Magic Rampage
Magic Rampage

Magic Rampage v5.5.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Magic Rampage Mod APK, RPG türünü birleştiren heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Burada, bu topraklara barış getirmek için birçok stresli ve zorlu seviyeler yaşayacaksınız.

Android Android Oyun
4 ( 653 puan )
Fiyat: $0
İsim Magic Rampage
Yapımcı Asantee
Tür Oyun
Boyut 125MB
Versiyon 5.5.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Magic Rampage is the most famous version in the Magic Rampage series of publisher Asantee
Mod Version 5.5.1
Total installs 10,000,000+
Sağlık iksiri satmak çok para kazandıracaktır (modun çalışması için başlatmadan önce İnterneti kapatmanız gerekir, aksi takdirde iksiri satmak 300+ milyon yerine 50 altın verir).

İndir (125MB)

Her tehlikeli zindanda güzel seviyelerin tadını çıkarırken şaşıracak ve memnun kalacaksınız. Bu alandaki ilginç sırları ortaya çıkarmak için tüm korkunç düşmanlarla aktif olarak savaşın ve üstesinden gelin. Ayrıca, birçok bonus alabilir ve birçok değerli durumsal kullanım deneyimi öğrenebilirsiniz.

Sihirli Rampa

BU UZAK YERDE MACERA KAMPANYASINA KATILIN

Magic Rampage’e gelirken, oyuncular tehlikeli ve korkutucu bir kampanyaya katılma ve deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Kaleleri keşfedecek ve ormanlar veya bataklıklar gibi farklı yerlere giderek yok etmek için düşmanlar arayacaksınız. Gözünüzün önünde korkunç bir sahne gördüğünüzde daha çok şaşıracaksınız. Hayaletler ileri geri fırladı ve yüzlerce tehlikeli dev örümcek ve ateş püskürten kötü ejderhalar, hatta zorlu patronlar. Burada bir çok düşmanla karşı karşıyasınız; endişeli misin değil misin? Savaşta iradeniz ve sabrınız varsa, çabucak kazanacağınıza inanıyorum.

Sihirli Rampa

DİĞER BİRÇOK OYUNCU İLE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE REKABET ET

Magic Rampage, diğer birçok oyuncuyla tanışmanıza, fikir alışverişinde bulunmanıza ve oynamanıza izin verecek. Onlarla zindanlarda tesadüfen karşılaşacak ve istediğiniz puanı elde etmek için birlikte yarışacaksınız. Ayrıca oyunu daha çekici hale getirmek için arkadaşlarınız için meydan okumalar oluşturabilirsiniz. Strateji oluşturmadaki zekanız ve yaratıcılığınız rakiplerinizi şaşırtacak ve korkutacak. Savaşta ne kadar güçlü rekabet ederseniz, kesinlikle son derece yüksek oyun sonuçları elde edecek ve liderlik tablosunda önemli ölçüde yer alacaksınız.

Sihirli Rampa

KENDİ YETENEKLERİNE UYGUN A SEVİYESİNİ SEÇME HAKLARINA SAHİPTİR

Bu oyunda, kendi yeteneğinize en uygun seviyeyi özgürce seçebilirsiniz. Magic Rampage size kolaydan karmaşığa üç farklı seviye verecek. Her grup, her zaman rahatlık yaratan ve oyuncuları mutlu eden benzersiz ve zengin durumlara sahip olacak. En iyi arkadaşınızın oyun seviyesini geliştirmek için her seviyenin sizin için bir meydan okuma olduğu söylenebilir. Örneğin yeni başlayan biriyseniz, bu oyunun kurallarını ve özelliklerini tam olarak anlamayacaksınız ve o zaman oyun size coşkuyla ve nazikçe rehberlik edecek.

Sihirli Rampa

BU OYUNDA HER KARAKTERİN KİŞİLİĞİNİ ÖĞRENİN VE ÖĞRENİN

Magic Rampage, birçok sevimli karakterle tanışmanıza ve oynamanıza yardımcı olacak. Birçok tehlikeyle yüzleşmek için modern ve sağlam olmak için duygularınızı yükseltmeniz yardımcı olacaktır. Onları silah ve zırhla donatmanın şart olduğunu unutamazsınız. Daha spesifik olarak, zırh ve silahlar, daha verimli bir şekilde savaşmanıza yardımcı olacak birçok sihirli öğe içerir. Ayrıca, kahraman ekibinizi iyi yönetmek istiyorsanız, onlar hakkında daha fazla bilgi edinmeli, kişiliklerini daha iyi anlamak için onlarla daha fazla iletişime geçmelisiniz.

Sihirli Rampa

SON DERECE VAHŞİ MANZARA İLE BİRLEŞTİRİLMİŞ CANLI SES

Magic Rampage’e gelirken, bunun gibi canlı ve mükemmel bir arayüz ile yüzlerce keyif ve pozitif enerji alacaksınız. Bu oyundaki ortam şiddetli ve bu kale bölgesinin umutsuzluğuyla dolu. Resimler açık bir şekilde açıklanmış ve sunulmuştur. Ayrıca, bu oyunun fon müziği de bulanık ritimlere sahip ve gözlerimin önünde çekici bir çerçeve oluşturuyor. Oyunun getirdiği birçok beklenmedik durumu deneyimlemek için özgürce oynarken eğlenin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Tehlikeler ve tuzaklarla dolu savaşlara cesurca katılın.
  • Dövüş becerilerinizi göstermek için birçok farklı rakibe karşı yarışın.
  • Her keskin ve benzersiz görüntü ile mükemmel arayüz ekranı.
  • Kendiniz için daha detaylı keşif ve eğlence için en uygun seviyeyi seçin.
  • Her karakterin kişiliği ve benzersiz özellikleri hakkında bilgi edinin.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Magic Rampage ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir