MAD FUT 22
MAD FUT 22

Mad Fut 22 v1.2.4 APK indir (Sınırsız Para/Kilitsiz Paket) 2022

MAD FUT 22 Draft & Pack Opener, herkese benzersiz bir rüya takımı oluşturma deneyimi sunmak için orijinal oyun Madfut 22'nin veri ve yapısı üzerine inşa edilen resmi olmayan bir oyundur. Bununla birlikte, mekaniği, herkes için önemli bir oyun oyn

Android Android Spor
4 ( 956 puan )
Fiyat: $0
İsim MAD FUT 22
Yapımcı Madfut
Tür Spor
Boyut 84MB
Versiyon 1.2.4
MOD Sınırsız Para/Kilidi Açılmış Tüm Paket
Orjinal Google Play
MAD FUT 22 is the most famous version in the MAD FUT 22 series of publisher Madfut
Mod Version 1.2.4
Total installs 1,000,000+

MAD FUT 22 Draft & Pack Opener, herkese benzersiz bir rüya takımı oluşturma deneyimi sunmak için orijinal oyun Madfut 22’nin veri ve yapısı üzerine inşa edilen resmi olmayan bir oyundur. Bununla birlikte, mekaniği, herkes için önemli bir oyun oynamadan sadece paket açma ve ticaret etrafında döner. Ayrıca, bu oyunun ödülleri veya verileri orijinal içerikle ilgili değildir ve oyuncu verileri kişisel kazançlar için dönüştüremez.

SONSUZ PAKET AÇMA SİMÜLATÖRLERİ

Taslak ve Paket Açıcı, mağazadaki düşme oranları veya öğe listeleri dahil olmak üzere orijinal oyundaki aynı kaynakları ve verileri kullanır. Ancak, bu sürümde oyuncuların paket satın alma yoğunluğu daha yüksektir ve orijinal oyunda hiç sahip olmadıkları nadir koleksiyonları tamamlama şansları daha yüksektir. Ayrıca oyuncuların topladıkları kartlarla potansiyel bir kadro oluşturmalarına yardımcı olur ve orijinal oyunda geliştirme için çekici bir öncül oluşturur.

MAD FUT 22 Taslak ve Paket Açıcı MAD FUT 22 Taslak ve Paket Açıcı

Ayrıca, içerik ağırlıklı olarak paket açma mekanizması etrafında döndüğü için, oyuncuların büyük miktarda parası olacak ve bir gelir kaynağı oluşturmak için paketleri takas edebilecekler. Bu arada, istenen ödüller için sistem veya diğer oyuncularla diğer kartları veya eşyaları takas edebilirler. Etkileyici olan şey, insanların koleksiyonlarını tamamlamak için etkili bir şekilde değiş tokuş yapabilmeleri için tam bir fiyat dengeleme sistemine sahip olmasıdır.

DAHA FAZLA PARA VEYA PAKET İÇİN TAM GÜNLÜK GÖREVLER

Orijinal oyun gibi, oyuncular daha fazla içerik ve ödül içeren canlı bir günlük görev sistemine erişecekler. Ekstra para kazanabilirler veya sistemden rastgele paketler alabilirler, bu da oyuncuların mümkün olan en iyi eğlenceye sahip olmaları için büyük destek olarak kabul edilir. Yine de, daha gelişmiş içeriğin kilidini açmak için ticaret yapmaları veya görevlerin koşullarını karşılamaları gerekir.

MAD FUT 22 Taslak ve Paket Açıcı MAD FUT 22 Taslak ve Paket Açıcı

BAŞARI TAMAMLAMADAN ÖDÜLLERİ TOPLA

Draft & Pack Opener’ın heyecan verici yanı, oyuncu eğlencesini geliştirmek için çeşitli bir başarı sistemine sahip olması ve orijinal oyundan tamamen bağımsız olmasıdır. Bu sayede oyuncular sürekli olarak paket açabilirler ve böylece başarı sisteminden daha nadir paketler alma fırsatına sahip olurlar. Kısacası, oyunun tüm içeriği paketlerin açılması etrafında döner ve oyuncuların paketlerden para kazanmaları için koşullar veya fırsatlar sağlayacaktır.

HAYAL EKİBİNİZLE STRATEJİ OLUŞTURUN

Oyun, orijinal oyundaki ana oyun içeriğine sahip olmasa da, oyuncuların pratik yapması için esnek bir taktik geliştirme sistemine sahiptir. Herkesin sevdiği, rüya takımlarını kurmalarına yardımcı olan ve kazanmak için her potansiyeli veya en iyi ihtimali ortaya çıkaran bir özellik. Ayrıca taktik geliştirme sistemi, dinamik etkileşim sağlamak için sorunsuz ve dostane bir şekilde geliştirilmiştir.

MAD FUT 22 Taslak ve Paket Açıcı MAD FUT 22 Taslak ve Paket Açıcı

DİĞER OYUNCULARLA KART PAKETLERİ TİCARET

Bir oyuncunun çok fazla ekstra eşyası varsa, Taslak ve Paket Açıcı, her şeyi halletmelerine ve yine de çok para toplamalarına yardımcı olacak bir mekanizma sunar. Avans karşılığında oyunun sistemiyle doğrudan ticaret yapabilirler, ancak koleksiyonlarına eklemek için daha fazla paket veya daha yüksek değere sahip kartlar kazanabilirler. Birden çok stilde koleksiyonları tamamlamak için kullanıcı dostu ve değerli bir mekanizmadır.

Bir Madfut 22 oyuncusuysanız ve bir kulüp kurma özgürlüğünüz yoksa, MAD FUT 22 Taslak ve Paket Açıcı yüce hayalinizi gerçekleştirmeniz için mükemmel bir fırsattır. Bir toplama sistemini birçok çekici seçenekle bütünleştirir ve oyunculara üstün bir kulüp inşa etmek için birçok faydalı potansiyel sunar.


İndir (84MB)

Artık indirmeye hazırsınız MAD FUT 22 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir