MapGenie: Genshin Impact
MapGenie: Genshin Impact

MapGenie: Genshin Impact Map v1.9.3 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir


MapGenie, keşfetmenizi bekleyen tonlarca heyecan verici harita içeren bir oyundur. Her şeyi daha verimli bir şekilde görebileceksiniz ve elbette bu, kaç tane harita keşfettiğinize bağlı.

Android Android Eğlence
4 ( 873 puan )
Fiyat: $0
İsim MapGenie: Genshin Impact
Yapımcı Map Genie
Tür Eğlence
Boyut 8MB
Versiyon 1.9.3
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
MapGenie: Genshin Impact is the most famous version in the MapGenie: Genshin Impact series of publisher Map Genie
Mod Version 1.9.3
Total installs 1,000,000+

İndir (8MB)

Tamamen yeni ve çekici bir eğlence oyunu, bu oyunda sadece süper çekici oyun alanını deneyimleyeceksiniz. Hedefi fethetmek için yapmanız gereken tek şey bu topraklarda daha gizemli haritalar toplamak ve keşfetmek.

MapGenie: Genshin Etki Haritası MapGenie: Genshin Etki Haritası

KENDİ HARİTALAR ARACILIĞIYLA YENİ DÜNYALARI KEŞFEDİN

Artık sıkıcı türlere sahip oyunları deneyimlemekle ilgilenmiyorsanız, bu oyun tam size göre. Bu uygulama sizi eğlendirmek için bir araç olacak ve aynı zamanda dünyadaki daha heyecan verici yerleri keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Oyun, yeni bir yolculuğa başlamak için maceranın tadını çıkarmanız için Anemoculus, Electroculus ve daha fazlası dahil olmak üzere 2000’den fazla farklı konum sağlayacaktır. Ancak oyunun, haritanın eksik parçalarını bulmak için yerine getirmeniz gereken gereksinimleri olacaktır.

MapGenie: Genshin Etki Haritası MapGenie: Genshin Etki Haritası

HARİTAYI ÜCRETSİZ DENEYİMLEYİN VE GÖREVİ GERÇEKLEŞTİRİN

Oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir arayüz ile sadece bu küçük harita üzerinden neler olup bittiğini kolayca göreceksiniz. Sahip olduğunuz haritaların çoğu genellikle size yolu gösterir, ancak MapGenie daha önce hiç bulunmadığınız yerleri keşfedip öğrenebileceğiniz bir yer olacaktır. Ayrıca, göreviniz hazinelerin izlerini takip etmek ve uygulama sırasında uygun gözlem için haritanızda işaretlemektir. Ayrıca oyun, harita üzerinde bir işaret yaptıktan sonra yolculuğu takip etmenize de olanak sağlıyor.

BİR ŞEYLERİ GÖZLEMLEMEK, BAŞKALARININ GÖRÜŞLERİNİ DİKKATE ALMAKTAN DAHA KOLAY

MapGenie’ye geldiğinizde gözlem yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Oyuncuları cezbeden temel unsurlardan biri, fabrikalar, gizemli ormanlar ve hatta her zaman merak ettiğiniz tarifler dahil olmak üzere çeşitli şeyleri görme hakkına sahip olmanızdır. Ayrıca gittiğiniz ve iz bıraktığınız her yer başkaları tarafından değerlendirileceği gibi hem olumlu hem de olumsuz yönde yorum bırakılacaktır. Ancak, bu aynı zamanda diğer oyunculardan daha fazla deneyim ve bilgi edinmenin ve öğrenmenin bir yoludur.

MapGenie: Genshin Etki Haritası MapGenie: Genshin Etki Haritası

ANA ÖZELLİKLER

– Yeni oyunu benzersiz özelliklerle deneyimleyin, bulduğunuz haritaya bağlı olarak kazanın veya kaybedin, bu yüzden görevi yapmak için acele edin
– Etkileyici oyun, yeni toprakları keşfetmeniz, kendi alanınızın keyfini çıkarmanız ve gizli hazineleri aramanız için size birçok fırsat sunar
– Artan rakiplerle rekabet ederken zorluk artar, bu nedenle gerekli yerleri hızlı bir şekilde bulmanız ve haritada yeniden işaretlemeniz gerekir.
– Oyun, daha önce hiç tanımadığınız yerleri görebileceğiniz, kolayca gözlemleyebilmeniz için en gerçekçi sahneleri size sunuyor
– Kontrol çubuğuna adını yazarak istediğiniz yerleri arayabilir, ayrıca başkalarından yorum alabilirsiniz. oyuncular daha fazla deneyim kazanmak için


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız MapGenie: Genshin Impact ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir