Madden NFL 22
Madden NFL 22

Madden NFL 22 Mobile Football v8.2.3 APK indir (Son Sürüm) 2022


Madden NFL 22 Mobile Football, birçok insanın sevdiği ve katıldığı çekici bir futbol oyunudur. Bu çok birikmiş deneyim ve futbol becerileriyle, herkesin hayran olması için yeteneğinizi gösterelim!! Bir futbol tutkunuysanız, futbol yeteneğinizi bir ke

Android Android Spor
5 ( 214 puan )
Fiyat: $0
İsim Madden NFL 22
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Spor
Boyut 90M
Versiyon 8.2.3
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Madden NFL 22 is the most famous version in the Madden NFL 22 series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 8.2.3
Total installs 5,000,000+

İndir (90M)

Madden NFL 22 Mobile Football, birçok insanın sevdiği ve katıldığı çekici bir futbol oyunudur. Bu çok birikmiş deneyim ve futbol becerileriyle, herkesin hayran olması için yeteneğinizi gösterelim!! Bir futbol tutkunuysanız, futbol yeteneğinizi bir kez denemek istiyorsanız, hemen katılmaktan çekinmeyin.

Madden NFL 22 Mobil Futbol

PROFESYONEL VE ​​MÜKEMMEL BİR EKİP OLUŞTURUN

Madden NFL 22 Mobile Football’a katılırken, oyuncular birçok güçlü ve yetenekli oyuncudan oluşan yetenekli bir takım oluşturmalıdır. Yapmanız gereken, ekibiniz için gelecek vaat eden üyeleri işe almak ve seçmek. Ardından, onlara birçok yeni ve benzersiz stratejide koçluk yapacak ve onları eğitecek, ekibinizin her fırsatı yakalamasına ve en çok golü atmasına yardımcı olacaksınız. Ayrıca kadrodaki pozisyonları da üyelerin işlevlerine uygun bir şekilde böler ve düzenlersiniz.

FUTBOL YAZ YOLCULUĞU VE DENEYİMİ

Destansı ekipleriyle ABD’de ve dünya çapında birçok farklı futbol sezonu yaşadılar. Her mevsim onların büyüme sürecidir. Sıradan oyunculardan, birçok zorlu rakibe sahip birçok oyun aracılığıyla birçok yeni ders öğrendiniz ve futbol becerilerinizi artırdınız. Bunun yanı sıra dünyaca ünlü ve hayran olduğunuz birçok ünlü takımla rahatlıkla karşı karşıya gelip birebir maçlara katılabilirsiniz.

Madden NFL 22 Mobil Futbol

ÖZELLİKLER CANLI VE BAŞARILI OLDU

Bu oyunun arayüzü hoş ve canlıdır; karakterlerin futbol sahasındaki tüm aktiviteleri en esnek ve dinamik bir şekilde kaydedilerek heyecanı artırıyor ve her oyuncunun kalbinde derin bir izlenim bırakıyor. Sadece bu da değil, her karakter de farklı bir tarzda çizilir ve top oyununda ayrı bir rol üstlenir. Ayrıca, daha ilginç ve yeni görüntüler almak için arayüz ekranını düzenli olarak yükseltmeyi unutmayın.

Madden NFL 22 Mobil Futbol

MUHTEŞEM ÖDÜLLER ALMAK İÇİN ATANAN TÜM GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Madden NFL 22 Mobil Futbol, ​​her gün size zamanında tamamlamanız gereken farklı gereksinimler ve görevler verecektir. Zekanız ve hızlı durum işleme hızınızla oyunun getirdiği karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için belirli planlar ve oyun planı hazırlarsınız. Ayrıca, işinizi mükemmel bir şekilde tamamladıktan sonra, programın getirdiği birçok çekici teşvik ve ödül alacaksınız. Tek bir günü kaçırmayın. Zihninizi eğlendirip rahatlatmanın yanı sıra deneyimleme fırsatı için günlük görevleri keşfedin ve tamamlayın. Hayattan ve işten gelen tüm baskı ve gerilimi atmanıza yardımcı olacaktır.

Madden NFL 22 Mobil Futbol

BU FAYDALI OYUNU ARKADAŞLARINIZA VE ARKADAŞLARINIZA PAYLAŞIN VE ÖNERİN

Oyunun getirdiği birçok çekici ve benzersiz avantajla, sahada ayakta durma ve rakiplerinizle birlikte yer alma hissini deneyimleyen, ödüllendirici bir oyun alanının tadını çıkardınız ve bunun tadını çıkardınız. Ayrıca arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza bu heyecan verici oyunu tanıtmayı unutmayın, böylece onlar da burada heyecan verici futbol maçlarını yaşayabilirler! Üstelik bu aynı zamanda lisans satın almak için para harcamadan istediğiniz zaman indirme hakkına sahip olduğunuz bir oyundur.


İndir (90M)

Artık indirmeye hazırsınız Madden NFL 22 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir