Magic Cross Stitch
Magic Cross Stitch

Magic Cross Stitch v2.23.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Magic Cross Stitch, tuvali dikmeye başlarken insanlara en canlandırıcı ve canlı deneyimi yaşatmak için rahatlatıcı ve canlı renklendirme konseptleri kullanır. Ayrıca, değişen derecelerde karmaşıklığa sahip yeni içerikle sürekli olarak güncellenir, an

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 929 puan )
Fiyat: $0
İsim Magic Cross Stitch
Yapımcı ZiMAD
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 100M
Versiyon 2.23.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Magic Cross Stitch is the most famous version in the Magic Cross Stitch series of publisher ZiMAD
Mod Version 2.23.0

İndir (100M)

Magic Cross Stitch, tuvali dikmeye başlarken insanlara en canlandırıcı ve canlı deneyimi yaşatmak için rahatlatıcı ve canlı renklendirme konseptleri kullanır. Ayrıca, değişen derecelerde karmaşıklığa sahip yeni içerikle sürekli olarak güncellenir, ancak genellikle insanların renkler konusunda rahat olmalarını ister. Oyun, oyuncu için her zaman harika şeylere öncelik vermiştir ve çeşitli renkleri zengin bir şekilde kullanırken hissi ve yaratıcılığı teşvik etmek için dikiş gibi unsurları kullanır.

ÇEŞİTLİ BEYAZ RESİMLERİ ÇOK RENKLİ RENKLENDİRMEYE BAŞLAYIN

Magic Cross Stitch’te bir oyuncunun zamanının çoğu, orijinal görüntüden pikselleştirilmiş türlere dönüştürülmüş beyaz çizimleri renklendirerek, herkes için daha erişilebilir hale getirir. Bu nedenle, renk kullanımı daha pratik hale gelecek ve kişisel beğeniye göre herhangi bir rengin fotoğraflar için yeni bir his yaratmasına izin verecektir. Oyuncuların istedikleri gibi yapmakta özgür oldukları ve çizimleri orijinalin ötesine geçen çeşitli benzersiz renklerde diktikleri oyunun harika yanı da budur.

Sihirli Kanaviçe: Piksel Sanatı Sihirli Kanaviçe: Piksel Sanatı

FARKLI TÜR VE STİLLERLE RENKLENDİRİLECEK BİNLERCE RESİM

Oyunun en güzel yanı, oyuncuların birçok farklı süreçle özgürce renklendirebilecekleri veya yeni güzellikler yaratabilecekleri çizimlerin bolluğu. Renk değiştirme özgürlüğü sayesinde tek bir tabloyu birçok farklı sonuç için kullanabilir ve renkleri kullanırken yaratıcılıklarını ifade edebilirler. Kütüphanedeki birçok uzantı da faydalıdır ve insanlara harika tablolar için en canlandırıcı keşifleri getirme sözü verir.

GÜZEL VE ​​KULAKLAYAN DİKİŞ SESİYLE KOLAY RENKLENDİRME

Magic Cross Stitch’te renklendirme, kullanıcı dostu ve basittir ve oyuncuların en sevdikleri rengi seçmeleri ve ilgili sayıları doğrudan dikmeleri gerekir. Her kare bir pikseli temsil eder ve renkler birbiriyle uyumluysa renklendirme birçok yönden ve etkileşimde daha kolay olacaktır. Bununla birlikte, daha fazla piksel varsa, renklendirme daha zor hale gelecek veya oyuncuların belirli renklerle bir çizimi tamamlaması belirli bir zaman alacaktır.

FOTOĞRAFLARINIZI PİKSEL ŞEKİLLENDİRİLMİŞ GÜZEL RESİMLERE DÖNÜŞTÜRÜN

Dinamik renklendirmenin yanı sıra, oyuncular kişisel fotoğrafları içe aktarabilir ve bunları harika piksel çizimlerine dönüştürebilir. Tabii ki, bu çizimler saf beyaz olacak ve pikseller veya daha fazlası arasındaki ilişkilendirmeler yoluyla onları yeni bir renkle renklendirebilecekler. Oyuncunun istediği ihtiyaçlara veya çözünürlüğe bağlı olarak, dünya ve benzerleriyle geniş çapta paylaşmak için piksel sayısını değiştirebilir ve her bir görüntüdeki zorluğu veya karmaşıklığı artırabilirler.

RENKLİ RESİM KOLEKSİYONLARINIZI GÖRÜN

Magic Cross Stitch, insanların çalışmaları yaratıcılıklarıyla renklendirdiği veya tamamladığı esnek ve samimi bir kişisel kütüphaneye sahip olacak. Bu, tamamladıkları başarıların veya çizimlerin küçük bir kütüphanesidir, ancak etkileşim kurmaları için daha ilginç özellikler görünecektir. Bunun da ötesinde, oyuncular çizimlerini dünya ile doğrudan paylaşabilir ve içerik ne olursa olsun boyama becerilerini veya güzel renk kombinasyonlarını gösterebilirler.

Sihirli Kanaviçe: Piksel Sanatı Sihirli Kanaviçe: Piksel Sanatı

RESİMLERİ GÜZEL ÇIKARTMALARLA SÜSLE

Çıkartmalar oyunun ekstralarıdır, ancak insanları her zamankinden daha canlandırıcı bir şekilde renklendirmeye odaklamak için potansiyel ve eğlence ile doludur. Ayrıca birçok kategoriye veya stile aittirler, bu nedenle dinamik renklendirme için çıkartmaları bulmak veya düzenlemek daha kolay olacaktır. Tüm çıkartmalar tamamen beyazdır, bu nedenle oyuncuların bunları sınırlı piksellerle boyaması gerekir, bu da oyunun karmaşıklığını ve renklendirmenin yapabileceği harika şeyleri gösterir.

Magic Cross Stitch, oyuncuyu normalden daha fazla rahatlatmak veya rahatlatmak için yeni konseptler kullanan rahatlatıcı bir oyundur. Değişiklikler de etkileyici ve muhteşem çizimler için birçok renk kullanırken herkese en son keşifleri getirme sözü veriyor.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Rahatlatıcı renklendirme oyunu, oyuncuların gerçekçi renk kombinasyonlarını ve daha fazlasını vurgulayan sayısız piksel resmine dalmalarını sağlar.
  • Birden fazla tür ve stile sahip beyaz tabloların muazzam seçenekleri, farklı renk ve hislerden muhteşem sanat eserleri üretir.
  • Her resimde oyuncuların eylemlerini veya etkileşimlerini en aza indirirken, kulakları yakan dikiş sesleriyle her pikseli kolayca renklendirin.
  • Fotoğraflarınızı güzel beyaz piksel boyamaya dönüştürün ve pikseller ve renkleri aracılığıyla yeni renkler ve egzotik bir atmosfer yaratmaya başlayın.
  • Resimleri, genel tamamlama için belirli stiller ve daha fazlasıyla farklı renklerle göz alıcı ve güzel çıkartmalarla süsleyin.


İndir (100M)

Artık indirmeye hazırsınız Magic Cross Stitch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir