Mad Skills BMX 2
Mad Skills BMX 2

Mad Skills BMX 2 v2.5.2 APK indir (Kilitsiz) 2022

Mad Skills BMX 2, BMX'e karşı güçlü bir tutkusu olanlar için samimi bir oyun alanıdır; hatta arkadaşlarını davet edebilir ve sayısız heyecan verici mücadelede mutlak eğlenceye sahip olabilirler. Oyun ayrıca oyuncuları her seviyeye çekmek için özel ka

Android Android Aksiyon
5 ( 429 puan )
Fiyat: $0
İsim Mad Skills BMX 2
Yapımcı Turborilla
Tür Aksiyon
Boyut 89M
Versiyon 2.5.2
MOD Kilidi Açılmış Bisiklet, Haritalar
Orjinal Google Play
Mad Skills BMX 2 is the most famous version in the Mad Skills BMX 2 series of publisher Turborilla
Mod Version 2.5.2
Total installs 10,000,000+
Mod 1
  • sınırsız para 

Mod 2
  • Tüm Bisikletin Kilidi Açıldı
  • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı
  • Tüm Özel Öğelerin Kilidi Açıldı

Mad Skills BMX 2, BMX’e karşı güçlü bir tutkusu olanlar için samimi bir oyun alanıdır; hatta arkadaşlarını davet edebilir ve sayısız heyecan verici mücadelede mutlak eğlenceye sahip olabilirler. Oyun ayrıca oyuncuları her seviyeye çekmek için özel kamera stilleri kullanır ve en iyi BMX tekniklerini gösterir. Bunun da ötesinde, oyuncunun deneyimini yeni boyutlara genişletmek için her hafta birçok yeni içeriği düzenli olarak güncelleyecektir.

Çılgın Beceriler BMX 2

GERÇEKÇİ DENEYİM İÇİN İLGİNÇ FİZİK

Oyundaki ilk vurgu, oyuncuların kendilerini üstün ve esnek bir şekilde ifade etmeleri için her ayrıntıda gerçekçi fizik sistemidir. Mad Skills BMX 2 ayrıca oyuncuların fiziksel mekaniklerden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için daha ilgi çekici içerik sunar ve böylece seviyedeki diğer oyunculara göre avantaj sağlar. Fizik mekanizmasındaki tüm optimizasyonlar oyunculara sonsuz eğlence potansiyeli getirecek.

Çılgın Beceriler BMX 2

DÜZ VE SIVI BMX KONTROL MEKANİZMASI

Kontrol sistemi, oyunculara en sorunsuz kontrol deneyimini sunmak için rahat ve pürüzsüz bir tasarıma sahip esnek bir arayüz ekleyecektir. Ayrıca, denge unsuru BMX için çok önemlidir, böylece oyuncular havada veya yerdeyken nesneleri dinamik ve sanatsal olarak hareket ettirebilirler. Bisikleti dengeleme yeteneğine bağlı olarak, oyuncular diğer katılımcılara kıyasla her seviyeyi en iyi ilerleme veya performansla tamamlayabilirler.

Çılgın Beceriler BMX 2

EĞLENCEYİ ARTIRMAK İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyuncular BMX sürüş sanatı ile birlikte daha fazla eğlence arıyorlarsa, Mad Skills BMX 2 daha benzersiz oyun modları sunacak. Moduna bağlı olarak, oyuncuların benzersiz kurallarına veya seviyelerine uyum sağlamak için performanslarını değiştirmeleri, hatta arkadaşlarıyla oynamaları ve harika ödüller kazanmaları gerekiyor. Bazı dikkate değer oyun modları da zaman sınırlı olarak görünecek ve daha fazla oyun zenginliği ve daha fazlasını yaratacaktır.

GENİŞ BMX ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Oyun, oyuncuların özgürce kişiselleştirmeleri için birçok benzersiz BMX tasarımına sahiptir ve hatta bazı yükseltme özellikleri, kontrolü eskisinden daha yumuşak ve daha esnek hale getirir. Özelleştirme de şaşırtıcı ve çekici, oyunculara eylemleri veya teknikleri öne çıkarmak için daha fazla seçenek sunuyor. Ayrıca, birçok etkinlikte en iyi oyuncular için ödül olarak destansı veya efsanevi BMX’ler yer alacak.

Çılgın Beceriler BMX 2

SÜRÜCÜNÜN KOSTÜMLERİNİ ÖZELLEŞTİR

BMX’in tasarımı ve özelleştirmesi yeterli değil, bu nedenle Mad Skills BMX 2, bisikletçinin görünümünü özelleştirme özelliğini de kapsayacak ve çevrimiçi bir yarışta sağlam bir canlılık yaratacak. Etkileyici olan, bazı kostümlerin oyuncunun kontrol performansını artırmak için çok sayıda harika etkiye sahip olması ve onlara seviyede yeni yetenekler kazandırmasıdır. Bununla kalmayıp, binicileri için birçok seçkin ve göz alıcı tasarımla kişisel bir kostüm çizebilirler.

Çılgın Beceriler BMX 2

MUHTEŞEM BAŞARI VE GÜNLÜK GÖREVLER

Oyuncular için ana gelir kaynağı, bireysel başarı sistemleri ve günlük görevler, hatta her seviyede önerilen yan içeriğin bir kısmını tamamlamasıdır. Ayrıca her gün açıklamalarını veya gereksinimlerini yenileyecek ve oyuncular yan görevleri tamamladıkları için ek ödüller alacaklar. Bu ödül sistemleri sayesinde oyuncular, çoklu limitler veya mizahi stiller ile seviyeleri aktif olarak tamamlayabilirler.

Mad Skills BMX 2, BMX tutkunları için sağlıklı ve mükemmel oyun alanlarından biridir. Bu sayede, herkesin en iyi şekilde göstermesi için çeşitli etkinliklere, turnuvalara ve etkileyici içeriklere ev sahipliği yapabilirler. Bazı karakter özelleştirmeleri ve BMX, sonsuz bir eğlence kaynağı olmak için mükemmel eklemelerdir.


İndir (89M)

Artık indirmeye hazırsınız Mad Skills BMX 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTurborilla

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir