Manor Matters
Manor Matters

Manor Matters v3.2.1 APK + MOD (Sınırsız Yıldız) indir 2022


Manor Matters, oyuncuların Castlewood malikanesini daha güzel hale getirmek ve gizemlerini ortaya çıkarmak için yenilemenin yollarını bulacağı bir oyundur. Konağınızı daha etkileyici hale getirmek için süslemek için gerekli unsurları seçmek için zama

Android Android Macera Oyunları
5 ( 818 puan )
Fiyat: $0
İsim Manor Matters
Yapımcı Playrix
Tür Macera Oyunları
Boyut 138MB
Versiyon 3.2.1
MOD Sınırsız Yıldız
Orjinal Google Play
Manor Matters is the most famous version in the Manor Matters series of publisher Playrix
Mod Version 3.2.1
Total installs 10,000,000+
  • Sınırsız Yıldız ( Yıldızlar harcandığında azalmaz! )


İndir (138MB)

Manor Matters, oyuncuların Castlewood malikanesini daha güzel hale getirmek ve gizemlerini ortaya çıkarmak için yenilemenin yollarını bulacağı bir oyundur. Konağınızı daha etkileyici hale getirmek için süslemek için gerekli unsurları seçmek için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, bu dekorasyon ilgili zaman ve malzemeleri gerektirir. Bu nedenle, bu kaynakları toplamak ve heyecan verici etkinliği kaçırmamak için başka bir mini oyuna katılacaksınız.

Malikane Önemlidir

KONAĞINIZI BİR AKVARYUMA DÖNÜŞTÜRÜN

Bir Okyanus Macerası etkinliğine katıldıklarında Manor Matters’taki oyunculardan önce yeni bir yolculuk açılıyor. Oyunun temel oynanışı gibi bu sefer de konağı yenilemeye başlayacak ve akvaryumunuz haline getireceksiniz. Birçok dekoratif nesne göreceksiniz ve bunlar herhangi bir oyuncunun seveceği oldukça çeşitlidir. Ayrıca, bu eşyaları satın almak istiyorsanız, eskisi gibi yıldız kullanmak yerine Deniz Kabukları adlı bir malzemeye ihtiyacınız olacak.

Malikane Önemlidir

PERİLİ OLDUĞU SÖYLENEN CASTLEWOOD KONAĞINA YOLCULUK

Hikaye, Manor Matters’ta Castlewood’un sahibinin hizmetçisi ile başlar. Carl’dı ve trendeydi ve amacını sunmaya başladı. Geçmişte Castlewood malikanesi Bay Burke’e aitti ve onun bir keşif hobisi vardı. Maceralarından biri sırasında ortadan kayboldu ve tüm varlıklarını, yardımcısı onları gerçek varisine götürebilsin diye terk etti. Ana karakter olarak oynadığınız ana karakter bu karakterdir.

Oyuncular Castlewood’un malikanesine gidecekler ve tabii ki perili olduğu ve uzun süredir temizlenmediği için oldukça eski göründüğüne dair bazı söylentiler var. Aynı zamanda, o gün hava iyi değildi ve Carl konağa girmek için anahtarı ararken, gözleri kanlı bir figür ortaya çıktı. Carl’ı ve ana karakteri korkuttu, ancak bunu görmezden gelemediler ve perili köşk hakkındaki gerçeği bulmak için araştırmaya devam ettiler.

Malikane Önemlidir

CASTLEWOOD YENİLEME YOLCULUĞU

Manor Matters’ın bazı seviyelerinin anahtarına sahip olduğunuzda, konağın içine adım atacak ve iç durumunu kuş bakışı göreceksiniz. Her şey eskiydi ve ışıktan yoksundu. Oradan, bu oyunda öğeleri yenileme yolculuğunuza başlayacaksınız ve bulacağınız ilk öğe tahta bir sandalye. Oldukça eski, bu yüzden Carl üzerine oturduğunda hemen kırılıyor ve Carl’a başka bir sandalye getiriyorsunuz.

Malikane Önemlidir

KÖŞKÜ YENİLEMEK İÇİN BİRÇOK ZORLUK AŞIN

Manor Matters’ta konaktaki objeleri yenilemek için ihtiyaç duyacağınız bir unsur da sarı yıldız. Gördüğünüzü ücretsiz olarak düzeltemezsiniz; kaynaklara ihtiyacı var. Aynı zamanda, iç mekandaki çeşitlilik ile oyuncular yenileme çalışmalarını tamamlamak için çok zaman harcayacaklar ve belirli miktarda yıldız kazanmak için tüm yenileme öğelerinin bir bulmaca seviyesinden geçmesi gerekiyor. Oynanışı tamamen anlaşılabilir.

Yenileme isteklerini göreceksiniz ve yeterli yıldızınız yoksa nesne bulma oyununa yönlendirileceksiniz. Belirli bir yerde görünecek ve içinde birçok farklı nesne göreceksiniz. Aynı zamanda, listede gerekli olan öğeleri dokunarak seçmekten siz sorumlu olacaksınız. Yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak son derece rahat çünkü bir şeyleri daha kolay bulmanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda, arama yerleri de tamamen çeşitlidir.


İndir (138MB)

Artık indirmeye hazırsınız Manor Matters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlayrix

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir