Mafia City
Mafia City

Mafia City APK MOD v1.6.222 (Sınırsız Para) indir 2022


Kendinize meydan okumak ve şehri ve Mafya dünyasını ele geçirmek için savaşan bir iş adamı olmak istiyorsanız, Mafia City'ye bakın. Bu, birçok benzersiz ve yeni ayrıntıya sahip bir aksiyon oyunudur. Oyuncular birçok insanla oynamaya katılabilir ve da

Android Android Oyun
4 ( 666 puan )
Fiyat: $0
İsim Mafia City
Yapımcı YottaGame
Tür Oyun
Boyut 83MB
Versiyon 1.6.222
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mafia City is the most famous version in the Mafia City series of publisher YottaGame
Mod Version 1.6.222

İndir (83MB)

Kendinize meydan okumak ve şehri ve Mafya dünyasını ele geçirmek için savaşan bir iş adamı olmak istiyorsanız, Mafia City’ye bakın. Bu, birçok benzersiz ve yeni ayrıntıya sahip bir aksiyon oyunudur. Oyuncular birçok insanla oynamaya katılabilir ve daha heyecan verici bilgiler öğrenebilir; Hatta bu oyunda seviyenizi yükseltme ve dövüş deneyimi yaşama fırsatınız olacak.

ZAMANINI EN İYİ YÖNETMEK ZORUNDASIN

Mafia City’ye gelen oyuncular, oyunun getirdiği karmaşık zorluklar ve görevlerle yüzleşme fırsatına sahip olacaklar. Bu tür savaşlarda yetenekli bir kodaman olmak için zamanınızı en detaylı şekilde düzenleyip yönetmek için net bir plana ve bilgi birikimine sahip olmalısınız. Ayrıca oyuna girmeden önce taktik vermek gerekli ve çok sübjektif olmamalısınız. En uygun ve akıllı oyunu geliştirmek için oyunda şu ana kadar öğrendiklerinizi ve bilginizi uygulayın.

ŞEHİR ALMAK İÇİN BAŞKA BİRÇOK KİŞİYLE MÜTTEFİK

Tek başınıza harika şeyler yaparsanız, kazanma ve başarılı olma olasılığınız azalır; bu yüzden etkinlikte sizin gibi aynı vizyon ve fikirleri paylaşan insanlarla ittifak yaparak birlikte çalışmalısınız. Geri dönün ve Mafya dünyasını ele geçirin. Birlikte deneyelim ve bir zorluktan diğerine azar azar çabalayalım ve yakında zafere ulaşacaktır. Ayrıca, sevimli ve güzel bebeklerle veya sizi her gün neşelendiren insanlarla veya kahraman filosunun üyeleriyle çıkabilirsiniz ve onları sevebilirsiniz. Genel olarak çevrenizdeki insanlarla istediğiniz kadar çıkabilir ve onlardan etkilenebilirsiniz.

TOPLA VE LÜKS ARABALARIN KEYFİNİ ÇIKAR

Mafia City’de her zaman düşmanlarınızı etkilemek ve onları korkutmak istersiniz. Bunu yapmak için tüm fantastik ve lüks süper arabaları toplamalısın. Vizyonu olan bir oyuncu olun ve neyin en iyi olduğunu bilin. Her zaman sizi durdurmak ve tutuklamak isteyen polislerle sokaklarda yarışalım! Sürüş becerileriniz ve ustaca a kontrolünüzün gücü arttı ve polisi kolay şekilde aşmanıza yardımcı oldu.

ŞEHİR OTOPARK SİSTEMİ DETAYLI HARİTASI SİSTEMİ VARDIR

Mafia City, her zaman kullanıcılara bu şehirdeki her yeri listeleyen bir harita sistemi sağlayacak ve getirecektir. Düşman barınakları ve önemli binalar her gün güncellenecektir. Bu nedenle nasıl değiştiklerini düzenli olarak izlemeli ve görmelisiniz. Sadece bu da değil, harita sayesinde çok daha basit ve rahat bir şekilde pusuya kolayca komuta edebilir ve pusu dağıtabilirsiniz.

HER HAFTA ETKİNLİKLERE KATILIN

Bu oyuna geldiğinizde, oyunun her hafta düzenli olarak düzenlediği etkinliklere katılma fırsatına sahip olacaksınız. Bu etkinliklerde, her şey hakkında daha fazlasını öğrenecek ve bileceksiniz. Kültür ve toplum. Ek olarak, mürettebatınızın liderini gelecekte ünlü ve korkulan patron olmaları için değiştirebilirsiniz. Bu size rahatlatıcı ve eğlenceli bir alan sunan bir oyundur, şu anda çekici oyun ekranının keyfini çıkarmak için çevrenizdeki herkesi katılmaya davet etmeyi unutmayın.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mafia City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanYottaGame

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir