Mad Dex 2
Mad Dex 2

Mad Dex 2 v1.3.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022


İndir (42MB)

Mad Dex 2'ye ayak bastığınızda birçok zorluğu olan ağır bir platform oyunu olarak bilinir. Size cesur duygusal renklerle etkileyici bir destansı hikaye sunan bir oyun. Tehlikeye rağmen sevgilisini kurtarmak için kendini feda etmeye hazır bir kahraman

Android Android Aksiyon
4 ( 646 puan )
Fiyat: $0
İsim Mad Dex 2
Yapımcı game guild
Tür Aksiyon
Boyut 42MB
Versiyon 1.3.2
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mad Dex 2 is the most famous version in the Mad Dex 2 series of publisher game guild
Mod Version 1.3.2
Total installs 5,000,000+

Mad Dex 2’ye ayak bastığınızda birçok zorluğu olan ağır bir platform oyunu olarak bilinir. Size cesur duygusal renklerle etkileyici bir destansı hikaye sunan bir oyun. Tehlikeye rağmen sevgilisini kurtarmak için kendini feda etmeye hazır bir kahramana dönüşüyorsun. Burada durmadan, 5 özellikli bölümde kolaydan zora 75’ten fazla seviye beliriyor. Bununla kalmayıp, size gücünüze meydan okuyan güçlü, kötü patronlar da getiriyoruz.

Çılgın Dex 2

BÜYÜK MUTLU BİR KARAKTER

Mad Dex 2, tüm zamanların en efsanevi bulmaca oyunlarından biri olarak biliniyor. Bu nedenle size ilk uyarımız böyle harika bir oyunu göz ardı etmemenizdir. Bu mekana geldiğinizde Mad Dex’in karakterine dönüşeceksiniz. Çevrenizdeki insanları seven son derece duygusal bir karaktersiniz. Herhangi bir zorlukla karşılaştıklarında düşmanı bastırmak ve sevdiğinizi geri kazanmak için tehlikeye atılmaktan çekinmiyorsunuz.

Çılgın Dex 2

KALBİ KURTARMA YOLCULUĞU BAŞLIYOR

Mad Dex 2’deki hikayenin resmi olarak başlamasının motoru olan ana karakterin başına beklenmedik bir olay geldi. En sevdiğiniz kişi ne yazık ki garip bir canavar tarafından iz bırakmadan kaçırıldı. İnsanların canını almak için hiçbir hileye başvurmayan acımasız bir adam olarak bilinir. Bu nedenle, hikayeyi öğrenir öğrenmez, çok geç olmadan en çok sevdiğiniz kişiyi kurtarmak için hemen yola koyulursunuz.

Çılgın Dex 2

ENGELLEME VE SALDIRI YIKICI ENGELLER

Şu anda aklınızda sadece sevdiğiniz kişiye en kısa sürede nasıl ulaşabileceğinizi düşünün. Sevdiklerinize yavaş yavaş işkence eden pençelerin görüntülerini sürekli olarak görüyorsunuz. Şimdi, siz bu dünyaya koşarken, parkour becerilerinizin tam potansiyeline ulaşmasının zamanı geldi. Önünüzde sürekli olarak ilerlemenizi engelleyen engellerin görünümü var. Göreviniz, sevdiklerinize daha yakın olabilmek için önce tüm tuzakları aşmak zorundadır.

Çılgın Dex 2

KOŞMA, Zıplama, Tırmanma BECERİLERİNİN HEPSİ UYGULANIR

Orada durmayan Mad Dex 2, size patronlardan gelen zorluklar da veriyor. Sizi yenmek için sürekli olarak en modern silahlarla saldırılar kullanırlar. Şimdi, onlarla savaşabilmek için oyuncular yüksek zıplamak ve hatta hızlı koşmak için becerilerini kullanabilirler. Ayrıca, düşmanın size ulaşamaması için duvara sıkıca yapışmak için beceriler gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda engellerin arasından sıyrılmanızı, hayatınızı kaybetmenize neden olabilecek saldırıların üstesinden gelmenizi de sağlıyoruz.

Eğer sıkıldıysanız, kolaydan zora doğru 75’ten fazla savaş seviyesi ile beş bölüm ile güne meydan okuyabilirsiniz. Buna entegre olmak büyüleyici hikayeler. Mad Dex 2 ayrıca çevrenizde olup bitenleri en gerçekçi şekilde simüle eden mükemmel görsel efektler de sunar. Sıralamaların ortaya çıkmasıyla eş zamanlı olarak rekabet her zamankinden daha şiddetli hale geliyor.

Çılgın Dex 2

ANA ÖZELLİKLER

  • Sevgili kız arkadaşını vahşi ve entrikacı bir canavarın esaretinden kurtarmak için yolculuğa katıl.
  • Canavar bölgesine yaklaşmanızı engelleyen engellerle durmadan meydan okuyun.
  • Sürekli uyguladığınız yüksek atlama, uzun atlama ve hatta koşma yeteneği ile ilgili becerileri kullanın.
  • Bu, yol boyunca patronların saldırılarından kaçmak için duvarlara atlamak, duvarlara tutunmak için yeteneğinizi göstermeniz için eşsiz bir fırsat.
  • Düşmanı çabucak yenin ve savaşta inisiyatifi ele geçirin, böylece kız arkadaşınız esire eziyet etmenin pençelerinden kurtulabilir.


İndir (42MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mad Dex 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.