MalMath
MalMath

MalMath v6.0.19 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


MalMath, herkesin en iyi keşif veya kullanıcı deneyimine sahip olması için yeni ve karmaşık bir matematik problem çözme sistemi sunar. Aynı zamanda, matematikte yaygın olarak bulunan denklemler veya eşitsizlikler olsun, çeşitli seviyelerde cebirsel p

Android Android Eğitim
4 ( 720 puan )
Fiyat: $0
İsim MalMath
Yapımcı MalMath-app
Tür Eğitim
Boyut 6MB
Versiyon 6.0.19
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
MalMath is the most famous version in the MalMath series of publisher MalMath-app
Mod Version 6.0.19
Total installs 5,000,000+

İndir (6MB)

MalMath, herkesin en iyi keşif veya kullanıcı deneyimine sahip olması için yeni ve karmaşık bir matematik problem çözme sistemi sunar. Aynı zamanda, matematikte yaygın olarak bulunan denklemler veya eşitsizlikler olsun, çeşitli seviyelerde cebirsel problemleri çözmek için birçok benzersiz yetenekle birlikte gelir. Hepsinden iyisi, dinamik etkileşime sahiptir, böylece egzersizler veya testlerdeki en karmaşık matematik problemleri üzerinde çalışırken herkes her zaman en iyi deneyime sahip olur.

MalMath: Adım adım çözücü MalMath: Adım adım çözücü

HIZLI GİRİŞ İÇİN Sezgisel KONTROL

MalMath’in herkese getirdiği ilk avantaj, özel yerleşik klavyeler aracılığıyla veri veya gerekli matematik problemlerini girme konusunda mutlak esnekliktir. Tüm arayüz, veri girerken birçok varyasyon veya büyük değişiklik oluşturmak için hassas ve zengin bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, klavyesi ayırt edici ve düzenlidir, bu da kullanıcıların herhangi bir matematik veya özel karakter yazmasını kolay ve kullanışlı hale getirir.

ÇEŞİTLİ SEVİYELERLE GİRİŞ MODUNU VE TİPLERİNİ DEĞİŞTİRİN

Klavyedeki derinlemesine özelleştirme sayesinde kullanıcılar, olası en hızlı sonuçlar için sorunun düzeyine bağlı olarak giriş modunu değiştirebilir. İlginç bir şekilde, uygulama bu tür sorunları girildikçe otomatik olarak tanıyabilir. Kullanıcı adına denklemlerin sonuçlarını görüntülemek için daha fazla seçeneğe sahip olacaklar. İnsanlar ayrıca birçok farklı katmanla karmaşık problemlerin girişini kolaylaştırmak için birçok farklı katman oluşturabilir.

MalMath: Adım adım çözücü MalMath: Adım adım çözücü

HERHANGİ BİR MATEMATİK ÇALIŞMA SAYFASI VE KATMANLARI KOLAYCA OLUŞTURUN

MalMath, herkesi matematik problemlerini çözmek veya ileri matematik alıştırmaları oluşturmak için çalışma sayfaları veya farklı katmanlar oluşturmaya tanıtacak. Kısacası, çok yönlü bir uygulamadır ve kullanıcıların zengin sonuçlarla gelişmiş matematik alıştırmaları tasarlamalarına yardımcı olmaya adamıştır. Ayrıca, kullanıcılar çoktan seçmeli veya denemeler arasında seçim yapabilir ve en karmaşık matematik problemleriyle ilgili birçok görevi yerine getirmek için katmanlar oluşturabilir.

ANALİZ İÇİN CEVAPLARI GRAFİKLERDE GÖRÜNTÜLE

Uygulama, matematik veya ilgili alıştırmaları çözmek için gerekli olanakları sağlamanın yanı sıra, kullanıcıların görüntüleme modunu değiştirmesine de olanak tanır. Özellikle, bir çizelgede cevapların gösterilmesi popülerdir ve birçok farklı matematik alıştırmasına hizmet etmek için yaygın olarak kullanılır ve birçok talimat veya ayrıntılı bilgi ile birlikte gelir. Kullanıcılar ayrıca daha fazla yanıt almak için matematik çözümlerini kullanabilir ve sonuçları çeşitli grafiklerde görüntüleyebilir.

MalMath: Adım adım çözücü MalMath: Adım adım çözücü

MATEMATİK ÇÖZÜMLERİNİ ÇEŞİTLİ ADIMLARA GENİŞLETİN

Kullanıcının MalMath’te eklediği sorunların türüne bağlı olarak, sonuçları kullanıcının soru türüne bağlı olarak değişecektir. Ayrıca uygulama, cevabı çözme adımlarını genişletme özelliğine sahip olacak ve böylece şimdiye kadar kaçırdıkları en etkili matematik çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacak. Kayıt sistemine eklenen matematiğin türüne bağlı olarak, uygulama en önemli noktalarda farklı adımları ve gerekli vurguları kolayca filtreleyebilir.

MalMath, insanlara daha özel ve gelişmiş performansla matematik problemlerini çözmek için yeni deneyimler getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca insanların farklı seviyelerde matematik problemleri oluşturmasına ve matematikle ilgili tüm sonuçları veya bilgileri özgürce içe veya dışa aktarmasına yardımcı olur.

  • Kullanıcıların matematik çözme yeteneklerini genişletmek veya kapsamlı faktörleri hızlandırmak için çeşitli giriş modları veya çözümleri olan gelişmiş bir hesap makinesi.
  • Aynı anda birden fazla eylem için yenilikçi etkileşimli hızlı matematik problemi girişi için sezgisel bir arayüz ve yerleşik klavye.
  • Birçok ekran ayarıyla son derece karmaşık bir matematik problemini çözmede daha kolay anlamak için sonucu adım adım kontrol edin.
  • Kendi kendine eğitim olarak hizmet etmek veya öğrenciler için yeni alıştırmalar oluşturmak için mutlak doğruluk veya seviyelerle rastgele matematik çalışma sayfaları oluşturun.
  • Kullanıcıların üretkenliğini artırmak için matematik problemlerini kolayca çözün ve grafik modunda olağanüstü özellikleri ve faktörleri görüntüleyin.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız MalMath ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir