Makeover Master
Makeover Master

Makeover Master: Zen Match v1.0.43 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Makeover Master: Zen Match heyecan verici bir ev dekorasyon oyunudur; oyuncular kendi dairelerini tasarlayacak, çekici tuğla oyunlarına katılacak ve anlaşılması kolay olmayan yeni ve benzersiz şeyler deneyimleyecek. Bu oyun sunar.

Android Android Oyun
4 ( 915 puan )
Fiyat: $0
İsim Makeover Master
Yapımcı FlyBird Casual Games
Tür Oyun
Boyut 153MB
Versiyon 1.0.43
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Makeover Master is the most famous version in the Makeover Master series of publisher FlyBird Casual Games
Mod Version 1.0.43
Total installs 5,000,000+

İndir (153MB)

Oyun geniş bir oyun alanı sunar; oyuncular yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilir. Oyuncular yaratıcılıklarıyla kendilerine güzel bir ev tasarlayacaklar. Bu, özellikle iç mekanları ve evleri çizme ve dekore etme konusunda tutkulu olanlar için harika bir seçim olmalı. Buradaki güzel dekorasyonlarınızla yeteneğinizi gösterebilir ve en iyi iç mimar olabilirsiniz. Tasarladığınız her evin ferah ve lüks bir his uyandırması nedeniyle, onlar için bir ev tasarlamanızı bekleyen birçok kişi olacaktır. Sadece bu değil, Makeover Master da sizi tuğla ustası olmanız için eğitir.

Makeover Master: Zen Maçı

OYUNUN GETİRDİĞİ KOLAYDAN ZOR SEVİYEYİ FETHET

Oyuncular binlerce farklı seviyeyi deneyimleyebilir. Makeover Master’ın getirdiği her seviye ile oyuncular kendi duygularını ve heyecanlarını yaşayacaklar. Her seviye, oyuncunun tasarımına ve yaratıcılığına meydan okumak için belirli bir zorluğa sahiptir. Yeteneğinizi göstermeniz ve verilen görevleri başarıyla tamamlamanız gerekiyor ve bu da oyuncuyu sıkılmadan daha eğlenceli hale getiriyor.

GÜZEL DEKORASYONLAR SAĞLAYIN

Makeover Master’a gelen oyuncular, çeşitli yeni, süslü ve hoş dekorasyonların tadını çıkarabilirler. Zarif ve lüks eşyalar, evinizin dekorasyonunu daha erişilebilir ve daha çekici hale getirir. Oyuncular, bu evlerin dışından içine kadar her şeyi tasarlamak ve dekore etmek zorunda kalacaklar. Bu kadar eşsiz ve özgün mobilyalarla lüks evler yaratacak ve görsel memnuniyet getireceksiniz. Süslemeler renkler ve farklı şekillerle doludur, bu nedenle tasarımınıza ve tercihlerinize uygun olanları seçebilirsiniz. Oyuncuların ev tasarımlarını farklı tarzlarda birleştirmelerini sağlar.

Makeover Master: Zen Maçı

DEĞERLİ ÖDÜLLER ELDE EDİN

3. seviyenin kombinasyonu Makeover Master’ı benzersiz kılar. Oyuncuların görevleri tamamlayabilmeleri ve çekici ödüller alabilmeleri için üç eşleştirme seviyesini geçmeleri gerekir. Ayrıca, her meydan okumadan sonra oyuncular puan toplayacak, rütbe atlayacak ve yavaş yavaş tasarım ustası olacaklar. Çift mutlu evler tasarlamak için yaratıcı zihninizi kullanın.

BEYNİNİZİN GELİŞMESİNE YARDIMCI OLUN VE YARATICILIĞINIZI HAZIRLAYIN

Bu oyuna katılırken, oyuncular faydalı beceriler geliştirecekler. Makeover Master, yaratıcılığınızı artırmanızı ve daha uzun süre hatırlamanızı sağlar. Oyuncular kendi esnekliklerini, duyarlılıklarını ve zekalarını geliştirebilirler. Oyun, tasarlama, süsleme yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacak ilginç ve yeni deneyimler getiriyor ve beyin gelişiminiz için çok iyi.

Makeover Master: Zen Maçı

GELİŞTİRİLDİ BAZI YENİ ÖZELLİKLER

Oyun, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman bazı temel özellikleri yenilemekte ve yükseltmektedir. Oyun, yükseltilmiş versiyonla ekstra bir oda ekledi ve sizden o odayı dekore etmenizi istiyor. Ayrıca oyun, ödülleri daha hızlı ve daha kolay kazanabilmeniz için bazı yeni oyunlar da ekliyor. Performans da optimize edildi ve oyuncular için mükemmel sürümü getirmek için bazı sorunlar düzeltildi.

Oyuncular benzersiz ve heyecan verici anlar yaşarlar. Oyun, saatlerce süren yorucu ve stresli çalışmadan sonra rahatlama ve rahatlık hissi verir. Güzel grafiklerle birleştirilen geniş oyun alanı, daha fazla oyuncu çeken güzel bir sahne yarattı.

Makeover Master: Zen Maçı

ANA ÖZELLİKLER

– Farklı seviyelerde meydan okuyun ve onları mükemmel bir şekilde geçmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.
– Oyun, tasarımı daha erişilebilir hale getiren ve lüks, görsel olarak hoş evler yaratan müthiş dekoratif objeler sunuyor.
– Tasarım becerilerini geliştirin ve oyuncuların kendi yaratıcılıklarını ve esnekliklerini geliştirmelerine yardımcı olun.
– Oyunculara harika bir deneyim sunmak için hataları düzeltin ve bazı özelliklerde yenilik yapın.
– Güzel görüntüler, kaliteli grafikler geniş bir oyun alanı yaratarak herkesin dikkatini çeker ve gözlerini oyundan alamamalarını sağlar.


İndir (153MB)

Artık indirmeye hazırsınız Makeover Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir