Machinarium
Machinarium

Machinarium v2.5.6 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Machinarium adlı makinelerin yeni dünyasına hoş geldiniz. Bu, robotların heyecanına ve heyecanına dayanan modern bir macera oyunudur. Bu oyunun çekici yanı, biraz modern ama oyuncular için benzersizlik yaratmak için biraz klasik olması. Mükemmel oyun

Android Android Macera Oyunları
5 ( 927 puan )
Fiyat: $0
İsim Machinarium
Yapımcı Amanita Design
Tür Macera Oyunları
Boyut 13M
Versiyon 2.5.6
MOD TAm Oyun
Orjinal Google Play
Machinarium is the most famous version in the Machinarium series of publisher Amanita Design
Mod Version 2.5.6
Total installs 500,000

İndir (13M)

Machinarium adlı makinelerin yeni dünyasına hoş geldiniz. Bu, robotların heyecanına ve heyecanına dayanan modern bir macera oyunudur. Bu oyunun çekici yanı, biraz modern ama oyuncular için benzersizlik yaratmak için biraz klasik olması. Mükemmel oyunu oluşturmak ve öne çıkmasını sağlamak için klasik uygulama simgeleri dahildir. İçerideki daha fazla gizemi keşfetmek ve birçok ilginç ders öğrenmek için oyunla oynamaya çalışın.

makine parkı

BENZERSİZ FİKİRLER

Genellikle her makine cansızdır ve çok sıradan bir şeydir. Aynı zamanda bizim için sadece bir ihtiyaçtır ve onarım veya araştırma sürecinde bize hizmet eder. Ancak Machinarium’da makine insan gibi dokundu ve hissettirdi. Olağanüstü bir şey olsa da, cansız makineler de programcılarımızın hünerli elleriyle biz insanlar gibi duygusal makinelere dönüşüyor.

Daha da özeli, sevmeyi bilen makine, beklemeyeceğimiz bir olay. Ancak o makinenin kız arkadaşı uzaklara götürülünce aşkları bir anda boşa çıktı. Nasıl kaçırmazsın? Makine kız arkadaşını bulmak için tüm zorlukların üstesinden gelir. Misyonumuz, makineye yardımcı olmak ve makinenin kız arkadaşının olduğu yönü yönlendirerek gözlemlemek. Her zorluk gerçekleşmeye başlayacak ve giderek daha fazla, kız arkadaşını olabildiğince çabuk kurtarmak için her zaman hızlı bir şekilde yararlanacak.

makine parkı

OYUNUN BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ

Ana karakterimiz bir makine olduğu için bu oyun farklı makineler etrafında geçmektedir. Benzersiz, oyunun en yüksek geliştirme ödülünü alan oyunlardan biri olduğu zamandır. Oyun birçok farklı aşamada gerçekleşir. Uzak radar aracılığıyla kendi yönümüzü belirlememiz gerekiyor. Her yol, önündeki sayısız zorlu mücadeleden geçmek zorunda kalacak.

Herkes kendi fikrini hazırlamalı. Bu tuzağın üstesinden gelmek için her makinenin kendi hayatına kendinizi kaptırmalısınız. Machinarium’da her makine farklı ve farklı bir görevi yerine getirecek ve en özel şey, bir zorluğun üstesinden gelmek için onu kılık değiştirip tamamlamaktır. Kamuflajımız nedeniyle her hareketimizin tek bir izini gösteremiyoruz.

makine parkı

MUHTEŞEM ÖZELLİKLER

Machinarium’da oyuncular farklı bir bakış açısı seçmekten memnun olacaklar. En gerçekçi görünümü deneyimlemek için makineyi oynayabilir veya tutarlı bir 3. kişi perspektifi kullanabilirsiniz. Görüş açısı seçme avantajı ile oyunu kavramamız daha kolay oluyor. Modern kamuflaj öğelerinden oluşan bir hazine ile oyun, tercihlerimize veya kişisel amaçlarımıza göre seçim yapmamıza izin veriyor. Bu seçim tamamen operatörün seçimine ve uygulanmasına bağlıdır.

Her zaman nereden geçtiğimizi ve nereye gitmemiz gerektiğini gösteren bir yol tarifi haritası vardır. İşaretleme, mesafeyi kısaltmaya ve geri giderken zaman kazanmaya yardımcı olur. Yol boyunca, birçok insanın bunu yapmak için birlikte çalışmasını gerektiren büyük zorluklar olacak. Bu nedenle, bu zorlu zorluğun üstesinden olabildiğince çabuk gelmek için makine ekleme özelliğini kullanın. Çabucak takım kurun ve derin bir dayanışma gösterin.

makine parkı

OYUN SONRASI GİZEMLİ ŞEYLER

Verilen her zorluk belirli bir zorluk seviyesine sahip olacaktır. Zorlukların hızla üstesinden gelmek için doğuştan gelen zekanıza güvenin. En zor zorluk, şapkayı diğer tarafta toplamak için köprüden geçirmek olabilir. Bu, içindeki orijinal makinelerin hareketlerini dikkatli bir şekilde hesaplamamızı gerektirir. Hükümdarları açığa çıkmamak ve keşfedilmeye yol açmayacak şekilde es geçmek.

Machinarium orta düzeyde oyun süresine sahiptir. Meydan okumayı hızla tamamlayın ve bir sonraki aşamaya geçin. Her aşamada ayrıca bizi yok eden makineler var. Cesurca savaşalım ve oradan çıkalım. Gerçekçi ve keskin grafikler kullanmak, makinelerin kendi duygularını ve kişiliklerini ifade etmesine yardımcı olur. Uyumlu ses büyük bir vurgu yaratır.

Bu sayede Machinarium, yeni ve modern oyunla birleşen benzersiz fikri nedeniyle yavaş yavaş birçok oyuncunun kalbini kazandı. Klasik özellikler ayrıca oyuncuların fethetmesi için süslü noktalar yaratır. Lütfen hemen bu oyunu seçin ve içindeki zorlukları çok ilginç ve çekici yapın.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız Machinarium ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAmanita Design

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir