Magic Streets
Magic Streets

Magic Streets v1.0.73 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Magic Streets APK dünyayı ve etrafındaki rastgele etkinlikleri geliştirmek için oyuncunun coğrafi konumundan yararlanabilen benzersiz bir RPG'dir. Ayrıca, çeşitli korkunç canavarlarla savaşırken veya gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla yüzleşirke

Android Android Rol Oyunu
5 ( 66 puan )
Fiyat: $0
İsim Magic Streets
Yapımcı Build GPS based RPG Games
Tür Rol Oyunu
Boyut 198MB
Versiyon 1.0.73
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Magic Streets is the most famous version in the Magic Streets series of publisher Build GPS based RPG Games
Mod Version 1.0.73
Total installs 50,000+

İndir (198MB)

Magic Streets APK dünyayı ve etrafındaki rastgele etkinlikleri geliştirmek için oyuncunun coğrafi konumundan yararlanabilen benzersiz bir RPG’dir. Ayrıca, çeşitli korkunç canavarlarla savaşırken veya gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla yüzleşirken herkesin sonsuz heyecan yaşaması için daha eğlenceli aktiviteler yaratır.

Magic Streets – Konum tabanlı RPG Magic Streets – Konum tabanlı RPG

AKTİVİTELER İÇİN MAHALLEYİ KEŞFEDİN

Magic Streets’teki Geolocation öğesi ve sistemin konumlandırma yetenekleri sayesinde, oyuncular aktivite arayışında bölgelerinde özgürce dolaşabilirler. Dünyada her şey rastgele görünür, ancak oyuncu şeylerle etkileşim kurmak için çeşitli yöntemlerle hareket etmekte özgürdür. Bir sanal gerçeklik oyununda bile gerçek bir macera duygusu veren birçok dikkat çekici içerik bazen oyuncunun etrafında belirir.

İLGİLENDİRİCİ ETKİLEŞİMLİ BASİT MÜCADELE MEKANİZMASI

Oyunun savaş mekanizması sıra tabanlı bir stratejidir, ancak oyuncular daha verimli bir mücadele için becerileri veya eylemleri birleştirebildiğinden potansiyele sahiptir. İnsanlar savaşa yardım etmek veya kazanmak için fırsatlar yaratmak için maskotları veya evcil hayvanları kullanabilir. Oyuncunun yaratıcı yeteneklerine bağlı olarak, normalden daha ilginç deneyimler yaşamak için savaşta birçok avantajdan yararlanabilirler.

KOMİK GÜÇLERLE KARAKTERİ ÖZELLEŞTİR

Magic Streets’teki karakter özelleştirmesi, oyunculara daha fazla yaratıcılık ve esneklik sağlamak için değişen savaş performansıyla ilgili her şeyi kapsayacak. Bireysel tercihlere bağlı olarak çeşitli dövüş stilleri oluşturabilirler ve farklı canavar türleriyle başa çıkmak için mizahi stratejiler oluşturabilirler. Ekipman özelleştirmesi, oyuncuların savaş performansını iyileştirmeleri için yeni içerik ve sistemler de ekleyecek.

Magic Streets – Konum tabanlı RPG Magic Streets – Konum tabanlı RPG

KAMU FAALİYETLERİNDE DİĞER OYUNCULARLA MÜCADELE

Oyuncular, yeterince şanslılarsa, yerel mahalledeki diğerleriyle kafa kafaya gidebilir veya düello yapabilirler. PvP savaşının mekaniği, her stat veya yeteneğin savaşı önemli ölçüde değiştirebileceği PvE’den tamamen farklıdır, bu nedenle herkesin her zaman en kötüsüne hazırlıklı olması gerekir. Neyse ki, PvP ödülleri cömert ve herkesin en iyi atmosferi yaratması için eğlenceli.

Magic Streets eğlence dolu ve etkileyici PvP mekaniklerinde diğer oyuncuları bile alarak onları geniş ve eğlenceli macera oyununa sokmak için oyuncu konumlandırmasını kullanıyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Dünyayı ve çevrelerindeki etkinlikleri geliştirmek için oyuncuların navigasyonunu kullanmanın yaratıcı konseptleriyle nihai RPG oyunu.
  • Düşmanlara veya diğer oyunculara güçlü darbeler vermek için yararlanma veya birleştirme için birçok potansiyele sahip komik savaş mekanizması.
  • Oyuncuları sonsuz eylemlere daldırmak veya hareketli savaş ortamlarının keyfini çıkarmaları için fırsatlar yaratmak için ilgi çekici etkinlikler.
  • Dövüş yeteneklerini genişletmek için yeni teçhizatlar veya yetenekler toplarken veya yükseltirken kapsamlı karakter özelleştirmesi.
  • Düello veya baskın yoluyla büyüleyici PvP maçları, katılımcıların eğlencesini artırmak için her fırsatta çeşitli faktörlerle birleştirilir.


İndir (198MB)

Artık indirmeye hazırsınız Magic Streets ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir