Magic Siege
Magic Siege

Magic Siege Defender v1.95.296 MOD APK indir (Premium/Sınırsız Para) 2022


Sizi böylesine büyük bir güçle hayalet bir görüntüye dönüştüren eşsiz bir yeteneğe sahip olarak, kalenizi güçlü bir şekilde savunmanız gerekiyor. Bir canavar dalgası bölgenizi işgal ediyor. Ne yapmanız gerekiyor, kalenizin işgal edilmesine ve siz de

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 893 puan )
Fiyat: $0
İsim Magic Siege
Yapımcı Castle Defanse
Tür Strateji Oyunları
Boyut 145MB
Versiyon 1.95.296
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Magic Siege is the most famous version in the Magic Siege series of publisher AKPublish pty ltd
Mod Version 1.95.296
  • Tanrı Modu
  • Sınırsız Para


İndir (145MB)

Sizi böylesine büyük bir güçle hayalet bir görüntüye dönüştüren eşsiz bir yeteneğe sahip olarak, kalenizi güçlü bir şekilde savunmanız gerekiyor. Bir canavar dalgası bölgenizi işgal ediyor. Ne yapmanız gerekiyor, kalenizin işgal edilmesine ve siz de dahil olmak üzere içindeki insanların birlikte ölmesine mi katlanacaksınız? O kadar kolay değil, buna dayanmak için gücünüzü kullanmanız, canavarlarla yüzleşebilmek için mükemmel stratejiler bulmak için beyninizi kullanmanız gerekiyor ve bunların hepsi Magic Siege CastleDefender APK ‘da gerçekleşecek .

magic siege castle defender apk indir modkiwi com 1

EKLENEN ÜSTÜN ÖZELLİKLER

Oyuncuların dünyasını sarsan bir strateji oyunu ortaya çıktı – Magic Siege. Bu oyunda, hepsini kazanabilmek için gücünüze ve bilgeliğinize güvenerek vahşi canavarlarla cesurca yüzleşmeniz gerekiyor. Bu en iyi strateji oyunu olarak kabul edilir; biz oyuncular için her zaman daha iyi özellikleri değiştirmeye ve güncellemeye çalışır. Artık oyuna birbiri ardına eklenen birçok seviye ile savaşınızın tadını rahatça çıkarabilirsiniz.

Sadece bu da değil, oyuncular artık değişen seçenekler sayesinde katılan karakterlerini daha kolay kontrol edebiliyor. Oyuncular zorlu savaşlarda kontroller arasındaki dengeyi kolayca ayarlayabilir; şimdi, hiçbir şey savaşan ruhunuzu dağıtamaz. Ek olarak, daha fazla oyun modu ekledik, bunlar kolaydan zora doğru artırıldı ve gücünüze uygun seviyeyi özgürce seçebilirsiniz.

magic siege castle defender apk indir modkiwi com 2

MİLYONLARCA ZOMBİ VE CANAVAR

Böyle bir strateji oyununa katılarak düşmanla savaşabilmek için mükemmel stratejiler bulmanız gerekiyor. Artık düşmanlarınız diğer oyunlar kadar basit değil; burada hepsi kana susamış zombiler ve milyonlarca saldırgan canavar. Bununla da kalmıyorlar, aynı zamanda güçlü becerilere de sahipler; gece gündüz kalenizi istila edin. Geri kalan tüm insanları ele geçirmek ve öldürmek. Bu kadar çok kötü düşmanla savaşmayı ve onları bozguna uğratmayı göze alabilir misin?

magic siege castle defender apk indir modkiwi com 3

ÇOKLU BÜYÜK BECERİLER

Magic Siege’de güçlü bir büyücüsün; hayatın hayati misyonunu yerine getirmen gerekiyor – kaleyi güvende tut. Kalenizi güvenli bir şekilde korumak için makul stratejiler bulmanız ve büyülü yeteneklerinizde ustalaşmanız gerekir. Sihirli bir parşömendeki her beceri size farklı güçler verecektir; Hala çok fazla gücünüz varken düşmanı yenebilmek için onu doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Bu oyunun en son sürümüyle, dövüş gücünüzü daha da artırmak için yeni bir beceri ve sihir ekledik.

magic siege castle defender apk indir modkiwi com 4

MÜCADELE YETENEĞİNİ YÜKSELT

Bu milyonlarca canavarı/zombiyi eninde sonunda yenebilmek için herhangi bir beceri önemlidir ve onu doğru zamanda kullanmanız gerekir. Sihirli yükseltme sistemini kullanarak oyuncular sihirli güçlerini artıracaklar. Daha güçlü canavarları öldürmek için zamanında güç verin. Ne kadar yüksek seviyeli canavar öldürürseniz, o kadar büyük ödüller kazanırsınız. Magic Siege’in aynı yeni versiyonunda, ekran size rakibin tüm skorunu gösterecek. Kendinize belirli zaferler getirebilmek için düşmanın seviyesini yakından takip edin.

magic siege castle defender apk indir modkiwi com 5

BÜYÜK SİLAH SİSTEMİ

Hiçbir şey için endişelenmeden kötü düşman ordularıyla güçlü bir şekilde savaşın çünkü savaşta ihtiyaç duyulan tüm becerilere ve büyülere zaten sahipsiniz. Canavarlarla savaşırken vazgeçilmez olan oyuncular, altı farklı büyülü silah sistemine sahip geniş bir cephaneliğe sahipler. Magic Siege’in heyecanını ve heyecanını artırmak için mükemmel ses sistemi ve güzel grafikler bu oyunun başarısına önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Şimdi kalenizi savunabilmek için savaşmaya cesaret edin!


İndir (145MB)

Artık indirmeye hazırsınız Magic Siege ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir