Magic Video Maker
Magic Video Maker

Magic Video Maker v3.0.5 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Magic Video Maker – güç yönetmeni, size güzel filmler yaratmanız için düzenleme araçları getirecektir. Sadece birkaç dakika içinde olağanüstü kalitede ve büyüleyici bir video oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde film ve video çekerken de daha az

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 75 puan )
Fiyat: $0
İsim Magic Video Maker
Yapımcı APPS INNOVA
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 48M
Versiyon 3.0.5 (1ce2f30)
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Magic Video Maker is the most famous version in the Magic Video Maker series of publisher APPS INNOVA
Mod Version 3.0.5 (1ce2f30)
Total installs 1,000,000+

Magic Video Maker – güç yönetmeni, size güzel filmler yaratmanız için düzenleme araçları getirecektir. Sadece birkaç dakika içinde olağanüstü kalitede ve büyüleyici bir video oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde film ve video çekerken de daha az sorun yaşıyorsunuz. Çünkü burada size destek olacak ve mükemmel ürünü tasarlamanıza ve yaratmanıza yardımcı olacak bazı gerekli donanıma sahip olacaktır.

HIZ KONTROLÜ, ÖZELLEŞTİRİLMİŞ VİDEO KESİM

Bu uygulama, videoları istediğiniz gibi kırpmanıza veya birleştirmenize coşkuyla yardımcı olacaktır. İstediğiniz uzunluğu seçmenize veya her bölümü ayrı ayrı bölmenize izin verilir veya bir filmi veya bir vlog’u tamamlamak için birkaç küçük videoyu bir araya getirip birleştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz en unutulmaz şey, düzenleme, kesme ve bölme işleminin videonun kalitesini ve tanımını etkilememesidir. Ayrıca yavaş veya hızlı video seçiminize bağlıdır.

Magic Video Maker – Müzikli Video Düzenleyici Magic Video Maker – Müzikli Video Düzenleyici Magic Video Maker – Müzikli Video Düzenleyici

BİRÇOK FARKLI ETKİYLE BİRLEŞTİRİLMİŞ İYİ VİDEO FİLTRESİ

Videolarınızı düzenlemek için birçok farklı efekt elde edeceksiniz. Videonuz karanlıksa, parlaklığı artırarak daha parlak hale getirebilir veya canlı ve net daha çekici hale getirmek için rengini değiştirmek için herhangi bir ürünü seçebilirsiniz. Daha spesifik olarak, videoda görünen görüntülerin parlaklığını, keskinliğini, doygunluğunu, kontrastını serbestçe ayarlama hakkına sahipsiniz.

MÜZİK EDİTÖRÜ

Müzik kombinasyonu olduğunda bir video daha canlı ve neşeli hale gelecektir. İzleyiciye bir hayranlık ve hayranlık duygusu verir. Bu nedenle, anlamlı bir şarkı eklemeyi ve videoda görünen içeriği açıkça göstermeyi müzik yeteneğinizle birlikte düşünmelisiniz; keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda ücretsiz müzik.

Magic Video Maker – Müzikli Video Düzenleyici Magic Video Maker – Müzikli Video Düzenleyici Magic Video Maker – Müzikli Video Düzenleyici

METİN VE RESİMLER KAÇIRILMAZ

Videonuzun etkileyici olmasını ve herkesin dikkatini çekmesini istediğinizde, güzel şekillerin ortaya çıkması vazgeçilmezdir. Videonuza veya fotoğrafınıza birçok yeni benzersizlik katacaklar. Ayrıca sunum veya açıklama içeren bir video yaparsanız, videoya metin ekleme yöntemini uygulayarak izleyicilerin içeriği daha iyi tanımasını sağlamalısınız.


İndir (48M)

Artık indirmeye hazırsınız Magic Video Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAPPS INNOVA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir