Magnum 3.0 Gun Custom Simulator
Magnum 3.0 Gun Custom Simulator

Magnum 3.0 Gun Custom Simulator v1.0536 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Magnum 3.0 Gun Custom Simulator, oyuncuların silahların ayrıntılarını ve işleyişini keşfetmelerine yardımcı olabilecek şu anda tek oyundur.

Android Android Oyun
4 ( 381 puan )
Fiyat: $0
İsim Magnum 3.0 Gun Custom Simulator
Yapımcı Sublogic
Tür Oyun
Boyut 48M
Versiyon 1.0536
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Magnum 3.0 Gun Custom Simulator is the most famous version in the Magnum 3.0 Gun Custom Simulator series of publisher Sublogic
Mod Version 1.0536
Total installs 1,000,000+

İndir (48M)

Ateşli silahlarla yoğun bir şekilde ilgileniyorsanız, Magnum 3.0 Gun Custom Simulator’ı hemen keşfetmekten çekinmeyin. Burası, silah tasarımı simülasyonu ve ayrıntılı atış deneyimi dünyasının kapılarını açıyor. Burada rakibiniz olmayacak; üstesinden gelmen gereken kişi senin kendi cesaretin ve ilerlemen. Bu oyun, eksiksiz bir silah oluşturabilmek için her bir parçayı doğrudan birleştirebildiğiniz zaman, türünün tek örneği eğitim kursları açan tek portaldır.

Magnum 3.0 Silah Özel Simülatörü

AYRINTILI VE SOFİSTİKA DETAYLARLA GÖRÜNTÜLERE KATILIN

Magnum 3.0 Gun Custom Simulator’a geldiğinizde hayran olduğunuz görüntü, kelimelerin ötesinde kabul edilir – gözlerinizin önünde görünen, her bir parçasındaki küçük detayların, gerçeklikten farklı olmadığı açıkça tasvir edilen parçalardır. Özellikle mermilerin üzerindeki her çıkıntı hatta diğer silahları gösteren bilgiler bile titizliğimizle sizi şaşırtacak.

SİLAHA DOKUNDUĞUNDA GERÇEK HİSSİNİ YAŞAYIN

Bununla da kalmayıp, oyuncunun gerçek bir silaha dokunması gibi gerçek his, ses sisteminin büyük desteğine de bağlıdır. Oyun boyunca bir film müziğinin yanı sıra, hassas silah montaj manevraları gerçekleştirirken farklı seslerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir silahı tuttuğunuzda veya cephane çubuğuna mühimmat yüklediğinizde, her ses mükemmel bir şekilde birbirine uyar ve oyuncuyu son derece heyecanlı hissettirir.

Magnum 3.0 Silah Özel Simülatörü

ÖDÜL VE PUAN KAZANMAK İÇİN GÖREVLERİ TAMAMLA

Bir silahı mükemmelleştirme sürecini keşfetmeye ve fethetmeye başlamadan önce, birlikte silahlarla her seviye için size hedefler vereceğiz. Tamamladıktan sonra hedefi vurmakla birlikte doğru işlemleri yaptığınızı varsayalım. Bu durumda oyun size gurur verici bonus puanlar vermekten pişman olmayacak ve sürekli artacak olan beceri puanları sonraki turlarda sizin için son derece faydalı olacaktır.

Magnum 3.0 Silah Özel Simülatörü

DENEMEYE DEĞER SİLAH YÜKSELTMELERİ

Belirli bir seviyeye ulaştığınızda aldığınız puanlarla Magnum 3.0 Gun Custom Simulator, onları daha yeni, daha karmaşık silahlar karşılığında kullanmanıza yardımcı olabilir. Bu özellikleriyle birlikte yıkıcı gücü de çok daha üstündür. Bununla da kalmayıp size tarihe geçmiş efsanevi silahları da getirebiliriz. Daha da şaşırtıcı olan, onlara sahip olduğunuz ve sahibi olarak kullanabildiğiniz zamandır. Bu sayede, silahınızı yeni zirvelere çıkarmanın itibarı ve seviyesi.

Magnum 3.0 Silah Özel Simülatörü

EFSANEVİ SİLAHLARIN GÖRÜNÜMÜ

Magnum 3.0 Gun Custom Simulator’ın sahip olduğu en ünlü silah serilerinden bazılarıyla birlikte silah türlerine bir göz atalım. Taurus Raging Bull, S&W M29 gibi birçok ünlü isme sahip Revolver silahlarının varlığı dahil. Ayrıca oyun size birçok türde Yarı Otomatik Tabanca veya tabanca ve hafif makineli tüfek de veriyor. Özellikle oyun boyunca, kişisel renginizle benzersiz silahlar yaratacak olan bölümleri beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

Magnum 3.0 Silah Özel Simülatörü

ÖZELLİKLERİ

  • Size gerçekçi bir deneyim yaşatmak için basitten karmaşığa yüzlerce profesyonel silahla laboratuvara girin.
  • Silahları sökme veya mühimmat bölmesine mühimmat yerleştirme işlemlerini gerçekleştirebilecek ve güzel seslerle birlikte güzel görüntülerin keyfini çıkarabileceksiniz.
  • Oyuncu, yepyeni parçalar ekleyerek veya çıkararak orijinal parçaların yapısını ve düzenini değiştirme veya özelleştirme hakkına sahiptir.
  • Doğru gereksinimleri ve en doğru silah operasyonlarını tamamladıktan sonra sınırsız birikim puanları ile birlikte bonus puanlar kazanın.
  • Daha fazla yeni silah, daha modern, daha güçlü ve eşit derecede karmaşık yeni parçalar satın almak için ödülleri kullanın.


İndir (48M)

Artık indirmeye hazırsınız Magnum 3.0 Gun Custom Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir