Mad Skills Motocross 2
Mad Skills Motocross 2

Mad Skills Motocross 2 v2.26.3886 APK MOD (Sınırsız Roket/Kilitsiz) 2022

Mad Skills Motocross 2 APK oyunculara özenle inşa edilmiş ve eğlenceli off-road yarışlarının keyfini çıkarmaları için sayısız harika fırsat verecek. Ayrıca, her meydan okuma, oyuncunun becerilerini sergilemeleri için birçok yaratıcı engel yaratırken

Android Android Oyun
4 ( 706 puan )
Fiyat: $0
İsim Mad Skills Motocross 2
Yapımcı turboilla
Tür Oyun
Boyut 86MB
Versiyon 2.26.3886
MOD Sınırsız Roket/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mad Skills Motocross 2 is the most famous version in the Mad Skills Motocross 2 series of publisher
Mod Version 2.26.3886

Mad Skills Motocross 2 APK oyunculara özenle inşa edilmiş ve eğlenceli off-road yarışlarının keyfini çıkarmaları için sayısız harika fırsat verecek. Ayrıca, her meydan okuma, oyuncunun becerilerini sergilemeleri için birçok yaratıcı engel yaratırken bisikletleri dengeleme yeteneğini test etmek ister. Her oyuncunun oyun tarzına bağlı olarak, meydan okuma ve içerik serbestçe değişebilir ve onlara sonsuz eğlence sağlar.

mad skills motocross 2 apk indir modkiwi com 1

EĞLENCELİ VE HEYECAN VERİCİ YARIŞ OYUNU

Platform ve off-road yarış oyunları popüler hale geldi ve geniş çapta sevildi, ancak Mad Skills Motocross 2’yi diğer oyunlardan ayıran birçok unsur var. Basitleştirilmiş kontrollere, her küçük ayrıntıda gerçekçi fiziğe sahiptir ve bir sürü heyecan verici zorlukla birlikte gelir. Her şeyden önce, haritaları ve parkurları, oyuncunun estetik olarak her şeyin üstesinden gelme deneyimini teşvik etmek için titizlikle tasarlanmıştır.

mad skills motocross 2 apk indir modkiwi com 2

Her tasarımdaki harika oyun ve titizliğin yanı sıra, kontrol mekanizması esnek ve son derece duyarlıdır, bu da oyuncuların yüksek hassasiyetle manevra yapmasını kolaylaştırır. Ayrıca oyuncular pistte birçok farklı türde akrobasi tekniği uygulayabilir ve aynı zamanda puan biriktirebilir veya yere çarpmadan önce araçları dengeleyebilir. Mücadelenin hedeflerine bağlıdır ve oyuncular tüm engelleri aşmak ve mümkün olan en yüksek puanları kazanmak için denge ve hızı kullanmalıdır.

mad skills motocross 2 apk indir modkiwi com 3

EKSTRA EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyunda mevcut oyun modlarına bağlı olarak, oyuncuları herhangi bir hedefi tamamlamaya teşvik ederken oyunun kuralları değişecektir. Çoğu yarışta, oyuncunun daha yüksek puanlar elde etmek için stuntlar gerçekleştirirken pistlere devam etmek için aracın dengesine öncelik vermesi gerekir. Ayrıca oyun, yalnızca etkinliklerde görünen, ancak ödüller cömert olan birkaç zaman sınırlı oyun modu daha sunacak.

mad skills motocross 2 apk indir modkiwi com 4

GENİŞ ARAÇ VE ÖZELLEŞTİRME YELPAZESİ

Mad Skills Motocross 2’deki motosikletlerin çoğu, arazide kolaylıkla kullanım için tasarlanmıştır ve ayrıca topraklamaya dayanacak ağır hizmet tipi süspansiyona sahiptir. Oyun aynı mekanizmayı benimser ve birçok farklı ve yeni motosiklet modeli sunar ve hepsi oyuncu için birçok özelleştirme ile birlikte gelir. Bununla birlikte, bazı yeni motosikletler, kariyerlerinde zorlukları tamamladıklarında veya belirli minimum gereksinimleri karşıladıklarında açılacaktır.

mad skills motocross 2 apk indir modkiwi com 5

YOĞUN YARIŞLARDA ARKADAŞINIZA MÜCADELE EDİN

Oyuncular kavgaları yarışlara sokmak istiyorlarsa, bu oyun arkadaşlarına off-road yarışlarına meydan okumak için çevrimiçi mekanikleri tanıtıyor. Mekanikler ve kurallar özelleştirilebilir ve kazanan kişi tam bonusu veya bahsi alır. Eğlenceli bir mekaniktir, ancak aynı zamanda oyuncuların diğer oyunculara resmi maçlarda meydan okumasına ve daha fazla ödül almasına olanak tanır.

ETKİLEYİCİ VE İNANILMAZ FİZİK MEKANİZMASI

Mad Skills Motocross 2 haritasındaki tasarım, oyuncuları mesafeleri hızlandırmak veya kısaltmak için tüm yeteneklerinden ve mükemmel açılarından yararlanmaya zorlar. Oyun ayrıca gerçekçi ve dinamik fizik sistemleri sunarak akışkan kontrolleri, yüksek tepeler veya uçurumlar ve daha fazlası üzerinde gerçekçi bir his yaratacak. Ayrıca, oyuncuların yarış kariyerlerinde yeni teknikleri öğrenmeleri için yeni olanaklar açacaktır.

mad skills motocross 2 apk indir modkiwi com 6

Mad Skills Motocross 2, herkesin off-road yarış tekniklerini sergilemesi için herkese bir heyecan, rekabet ve eğlence atmosferi getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca, herkesin sonuna kadar eğlenmesi için etkinlikler veya yeni yarış modları gibi sürekli olarak yeni unsurlar sunacak.


İndir (86MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mad Skills Motocross 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir