Manor Matters
Manor Matters

Manor Matters v3.2.1 APK MOD (Sınırsız Yıldız) 2022


Gizem her zaman birçok insanın çok dikkatini çeken şeylerden biridir. Sırrın keşfi ile ilgileniyorsanız, gelelim Manor Matters APK oyununa. Oyuncular bu oyuna geldiklerinde oyunun birçok gizemini keşfedecekler. Oyuncular, bu oyunun oyunculara getirdi

Android Android Macera Oyunları
4 ( 391 puan )
Fiyat: $0
İsim Manor Matters
Yapımcı Playrix
Tür Macera Oyunları
Boyut 138MB
Versiyon 3.2.1
MOD Sınırsız Yıldız
Orjinal Google Play
Manor Matters is the most famous version in the Manor Matters series of publisher Playrix
Mod Version 3.2.1
  • Harcadıkça yıldızlar artar.


İndir (138MB)

Gizem her zaman birçok insanın çok dikkatini çeken şeylerden biridir. Sırrın keşfi ile ilgileniyorsanız, gelelim Manor Matters APK oyununa. Oyuncular bu oyuna geldiklerinde oyunun birçok gizemini keşfedecekler. Oyuncular, bu oyunun oyunculara getirdiği sırlarla ilgili meraklarını kuşkusuz gidereceklerdir.

manor matters mod unlimited stars moddroid

KOMPLO

Oyuncu, oyuna katılmak için Christopher Burke adlı bir milyarderin halefi rolünü oynayacak. Oyuncu normal bir insan ve Carl’ın ortaya çıktığı güne kadar normal bir hayatın tadını çıkarıyor. O ortaya çıktı ve yıllardır kayıp olan Bay Christopher Burke’ün tüm servetinin varisi olduğunuzu söyledi. Christopher Burke, son macerasında ortadan kaybolmuş ve servetini bırakmıştır, ancak hiç akrabası yoktur. Carl – Christopher Burke’ün asistanı bir varis aramaya başladı ve seni buldu. Demek Christopher Burke’ün geride bıraktığı devasa bir malikanenin varisi oldun. Böylece aniden sıradan bir insandan hatırı sayılır bir servete sahip zengin bir insana dönüşürsünüz.

manor matters mod unlimited stars moddroid 1

OYNANIŞ

Çünkü Bay Carl seni bulduğunda çok zaman geçti ve sana miras kalan malikane yaşayamayacak kadar yaşlandı. Oyuncu bu konakta yaşayabilmek istiyorsa her şeyi yeniden şekillendirmek zorunda kalacak. Yani oyuncunun görevi burada kalabilmek için bu konağı yenilemek ve onarmaktır. Ama bunu başarmak kolay olmayacak, çünkü o kadar yaşlılar ki pek çok şey yapacaklar. Ancak oyuncu bu konuda Carl’dan yardım aldığında oyuncuların endişelenmesine gerek yok. O bilge bir insan ve Bay Christopher Burke hakkında her şeyi bilen biri, bu yüzden bu evin tüm sırlarını öğrenecek.

manor matters mod unlimited stars moddroid 2

Gizemlerle dolu eski bir malikane olan Castlewood’a hoş geldiniz!

Bu oyunun oynaması basit ama tamamlaması çok zor nesneleri bulma tarzında inşa edilmiş oyun modları var. Oyuncu ne zaman bir şey yapmak isterse, devam etmek için oyunun neye ihtiyacı olduğunu bulmak zorunda kalacak. Örneğin oyuncu malikaneye ilk geldiğinde kapıyı açıp içeri girmek için bir anahtara ihtiyaç duyacaktır. Yani anahtarı bulmak için oyuncunun nesneleri bulmak için bir mini oyunu tamamlaması gerekecek. Oyun, eşyalar veya hayvanlar sunacak ve oyuncuların görevi tamamlamak için onları bulması gerekiyor.

Oyuncunun yaptığı her işi, oyuncunun o işi tamamlamak için böyle bir aşamayı tamamlaması gerekecektir. Ancak oyuncuların onları belirli bir süre içinde bitirmesi gerekiyor, bu yüzden oyuncu hızlı değilse kaybederler. Ve oyuncunun kendini daha güvende hissetmesini sağlamak için, oyunu desteklemek için oyuncuya oyun sağlanacaktır. Örneğin, oyuncular bir öğeyi zahmetsizce bulabilir veya oyuncular süre sınırını artırabilir. Ayrıca, oyuncu daha emin olmak istiyorsa, nesneleri kolayca bulmak için oyunun sunduğu görüntüye yakınlaştırabilirsiniz. Oyun ayrıca oyuncuların keşfetmesi için birçok korkutucu gizeme sahiptir.


İndir (138MB)

Artık indirmeye hazırsınız Manor Matters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlayrix

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir