Martial Arts Karate Fighting
Martial Arts Karate Fighting

Martial Arts Karate Fighting v1.3.1 MOD APK (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022


Dövüş Sanatları Karate Dövüşü, nihai arenalara katılacağınız ilgi çekici bir göğüs göğüse dövüş oyunudur. Diğer oyuncularla yüzleşmek için Kung Fu dövüşçüsü karakterinizi sırayla seçeceksiniz.

Android Android Aksiyon
4 ( 161 puan )
Fiyat: $0
İsim Martial Arts Karate Fighting
Yapımcı Fighting Arena
Tür Aksiyon
Boyut 65MB
Versiyon 1.3.1
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Martial Arts Karate Fighting is the most famous version in the Martial Arts Karate Fighting series of publisher Fighting Arena
Mod Version 1.3.1
Total installs 1,000,000+

Dövüş sanatları dövüşlerinin hayranıysanız, Dövüş Sanatları Karate Dövüşü, rahatlamanız ve heyecan verici dövüşler yaşamanız için bir oyundur. Kazanmak için diğer güçlü dövüşçülerle savaşmalı ve yeni rütbelerin kilidini açmak için birçok bonus puan kazanmalısınız. Bu oyunu oynarken önemli olan şey, rakibin saldırısını zamanında atlatabilmek için hızlı tepkiler vermeniz gerektiğidir.

Dövüş Sanatları Karate Dövüşü

YENİ ÇAĞDAŞ DÖVÜŞ SANATLARI MÜCADELE TÜRÜ

Zillerin çaldığı ve kalabalığın tezahürat yaptığı bölümlere hazır mısınız? Dövüş Sanatları Karate Dövüşü, size ünlü Tay boks figürleri ve dünyanın her yerinden diğer şampiyonlarla harika dövüş sanatları maçları getirecek. Rakibinize karşı kazanabilmek için puan almak için gücünüzü, saldırılarınızın hızını yükseltmeli ve yumruklarınızın doğruluğunu artırmalısınız.

Dövüş Sanatları Karate Dövüşü

Ek olarak, yumruklarınız ve kickbokslarınız oyundaki harika dövüşlerdir, ancak düşman karşı saldırılarına karşı koymak için başka beceriler de öğrenmeniz gerekir. Oyun size en iyi vuruşlar, kancalar ve kafa vuruşları, özellikle de yumruklar ile gerçek boks deneyimini yaşatacak. Üstelik Las Vegas, Londra, Montreal, Washington, Bangkok gibi farklı ülkelerden 30’dan fazla boksör ile doğrudan karşı karşıya kalacaksınız. Saldırıları birleştirmenin yanı sıra, oyuncuların boks ringinin kralı olmak için hızlı ve akıllı hareketler yapmaları gerekiyor.

Dövüş Sanatları Karate Dövüşü

Dövüş Sanatları BECERİLERİNİ ÖĞRENİN VE DOĞRU UYGULAYIN

Dövüş Sanatları Karate Dövüşü, dramatik ve heyecan verici maçlar yaratmak için boğuşma, yumruk atma, kickboks, savunma gibi birçok beceriye sahip oyuncular gerektiren bir spordur. Bu oyun size karate, Jiu-Jitsu, Muay Thai, boks gibi birçok farklı dövüş türünü öğretecek ve size maçlarda yardımcı olacak birçok benzersiz beceri kazandıracak.

GRAFİK VE SES MAÇLARI ÇEKİCİ YAPAN FAKTÖRLERDİR

Bu çevrimdışı oyun, heyecan verici maceralarla güzel 3D grafiklerle tasarlandı ve animasyonlar, dövüşçünün dövüş becerilerini gerçekçi bir şekilde simüle etti. Heyecan verici bar, oyuncular için drama ve gerilim yaratmaya katkıda bulunur.

Dövüş Sanatları Karate Dövüşü

Diğer karate rakiplerinin üstesinden gelmek ve dünya şampiyonu bir boksör olmak için güçlü bir boksör olarak yeteneklerinizi kanıtlayın.

ANA ÖZELLİKLER

– Kendinizi kanıtlamak için dünyadaki dövüş sanatları savaşçılarına ve etkili dövüş sanatçılarına karşı savaşın.
– Profesyonel dövüş teknikleriyle karate, kickboks, boks,… gibi farklı türlerdeki rakiplerle yüzleşin.
– Daha fazla bonus puan almak ve sonraki turnuvaların kilidini açmak için maçları kazanın.
– Bangkok, Washington, Londra gibi dünyanın her yerinden rakiplere karşı savaşın…
– Kaliteli arka plan müziği ve ses efektleri, oyunculara daha fazla enerji ve eğlence sağlar.


İndir (65MB)

Artık indirmeye hazırsınız Martial Arts Karate Fighting ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanFighting Arena

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir