MARVEL Future Fight
MARVEL Future Fight

MARVEL Future Fight APK MOD 8.0.0 (Sınırsız Para/Altın) indir 2022


Oyuncuların önüne bir Marvel dünyası açılıyor ve MARVEL Future Fight APK deneyimledikçe onları en sevdikleri kahramanlarla savaşlara yönlendiriyor. Oyuncular, karakterlerinin potansiyelini açığa çıkarmanın ve farklı seviyelere yükseltmenin yollarını

Android Android Oyun
5 ( 962 puan )
Fiyat: $0
İsim MARVEL Future Fight
Yapımcı Netmarble
Tür Oyun
Boyut 83MB
Versiyon 7.4.5
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
MARVEL Future Fight is the most famous version in the MARVEL Future Fight series of publisher Netmarble
Mod Version 7.4.5

İndir (83MB)

Oyuncuların önüne bir Marvel dünyası açılıyor ve MARVEL Future Fight APK deneyimledikçe onları en sevdikleri kahramanlarla savaşlara yönlendiriyor. Oyuncular, karakterlerinin potansiyelini açığa çıkarmanın ve farklı seviyelere yükseltmenin yollarını bulacaklar. Ek olarak, karakterler, düşmanlarınızı alt etmek için kullanabileceğiniz, hayranlık uyandıran bir dizi beceriye sahiptir. O yüzden oyunun size kazandırdıklarını, özellikle de yeni formaları görmezden gelmeyin.

MARVEL HEROES İLE SAVAŞ DENEYİMİ

Oyuncular, hayranlık uyandıran bir güce sahip Marvel karakterlerine ve hayranlık uyandıran güç efektlerine sahip diğer karakterlere dönüşecekler. Özellikle, birçok farklı düşmana karşı tek başınayken oyun ekranında herkes heyecanlı ve dalgın hissedecek. Ayrıca tanıdık düşmanlar da geri dönüyor ve oyuncular üç kişilik bir takımda oynamak için doğru karakteri seçmek için oyunun beceri ve karşı sistemini kullanmaya çalışacaklar.

Oyuncular, saldırıları ve özel becerileri kontrol etmek için bir joystick ve düğmeler ile karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler. Kontrol etmenin yeni bir yolu değil, ancak oyunculara tamamen favori karakterlerine dönüşebildikleri için tamamen otantik bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda, oyun sırasında, uygun saldırı pozisyonunu seçmek ve mümkün olduğunca az hasar almak veya doğru beceriyi kullanmak için uygun şekilde gözlemleyebilir ve hareket edebilirsiniz.

ETKİLEYİCİ MAÇLARA KATILIN

MARVEL Future Fight’ta oyuncular üç karakteri kontrol edecek ve birden fazla düşmanla savaşa girecekler. Bazen karşınıza çıkan düşmanların sayısı 1-2 karakter değil, bir grup düşman da gözünüzün önüne gelebiliyor. Yani süper kahramanların gücü ile onları tamamen kolayca alt edebilir ve Kaptan Amerika veya Demir Adam’ı kontrol ederken çekim hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak tehlike her zaman zamanla artacaktır.

Oyunun başında fark edeceğiniz bir unsur, düzenli düşmanlarla ve bazen de süper kahramanlarla karşı karşıya kalacağınızdır. Özellikle oyunun ilk görevinde, kontrol ettiğiniz karakterlerin alternatif versiyonlarıyla karşılaşacaksınız. Elbette müttefik değil, yok etmeniz gereken düşmanlar olacaklar. Bu karakterlerin ortak özelliği, otantik benlik ile aynı güce sahip olmaları ve onları yenmeniz zaman alacaktır.

Savaş mekanikleri ve gücü de oyundaki karşı mekanizmadan etkileniyor. Karşı mekanizma, çok fazla hasar alacak ve belirli sınıflara çok fazla hasar verecek bir karakter sınıfı olarak anlaşılmaktadır. Bu aynı zamanda bu oyunda üç sınıf birbiriyle karşı karşıya geldiğinde de geçerlidir ve düşmanınızın ne tür olduğunu bileceksiniz. Yani düşmanın sistemini öğrendikten sonra bu karakterlere karşı savaşacağınız karakteri seçmeniz ve daha yüksek kazanma oranına sahip olmanız gerekiyor.

KARAKTERİNİZİN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

MARVEL Future Fight’taki her karakter benzersiz bir güce ve aşina olacağınız belirli sayıda beceriye sahiptir. Bazı beceriler savaşta kullanılabilir, ancak diğerleri karakterin saldırıları yoluyla belirli bir miktarda enerji gerektirir. Bu nedenle, bu beceri genellikle sonuncusu olacak ve düşmanlara dolaylı hasar verebilir. Ayrıca karakterin pasif becerilerine ve uyandırılmış becerilerine de dikkat etmeniz gerekiyor.

Oyuncular, sahip olabilecekleri karakterlerin gücünü yükseltmek için zaman harcayacaklar. Katman mekanizması karakterin seviyesini belirler. Özellikle oyunda tier-1, tier-2 ve tier-3 olmak üzere üç katman vardır. Kademelere tekabül eden bu seviyeler, seviye-3’e ulaşırken ulaşabileceğiniz seviyelerdir, seviye 70’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca zaman içinde savaşa girmek için yeni seviyelerin kilidini açtıkça karakterinize yeni beceriler kazanabilirsiniz.

Oyunda 200’den fazla oynanabilir karakter var ve çoğunlukla Marvel hayranları mümkün olduğunca çok karakter toplamak isteyecek. Bunu sağlamanın yollarından biri de dükkanda bulabileceğiniz sandıkları açmaktır. Ayrıca, varsayılan görünümün yanı sıra, bazı karakterlerin kuşanabilmesi için yeni bir üniforması olacak ve karakter de görünümünü tamamen değiştirecek. Yani zamanla Captain America: Sam Wilson gibi yeni üniformalar alacak karakterler olacak.

ARKADAŞLARINIZDAN YARDIM ALIN

Oyuncular, sizinle aynı eğlenceli şeyleri yaşamaları için MARVEL Future Fight APK arkadaşlarına tavsiye etmelidir. Birçok oyuncu oyundaki deneyimlerini paylaşabilir ve bazen de belirli bir seviyeyi aşmak için birbirlerine yardım etmenin yolları vardır. Arkadaşınızla birlikte oyunda bir bağlantınız olduğunda, oyunun karakterleri ile birlikte getirdiği zorlu seviyelere katılarak onlardan destek alabilirsiniz.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız MARVEL Future Fight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir