Makeover Master
Makeover Master

Makeover Master v1.0.43 APK (Sınırsız Para) indir


Makeover Master: Zen Match, heyecan verici bir ev dekorasyon oyunudur; oyuncular kendi dairelerini tasarlayacak, çekici tuğla oyunlarına katılacak ve anlaşılması kolay olmayan yeni ve benzersiz şeyler deneyimleyecek. Bu oyun sunar.

Android Android Bulmaca
5 ( 436 puan )
Fiyat: $0
İsim Makeover Master
Yapımcı DIGITAL KINGDOM PTE.LTD.
Tür Bulmaca
Boyut 147.51 M
Versiyon 1.0.43
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Makeover Master is the most famous version in the Makeover Master series of publisher DIGITAL KINGDOM PTE.LTD.
Mod Version 1.0.43

İndir (147.51 M)

Emlak tasarımı ve makyaj meraklısı oldunuz mu? Makeover Master MOD APK‘yı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ev tasarımı oyununuz, tüm problemli çevrimiçi oyunla uyumlu bir kombinasyona sahip! Ev sahiplerinin malikanelerini muhteşem bir stille dekore etmelerine ve yenilemelerine yardımcı olun. Nefes kesen alan tasarımlarıyla ideal bir fantazi evi veya apartman dairesi tasarlamanıza, yenilemenize, iyileştirmenize, restore etmenize ve makyaj yapmanıza büyük ölçüde yardımcı olmak için bulmaca seviyelerini geçin. Şimdiye kadarki en iyi ev tasarımı oyununda kafanıza meydan okuyun.

Makeover Master MOD APK’yı tanıtın

Makeover Master, Digital Kingdom yayıncısı sayesinde yalnızca 2021’in ortalarında piyasaya sürülen yeni bir oyundur. Bir tasarım uzmanı olmak, ev tadilatı almak, eski, modası geçmiş villalarınızı ve evlerinizi tarzınıza göre lüks ve modern olacak şekilde güncellemek için yenilikçi olacaksınız.

Bu mükemmel çevrimiçi oyunla karşılaştığınızda rüya evleri tasarlama arzunuz gerçek oluyor. Uygulama, bu tutkuyu gerçekleştirmeniz ve ardından bir iç tasarım ünlüsü olmanız için size çok çeşitli seviyeler sunduğundan, bu oyun aracılığıyla tasarım becerisini göreceksiniz.

Makeover Master, hayalinizdeki ev tasarım becerisini sergilemeniz için size bir platform sağlayan, oldukça basit ancak nefes kesici ve ilgi çekici bir çevrimiçi oyun yazılımıdır. Oyunda, profesyonel bir ev tasarımcısısınız, ev sahibinin bozulmuş konutunu alıyor ve mülk sahibinin onu birçok tasarımda güzel bir binaya dönüştürmesine yardımcı oluyorsunuz.

Dışarıdan başlayarak, oturma odasından, odaya, banyoya kadar tüm iç mekanları tasarlayabilirsiniz… Döşemeden tavana kadar her bir iç cihazı kendiniz seçeceksiniz. Güzel ev, cihazlar, renk tonları ve tasarımlar, yaratıcılığınızı ve düzenlemenizi serbest bırakmanıza olanak tanır. Diğer mobilyaları uyumlu bir şekilde tamamlamak için karo renk tonlarını birleştirerek bir karo ustası olun.

Kendi ev makyajınızı tasarlamak için harika bir çözüm

Birkaç üst düzey tasarım mobilya, aydınlatma, zemin ve diğer dekorlarla kendinizi ifade etmeniz mümkün. Atmosferi uyumlu hale getirmek için duvar rengini, zemin yerleşimini ve mobilyaları ayarlayarak tasarım becerilerinize meydan okuyun. Bir mobilyanın her bir parçasını istediğiniz şekilde değiştirin! Herhangi bir pozisyon, herhangi bir renk. Sen seç! sen seç!

Pek çok farklı tür kendi emrinizdedir. Aile dostu oturma odası, sade mutfak alanı, modaya uygun banyo, lüks oda, harika bir çalışma alanı, zemin kaplamaları ve rahatlatıcı bahçe dahil olmak üzere çeşitli alan stilleri tasarlayın ve yenileyin. Makyaj ürünleri, çeşitli diğer insanların süslü evlerini geliştirin, yenileyin, tasarlayın, dekore edin, onarın, restore edin ve onları kendinize sevindirin.

Modası geçmiş iç stilleri, güçlü vurgular, canlı renkler, şık mobilyalar ve kaplamalarla göze çarpan makyajlara dönüştürün. Evleri, konakları, evleri geleneksel tarzda mı yoksa modern iç mekan stiliyle mi yeniliyorsunuz? Siz karar verin, siz tasarlayın!

Tüm iç tasarımlarda ustalaşın ve gerçek bir dekoratör olun, her müşterinin kendine özgü tasarım zorluğu vardır. Geliştirmelerine, tasarlamalarına, dekore etmelerine, restore etmelerine, yenilemelerine, yepyeni inşa etmelerine, eski evlerini, yıkık evlerini ve modası geçmiş malikanelerini rüya gibi makyajlara dönüştürmelerine yardımcı olun.

3’lü eşleştirme ve konut tasarımının birleşimi size çifte neşe sağlar

Makeover Master‘da özel bir kombo, 3 renkli karoyu ve simgeyi toplu olarak birbirine bağlayan bir yapboz oyunu oynayarak hem bir Fayans Ustası hem de ev tasarımına olan tutkunuzu fark ettiğinizde, iki kat neşe, değil mi! Bulmaca seviyelerini kazanarak, değerli teşvikler, madeni paralar alacak ve daha ilginç miktarlar keşfedeceksiniz.

Bu, karoları bir araya getirdiğinizde beyninizi ve hafıza yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olan bir oyun da olabilir. Hem tasarım yeteneğini geliştiren hem de beyne öğreten bir oyun, faydalı ve harika değil mi?

Yüzlerce miktar, çok sayıda ilginç olay ve gizemli teşvikler

Oyunun çok çeşitli miktarları, evinizi yaratma ve yeniden dekore etme tutkunuzu tatmin edecek. Bir dizi avantajın kilidini açın ve müşterilerinizi hayallerindeki konutu, kulübeyi veya konağı çarpıcı makyajlarla dekore ederek etkilerken hepsini kazanın.

Android işletim sistemi için Makeover Master MOD APK’sını edinin


İndir (147.51 M)

Artık indirmeye hazırsınız Makeover Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir