Makeup Master
Makeup Master

Makeup Master: Beauty Salon v1.1.9 APK indir (Reklamları Kaldır) 2022


Makeup Master, makyaj meraklıları için bir oyundur. Bu oyun size makyajı profesyonelce nasıl uygulayacağınızı öğretiyor. Adım adım verilen yönergeleri kullanarak canlı bir model için kendi makyajınızı oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Yüzünüzdek

Android Android Simülasyon
4 ( 240 puan )
Fiyat: $0
İsim Makeup Master
Yapımcı Game In Life
Tür Simülasyon
Boyut 72M
Versiyon 1.1.8
MOD Reklamları Kaldırmak
Orjinal Google Play
Makeup Master is the most famous version in the Makeup Master series of publisher Game In Life
Mod Version 1.1.8
Total installs 10,000,000+
Tüm reklamların gösterimi kaldırıldı (görüntüleme ödülleri dahil).

İndir (72M)

Makeup Master, makyaj meraklıları için bir oyundur. Bu oyun size makyajı profesyonelce nasıl uygulayacağınızı öğretiyor. Adım adım verilen yönergeleri kullanarak canlı bir model için kendi makyajınızı oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Yüzünüzdeki deri ile başlayacak ve gözlere, buruna ve kaşlara kadar devam edeceksiniz. Yüzünüzün her yerine profesyonel bir makyaj sanatçısı gibi hassas bir şekilde uygulanması gerekecektir. Yüzünüzün harika görünmesi için hangi kozmetiklerin gerekli olduğunu anlayacaksınız. Farklı düzenlerle yaratıcı olmaktan hoşlanıyorsanız ve güzellik hayranıysanız, bu oyun tam size göre.

Makyaj Ustası: Güzellik Salonu Makyaj Ustası: Güzellik Salonu

MAKYAJ İÇİN BİR KARAKTER MODELİ SEÇİN

Farklı makyaj stili gereksinimleri olan karakter modelleriyle çalışarak uzmanlık kazanacaksınız. Örneğin, ofise yeni gelen bir kızı düşünün. Daha çekici görünmek için makyaj yapmanı istiyor. Ya da bir ofiste çalışan ve daha şık görünmek için kozmetik kullanmanı isteyen bir adam.

PROFESYONEL MAKYAJ ADIMLARI

Makeup Master tarafından adım adım yönlendirileceksiniz. Oyun size görseller önerecektir. Kaşlarınızı keserek ve nemlendirici uygulayarak başlayın. Fondöten ve kapatıcı kullanacaksınız. Sonra yüzünün her yerine pudra sürersin. Bundan sonra kontakt lens seçecek ve göz farı uygulayacaksınız. Göz kalemi ve rimel kullanacaksınız. Son olarak, karakterin saç stilini özelleştirebilirsiniz.

Makyaj Ustası: Güzellik Salonu Makyaj Ustası: Güzellik Salonu

Makeup Master, çok çeşitli renk ve dokulardan hoşlananlar için bir oyundur. Kendinizi daha güvende hissetmek için görünümünüzü iyileştirmenize yardımcı olur. Sadece bu değil, oyun yaratıcı ilham veriyor çünkü başkaları için kozmetik yapacaksınız. Başkaları için çeşitli tarzlarda değişiklik yapabileceksiniz. Öncelikli sorumluluğunuz, modelleri daha güzel ve ışıltılı hale getirmek. Yüzlerine ve mesleklerine kozmetik eklemeniz gerekecek. En gerçekçi makyaj deneyimine sahip olacaksınız. Model karakter daha sonra mümkün olduğu kadar mükemmel ve düzenli olacaktır. Yeni başlayan biriyseniz, nasıl makyaj sanatçısı olunacağını öğrenmek için bu oyunu oynayabilirsiniz.


İndir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız Makeup Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir