MagicCall
MagicCall

MagicCall v1.6.3 APK (Reklam Kaldırıldı) indir

Kişisel sesinizi değiştirmek için MagicCall MOD APK yükleyin. Arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı şok edin veya onlara şaka yapın ve belirli seslerini değiştirirken sizi tanıyıp tanımayacaklarını hayal edin!MagicCall TanıtımıWeb'in insanların yaşamına

Android Android Eğlence
4 ( 279 puan )
Fiyat: $0
İsim MagicCall
Yapımcı BNG MOBILE
Tür Eğlence
Boyut 35.03 M
Versiyon 1.6.3
MOD Reklam Kaldırıldı
Orjinal Google Play
MagicCall is the most famous version in the MagicCall series of publisher BNG MOBILE
Mod Version 1.6.3

Kişisel sesinizi değiştirmek için MagicCall MOD APK yükleyin. Arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı şok edin veya onlara şaka yapın ve belirli seslerini değiştirirken sizi tanıyıp tanımayacaklarını hayal edin!

MagicCall Tanıtımı

Web’in insanların yaşamına pek çok fayda ve değişiklik getirdiğini inkar edemeyiz. Bunun bir sonucu olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nden binlerce ve binlerce kilometre uzaktaki bireylerle etkileşime girebilir ve iletişim kurabiliriz. Telefon etmek, mesajlaşmak, facetime çok tanıdık hale geldi ve temel bir aktivite haline geldi.

Ancak bazen sadece telefon görüşmesi yapmanın gerçekten monoton olacağını düşünüyor musunuz? Eğer gerçekten de BNG cep telefonu tarafından yayınlanan MagicCall uygulamasını kurup kullanmaya çalışınız. Bu uygulama, kullanıcıların herhangi birini ararken seslerini gerçek zamanlı olarak değiştirmelerini sağlar. Cadılar Bayramı geliyor, MagicCall ile hikayeyi daha da ilginç hale getirmek için arkadaşlarınıza ve ailenize şaka veya aptalca şakalar yapabilirsiniz.

MagicCall’da Öne Çıkanlar

Ses değişikliği

Ses değiştirme bilgisayar yazılımı, görünüşe göre ABD’ye çok tanıdık geliyor. Tipik olarak, filmlerde ve şovlarda (özellikle korku filmlerinde) yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Sesi değiştirmek için özel yazılım ve düzenleme uygulamaları kullanmanız gerekecektir. Tüm bunları nasıl kullanacağınızı anlamanız ve kurcalamanız saatler alacaktır. Ancak MagicCall uygulaması ile bu zor manipülasyonlar ortadan kalktı. Bu akıllı uygulama, zamanınızı ve çabanızı harcamadan sesi anında dönüştürmenize yardımcı olabilir. Kesinlikle belirli bir yazılımı kullanma alışkanlığı içinde olmayan bir kişi olma eğiliminde olsanız bile.

Vokallerini değiştir

Bu kesinlikle MagicCall‘ın 5 milyondan fazla indirmeye ulaşmasına ve kısa sürede kullanmasına yardımcı olacak bir cazibe merkezidir. Bu uygulamada erkek, kadın, çizgi film, çocuksu, değiştirilmiş veya saçma ses veya günlük seslerden sayısız farklı ses arasından seçim yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin bu aralığın diğer ucunda kim olduğunu belirlemesini zorlaştıran ses değişiklikleri yapın. İlginç, değil mi?
MagicCall MOD APK MagicCall MOD APK MagicCall MOD APK

Telefon görüşmesi boyunca sesler arasında geçiş yapın

Genellikle, aynı kategorideki uygulamaların ses düzenlenmeden önce video çekmesi veya kaydetmesi gerekir. Ancak MagicCall ile, telefonla ilgili olarak herhangi bir vücutla kolayca değiştirebilirsiniz. Masallarınıza daha fazla eğlence ve kahkaha katmak için şaşırtıcı bir şekilde vokalleri değiştirin.

Bazen MagicCall’a iltifat ederek, istenmeyen telefon aramalarından kibarca kaçmayı anonim olarak kolayca önleyebilirsiniz. Sanki bir konserde, yoğun bir yağmurda veya sıkışık bir otoyoldaymışsınız gibi başka bir kişinin telefonu açtığını veya daha fazla arka plan sesi duyduğunu farz edin. Görüldüğü gibi MagicCall eğlenceli olduğu kadar günlük hayatınız için de oldukça faydalı.

MagicCall MOD APK türü MOD işlevi

  • Reklam ortadan kalktı.

MagicCall MOD APK indir

MagicCall MOD‘u kurmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

  1. İlk sürümü silin.
  2. Bu makalenin altındaki MagicCall MOD APK dosyasını indirin.
  3. APK’yı yerleştirmeye devam edin.
  4. Tamamlanmış.

Android için MagicCall MOD APK indir

Eğlenceli, kolay ve kullanımı basit. Bu harika şeylerden birkaçı, MagicCall’ın 5 milyon indirmeyi ve çok sayıda olumlu okuma kullanıcı incelemesini aşmasına yardımcı oluyor. Bu ilginç uygulamayı görmek için aşağıda sunduğumuz MOD APK sürümünü bugün indirin.


İndir (35.03 M)

Artık indirmeye hazırsınız MagicCall ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir