Map Coordinates
Map Coordinates

Map Coordinates v5.2.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Harita Koordinatları, dünyanın en verimli basit haritasını bulmanıza yardımcı olan akıllı bir uygulamadır. Pek çok insan kaybolmamak için bir yol bulmakta zorlanıyor ve işte bu sorunu çabucak çözmenize yardımcı olabilecek bir tane. Doğru, kullanımı k

Android Android Navigasyon
5 ( 868 puan )
Fiyat: $0
İsim Map Coordinates
Yapımcı Soft Stack Dev
Tür Navigasyon
Boyut 10MB
Versiyon 5.2.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Map Coordinates is the most famous version in the Map Coordinates series of publisher Soft Stack Dev
Mod Version 5.2.5
Total installs 1,000,000+

Harita Koordinatları, dünyanın en verimli basit haritasını bulmanıza yardımcı olan akıllı bir uygulamadır. Pek çok insan kaybolmamak için bir yol bulmakta zorlanıyor ve işte bu sorunu çabucak çözmenize yardımcı olabilecek bir tane. Doğru, kullanımı kolay, boylam sistemli, benzer amaçlı uygulamalar arasında yüksek puan alan, beklenmedik özelliklerle dolu, yolunuzu bulmanızda sizin için en yararlı seçimi yapan harita, arazi görüntüleyin.

Harita Koordinatları Harita Koordinatları

MÜKEMMEL ÖZELLİKLER SİZİ BÜYÜK BİR DENEYİMLE GETİRİR

Pusula, ölçü birimi gibi birçok aracı entegre ettik. Kullanmak istediğiniz koordinat türlerinin yönünü özelleştirin: derece, dakika, saniye, derece ve dakika, ondalık derece artı kod. Eksiksiz harita türleri vardır: normal, uydu, arazi, Hibrit. Haritayı farklı stiller ile görüntülemek için özelleştirmeyi değiştirin, normal modla yolları daha ayrıntılı anlayın, araziyi yakalayın ve arazi modu aracılığıyla uygun aracı seçin veya Hibrit görüntüleyin. Ekran size işlek caddeleri, binaları ve yolları gösterir.

Bazı konumların yol tarifi google’da mevcut değil. Dikkat çekici olan şey, yalnızca size her adresi adıyla göstermekle kalmayıp, aynı zamanda herhangi birinin cüzdanının tam enlem ve boylamını sağlamasıdır. Bizi daha kolay bulabilmeleri için konumunuzu arkadaşlarınızla paylaşın. Konumları sık kullanılan kişilere kaydedin, bir dahaki sefere hızlı, tek dokunuşla arama yapmak için favori olarak ayarlayın, bulunduğunuz yerleri koruyun.

Harita Koordinatları Harita Koordinatları

DİSTRİBÜTÖRDEN SÜREKLİ YENİLİK VE PROFESYONEL BAKIM

Bir harita uygulaması olarak ilk şey yeniliktir; düzenli güncellemeler ve harita Koordinatları her zaman bu gereksinimi karşılar ve kullanıcıların uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun hakkında endişelenmesine gerek kalmaz; son tarih Ağustos 2021’dir. Ayrıca, kullanıcıların soruları, şüpheleri varsa veya kullanım sırasında sorunla karşılaşırlarsa, sorularını doğrudan web sitesinin Program hakkında bölümünden e-posta yoluyla gönderin. Uygulamayı etkin bir şekilde kullanabilmek için geliştiriciden en hızlı yanıtı ve yardımı alacaksınız.

Harita Koordinatları, güvenilir rehberiniz olmak için gerekenlere sahiptir. Sizi hayretten hayrete düşüren birçok işlevi bir araya getirin. Uygulamada hem yolunuzu bulabilir hem de daha havalı oyunlar bulabilir, geleneksel navigasyon uygulamaları ile can sıkıntısını azaltabilirsiniz, ne duruyorsunuz hemen telefonunuza getirmeyin! Dünyanın farklı bir enlemde ne tür bir arazi olduğunu, ne kadar yüksekte olduğunuzu hesaplamadan hangi gün ve saatte olduğunu bilin.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız Map Coordinates ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir