Magic Tiles 3
Magic Tiles 3

Magic Tiles 3 v9.044.005 APK ( Sınırsız Sürüm ) indir 2022


Diyelim ki bir müzik aşığısınız ve müzikal bir çalışma deneyimi yaşamak istiyorsunuz ve tuşlara elinizi uzatmak istiyorsunuz. Kulağa büyüleyici geliyor, değil mi? En iyi piyano oyununu deneyimlemek için Magic Tiles 3 APK 'ya gelin. Şimdiye kadar bu o

Android Android Müzik
5 ( 496 puan )
Fiyat: $0
İsim Magic Tiles 3
Yapımcı AMANOTES PTE LTD
Tür Müzik
Boyut 85MB
Versiyon 9.044.005
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Magic Tiles 3 is the most famous version in the Magic Tiles 3 series of publisher AMANOTES PTE LTD
Mod Version 9.044.005
  • Otomatik Mükemmel
  • %50 yavaşla
  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Elmas


İndir (85MB)

Diyelim ki bir müzik aşığısınız ve müzikal bir çalışma deneyimi yaşamak istiyorsunuz ve tuşlara elinizi uzatmak istiyorsunuz. Kulağa büyüleyici geliyor, değil mi? En iyi piyano oyununu deneyimlemek için Magic Tiles 3 APK ‘ya gelin. Şimdiye kadar bu oyunun mobil cihazınızda ücretsiz olarak mevcut olması harika. Bu, farklı piyano türündeki oyunlarda özel bir oyundur. Daha da istisnai olarak, oyuncular harika oynanıştan etkilenecek.

OYUN KURALI

Diğer piyano oyunlarına benzer. Bu, temel oynanışa sahip bir oyundur ve daha iyi olabilirdi. Oyunun kuralları çok zor değil. Oyuncuların sadece ekrandaki siyah fayanslara dokunmaları gerekiyor. Ne kadar hızlı dokunursanız, ekran o kadar yukarı kayar. O zaman, diğer birçok siyah beyaz hücre görünecektir. Oyuncular beyaz hücrelere dokunmamak için hızlı eller, hızlı gözler olmalıdır. İhlal ederseniz, hemen kaybedersiniz. Sadece bu değil, siyah hücrelerin sırasına bağlı kalmalısınız. İlerlemek için atlamamalısınız. İhlal edilirse oyun hemen sona erer.

magic tiles 3 apk indir modkiwi com 1 magic tiles 3 apk indir modkiwi com 2

BİRÇOK MÜZİK TÜRÜ VE SICAK ŞARKI

Bu sadece oyunla ilgili değil. Akılda kalıcı müziğe bile ilgi duyacaksınız. Yapımcı tarafından birçok müzik türü oyuna dahil edilmiştir. Nazikten güçlüye kadar tüm müzikleri kendiniz deneyimleyebilirsiniz. POP, EDM, klasik veya Latin gibi birçok müzik türü… her tür size birçok farklı şarkı verecektir. O anki ruh halinize uygun şarkıları seçebilirsiniz. Müzik ruh halinizi rahatlatabilir ve size mutlu anlar yaşatabilir.

Her zaman güncelleyin ve oyunculara en iyi deneyimi yaşatın. Magic Tiles 3, oyunculara her zaman en rahat ve heyecanlı anları sunar. Bu oyuna katıldığınızda hem oyunu oynarken hem de güzel şarkılar dinlerken eğleniyorsunuz. Oyunu oynadığınızda, bir başarı duygusu hissedeceksiniz. Şarkıyı kendin yarattığın gibi. Oyun her zaman piyasadaki en yeni, en sıcak şarkılarla güncellenir. En yeni şarkıların çoğu arasında geçiş yapmak sıkılmanıza izin vermeyecek.

PIANİST OLUN

Yeni bir işe başlarken herkes gergin ve hata yapmış olmalı. Magic Tiles 3’te bir parçaya başladığınızda olduğu gibi, gergin oluyorsunuz ve çok çabuk kaybediyorsunuz. Harika bir müzisyen olmaya başlamak için favori bir şarkı seçin. Müziğin büyüsüne kapılacaksınız. Ellerinizde “zıplayan” tuşları hissedin. Siyah tuşlara dokunduğunuzda gerçekten hissedeceksiniz. Müziğin başarısı anahtarlarla başlayacak.

magic tiles 3 apk indir modkiwi com 3 magic tiles 3 apk indir modkiwi com 4

BAŞLIKLARA DOKUNUN

Oynarken siyah beyaz tuşlara, kurallara ek olarak, şarkı bitene kadar siyah karelere dokunmanız gerekecek. Hızlı bir şekilde çok sayıda tuşa dokunmak, kolayca kazanmanızı sağlayacaktır. Yukarıdaki 2 renkli karelere ek olarak, oyun müzik doruk noktasındayken de mavi hücrelere sahiptir. Oyuncular, daha iyi ve daha ritmik bir şarkı yaratabilmeniz için karenin sonuna kadar bu tuşlara dokunacak ve basılı tutacaktır. Oyuncuların da dikkat etmesi gerekiyor, her bir karonun sırası bitecek ve kalan karolara dokunmamaya dikkat etmelisiniz. Bir hata yaparsanız – oyun biter!

ÇOKLU OYUN MODLARI

Bu ana mod oyunu olsa da, bir oyuncu. Ancak ayarlarda oyuncular savaşları seçebilir. Beğendiğiniz şarkı seçilecek ve benzer ilgi alanlarına sahip kişiler davet edilecektir. İki kişi yarışacak ve kimin kazanacağını görecek. Kendini sade şarkılara benzetiyorsun. Küçük hatalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Nazik bir dokunuşu bile kaybedebilirsiniz. Hata yapmamaya dikkat edin. Dikkat olmak.

DEĞERLİ ÖDÜL

Magic Tiles 3, diğer türdeki oyunlar gibi eşya ve eser gibi hediyeler sunmaz. Oyuncular her parkurda bir rekor oluşturarak kazanacaklar. Değerli “elmas” parçaları alacaksınız. Oynamak için sizi heyecanlandıracak. Veya her galibiyetten sonra rastgele bir şarkının kilidini açacaksınız. Belki de uzun zamandır en sevdiğin şarkıdır. Oyuncular bir veya birkaç favori şarkıyı satın almak için elmasları kullanabilirler. Daha benzersiz hediyeler kazanmaya çalışın.

VIP ÖZELLİKLERİNE ERİŞİM

Bu ücretsiz bir oyun olmasına rağmen, bu oyunun benzersiz özellikleri sizi şaşırtabilir. Şu anda oyunun VIP özelliğinde özel bölümleri var. Bu özellik sayesinde, üçüncü şahısların saçma sapan reklamlarından rahatsız olmayacaksınız. Sadece bu da değil, en popüler 5000 şarkının kilidini anında açabilirsiniz. Ekstra özel, ücretsiz olarak diriltileceksin (satın alacak elmas yok) ve durmadan oynayacaksın.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Magic Tiles 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAMANOTES PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir