacak; onların seviyesini yükselteceksin. Oyunda kazandığınız para seviye atlamak için kullanılacak olup, oyuncuların rahatlıkla deneyimleyebilecekleri boşta oynanış ile miktar zamanla artacaktır. Ancak işler burada bitmiyor çünkü her karakterin beceri sayısı farklı ve onları uygun şekilde nasıl yükselteceğinizi düşüneceksiniz. Ekibinize birçok yeni takım arkadaşı katılacak.

  • MENÜ MODU
  • Bir vuruş
  • Tanrı modu


İndir (310MB)

Artık indirmeye hazırsınız Masketeers ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir