Mahjong Magic Fantasy
Mahjong Magic Fantasy

Mahjong Magic Fantasy v0.220903 APK indir (Sınırsız Yaşam/Reklamsız) 2022

Mahjong Magic Fantasy farklı seviyelere ayrılmıştır; Arkadaşlarınız onları kurtarmanızı bekleyen kartlara sıkışmış durumda, onları patlatmak ve kurtarmak için uyumlu kartlar düzenlemeniz gerekiyor. Heyecan verici bir bulmaca maçının tadını çıkarın, o

Android Android Bulmaca
5 ( 87 puan )
Fiyat: $0
İsim Mahjong Magic Fantasy
Yapımcı aquagamez
Tür Bulmaca
Boyut 97MB
Versiyon 0.220903
MOD Sınırsız Can/Reklam Yok
Orjinal Google Play
Mahjong Magic Fantasy is the most famous version in the Mahjong Magic Fantasy series of publisher aquagamez
Mod Version 0.220903
Total installs 100,000+

Mahjong Magic Fantasy farklı seviyelere ayrılmıştır; Arkadaşlarınız onları kurtarmanızı bekleyen kartlara sıkışmış durumda, onları patlatmak ve kurtarmak için uyumlu kartlar düzenlemeniz gerekiyor. Heyecan verici bir bulmaca maçının tadını çıkarın, oyun oyuncuların gözünde bir izlenim bırakıyor çünkü oyunun en önemli özelliği, her kartın arkasında Tanrı’nın krallığına katkıda bulunan sevimli hayvanlar olduğu gerçeğinde ifade ediliyor. özel olursunuz ve daha fazla insan ziyaret eder. Bu özel arkadaşlarla krallığınızı daha güzel hale getirin!

Mahjong Magic Fantasy: Karo Bağlantısı

ARKADAŞLAR

Krallığınız çok ıssız, sıkıcı ve monoton; Bir krallığın sahibi olarak krallığınızın yıkılışını izlemeye dayanabilir misiniz? Tabii ki hayır, krallığınızı inşa etmeye, yenilemeye ve restore etmeye yardımcı olmak onu özel kılmak ve daha fazla ziyaretçi çekmek. Kartlara sıkışan arkadaşlarınızı kurtarın, işiniz bölümleri tamamlamak ve krallığın gelişmesine katkıda bulunan sevimli hayvanları daha da güzelleştireceksiniz.

Mahjong Magic Fantasy: Karo Bağlantısı Mahjong Magic Fantasy: Karo Bağlantısı

ÖZEL ÖDÜL

Büyük bir harita ile, oyun seviyeleri kolaydan zora doğru sınıflandırılır, her seviyeden geçerek krallığınızı özel ve ilginç hale getirmek için inşa etmenize katkıda bulunan para ve son derece sevimli hayvanlar alırsınız. Oyun, en yeni ve gerçek deneyimleri getirmek için kart şeklinde tasarlanmış kartlarla oldukça basittir. Pek çok oyuncunun da ilgisini çeken bu oyunun başarısına katkıda bulunan faktör de bu.

HEYECAN VERİCİ MAÇ

Seviyeler profesyonelce tasarlanmış, titizlikle her bloktan geçiyor, önünüzdeki zorlu yolda çok para ve destek öğeleri alacaksınız. Senin görevin, aynı taşları eşleştirerek oyun tarafından belirlenen hedefi tamamlamak, onları tahtadan yok etmek, çok para kazanmak ve krallığınızı özel kılan sevimli dostları kurtarmak.

Mahjong Magic Fantasy: Karo Bağlantısı Mahjong Magic Fantasy: Karo Bağlantısı

ANA ÖZELLİKLER

  • Maçta çeşitli modlara sahip heyecan verici bir bulmaca oyunu, oyuna daha fazla eğlence katıyor.
  • Sevimli evcil hayvanlar, onları kurtarın ve geliştirin, krallığınızın iyileşmesine katkıda bulunun.
  • Sevimli tasarlanmış görüntüler, gerçekçi animasyonlar ve canlı seslerle oynarken keyif almanızı sağlar.
  • Birçok seviyenin kilidini açın, krallığınızı yükseltin ve çeşitli çekici özel ödüller kazanın.
  • Seviyeler kolaydan zora bölünmüştür, birçok ilginç ödül, zor seviyelerde size yardımcı olmak için sihirli parşömenler alır


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mahjong Magic Fantasy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir