Makeover Word
Makeover Word

Makeover Word: Home Design v1.0.24 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Makeover Word: Home Design heyecan verici bir ev tasarımı ve kelime bulmaca oyunudur; oyuncular bir tasarımcının hayatından zevk alır.

Android Android Klasik
5 ( 524 puan )
Fiyat: $0
İsim Makeover Word
Yapımcı Casual Joy Games
Tür Klasik
Boyut 134MB
Versiyon 1.0.24
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Makeover Word is the most famous version in the Makeover Word series of publisher Casual Joy Games
Mod Version 1.0.24
Total installs 100,000+

Evleri dekore etmeyi ve tasarlamayı seven biriyseniz, Makeover Word’ü kesinlikle seveceksiniz. Oyun, kolaydan karmaşığa birçok farklı seviye sunar, böylece onları en heyecan verici ve çekici bir şekilde fethedebilirsiniz. Oyuncuların kelime bulmacalarını tamamlamaları ve hayallerindeki evi muhteşem ve lüks bir şekilde dekore ederek tasarlamaları gerekiyor. Her seviyeden sonra, daha fazla yeni hayvanı hatırlayacak ve birçok insanın evlerindeki dekorasyonları yenilemesine yardımcı olacaksınız.

Makyaj Kelimesi: Ev Tasarımı

DAHA KOLAY VE İLGİLİ ARAMA İÇİN HARFLERİ SIRALAYIN

Makeover Word’e gelince, oyuncuların daha hızlı ve daha doğru arama yapabilmek için metni makul bir şekilde hareket ettirmesi ve düzenlemesi gerekir. Birçok farklı stil ile hayal gücünüzü özgürce geliştirebilirsiniz. Her stilin, çağın ve konumun, modern veya klasik, kentsel veya kırsalın ötesine geçen ve size daha fazla seçenek sunan kendi güzelliği vardır. Oyuncuların daha fazla seviyeyi tamamlamak için tüm modern kelimeleri tamamlamaları gerekir.

BİRÇOK FARKLI ZORLUK DÜZEYİ

Oyun, oyuncuların kendilerine meydan okuyabilmeleri ve Makeover Word’ün belirlediği görevlerden sıkılmamaları için bir dizi farklı seviye sunuyor. Her seviyede, daha heyecan verici ve zorlu deneyimler yaşamanız için zorluk artacaktır. Oyun ayrıca sürekli olarak güncellenir, böylece oynayacak daha fazla seviyeniz ve tasarlamanız için daha fazla eviniz olur. Her seviye size kendi hissini verecek ve bir seviyeyi tamamladıktan sonra daha fazla içeriğin kilidini açabilirsiniz.

Makyaj Kelimesi: Ev Tasarımı

İNSANLARA GÜZEL EVLERİNİ TASARLAMAK VE EVLERİNİ YENİLEMEK İÇİN YARDIMCI OLUN

Senin işin, belirtilen görevleri tamamlamak ve başkaları için evleri yeniden şekillendirmeye yardımcı olmak. Evin farklı bölümlerini tamamlamanız ve evin tamamlanmasını bir üst seviyeye taşımanız gerekiyor. Sadece küçük bir odayı dekore etmekle kalmayacak, tüm evi dekore etmeniz ve sahibinin gereksinimlerine uygun yeni renkler koymanız gerekecek.

GÖREVLERİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYIN VE DEĞERLİ ÖDÜLLER ELDE EDİN

Bu oyuna katılırken, oyuncular kendi hayallerindeki evi tasarlamaktan başkalarının evlerini dekore etmeye kadar bir dizi farklı görev alırlar. En güzel evleri tasarlamak ve dekore etmek için yaratıcı zihninizi ve hayal gücünüzü kullanırsanız yardımcı olacaktır. Verilen görevleri tamamladığınızda, sayısız değerli ödül ve prestijli unvanlar alarak yetenekli bir tasarımcı olacaksınız. Seviyeleri geçmek için bonusları ve makul ipuçlarını da kullanabilirsiniz.

Makyaj Kelimesi: Ev Tasarımı

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuların fethetmesi ve sıkılmaması için kolaydan zora kadar sayısız farklı oyun seviyesi sağlayın.
  • Hayalinizdeki evi tasarlayın ve başkalarının evlerini lüks ve güzel bir şekilde yeniden dekore etmesine yardımcı olun.
  • Verilen görevleri tamamlayın ve oyundan birçok çekici ödül kazanın.
  • Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve birçok farklı tasarım ve dekorasyon stili ile benzersiz ama aynı zamanda çok estetik evler tasarlayın.
  • Güzel görüntülere ve zarif renklere sahip muhteşem grafikler, diğerlerine çekici ve hoş bir görünüm kazandırır.


İndir (134MB)

Artık indirmeye hazırsınız Makeover Word ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCasual Joy Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir