Lyrica
Lyrica

Lyrica v4.5.1 APK + OBB (MOD, Ücretsiz Satın Alma) indir 2022


Lyrica benzersiz bir müzik oyunudur. Harika bir müzisyen gibi harika bir müzik çalmak için ekranı kaydırın. Kaligrafi gibi oyun becerilerinizi sergileyin ve altyazıları görün.

Android Android Müzik
5 ( 147 puan )
Fiyat: $0
İsim Lyrica
Yapımcı 漢創文化
Tür Müzik
Boyut 411M
Versiyon 4.5.1
MOD Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Lyrica is the most famous version in the Lyrica series of publisher 漢創文化
Mod Version 4.5.1
Total installs 500,000+

İndir (411M)

Lyrica, oyunculara çeşitli türlerde harika müzikler sunar. Bir sanat aşığıysanız, modern pop müziği antik Çin lirizmi ile bir araya getirdiğinde bu oyun sizin için yapılmış olacak. Oyuncuların eski zamanlara bir maceraya atılmak için zamanları olacak ve orada şairle tanışacaksınız. Sen ve o, müzikal şaheserler yaratacaksınız. Bunu yapabilmek için parmağınızı ekranda kaydıracak ve harika bir müzik çalacaksınız.

lirika

İYİ BİR MÜZİSYEN OLMAK İÇİN HAYALİNİZİ YAPIN

Bu oyunda birçok heyecan verici hikaye ortaya çıkıyor; hepsinden önemlisi, maceranız hakkında zorlayıcı bir hikaye. Oyuncular yanlışlıkla geçmişe seyahat ederken, edebiyat ve sanat çağında tahta çıktı. Bu arada, uzun zamandır içinizde sanatsal kan akıyor. Lyrica’da seyahat etmek, belki de oyuncuların iyi müzisyenler olma yeteneklerini ve tutkularını göstermelerine olanak tanıyan eşsiz bir fırsattır. Belki de tarihsel geçmişiniz ve doğal yetenekleriniz sizi bir müzisyen yaptı.

LİRİLERİN GÜZELLİĞİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Doğal becerilerinizle müzik yaparken, hiçbir şey olmadığı için boş bir zihinle oynayamazsınız. Duygulu müzikle yanan tutkunuzu gösterin ve izleyicilerin kalbine dokunun. Lyrica’da oyuncular, ekranda görünen lirik sözleri izlerken müzik çalabilir. Bunu yapmak, oyuncunun oyun yeteneğini geliştirmesine yardımcı olabilir. Sözler bu oyunun ayrılmaz bir parçasıdır; sadece anladığında daha iyi oynayabilirsin.

lirika lirika

KALİGRAFİ GİBİ OYNAMA BECERİLERİNİ GÖSTERİN

Sanatı bir iki kelime anlatamaz. Öncelikle müzik için – sanatçının tam olarak iletmek istediğini anlamak için yüksek düzeyde algı gerektiren bir konu. Bu oyuna geldiğinizde, uzun süreli bir müzisyen olarak yeteneklerinizi gösterme fırsatına sahip olacaksınız. Canlı sesler oluşturmak için elinizi ekranın üzerinde gezdirin. Mükemmel müzik notaları oluşturma sürecinde eski hatlar da çizebilirsiniz.

BÜYÜK POP MÜZİKLERİ YAPIN

Lyrica’nın harika özellikler yaratma konusunda oyuncuları asla hayal kırıklığına uğratmadığı söylenmelidir. Sanat ve her şeyden önce müzik aşığıysanız, bu kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir oyundur. Yaratıcı, bu oyunu oluşturmak için en zengin kombinasyonu oluşturmak için çok zaman harcadı. Farklı bölgelerden gelen müzikleri birleştirerek sizler için harika melodiler oluşturuyoruz. Yaşayabileceğiniz şiirlerin nazik derinliğine ek olarak, onunla birlikte gelen modern pop şarkıları iyi bir kombinasyon olacaktır. Farklı bölgelerden gelen müzikleri birleştirerek sizler için harika melodiler oluşturuyoruz.

lirika

EDEBİYAT VE MÜZİK KOMBİNASYONU

Oyuncular bilmelidir ki, müzisyenin tuşlarla veya flüt sesiyle ifade edebileceğiniz bir şarkı besteleyebilmesi için çok çalışmış olması gerekir. Ayrıca konu sizin için iyi müzik bestelemeye geldiğinde edebiyatın varlığının bir anlam ifade ettiğini anlamaları gerekir. Bu nedenle müziğe her zaman edebiyat eşlik etmelidir. Her şeyden önce, siz bir müzik çalarsınız ve şarkı sözlerinin ne ilettiğini anlamak zorunludur.

OYUNCULARIN BAŞLADIĞI İLK MÜZİK OYUNU

Lyrica, hem içerik oluşturucular hem de oyuncular için büyük bir dönüm noktası olarak doğdu. Herkes bu oyunun sanatını anlayamaz ve hissedemez. Gerçekten de sen, çaldığın şarkının ne anlattığını anlayacak zeki bir oyuncusun. Modern pop şarkıları aracılığıyla müziğe olan tutkunuzu ifade edin. Ve onunla birlikte derin sözler; Bu iki şey, oyuncuların edebiyat hakkında daha fazla bilgi edinmesi ve eğlendirmesi için mükemmel bir kombinasyon olacaktır.

ÖZELLİKLERİ

  • Zamanda geriye yolculuğunuz, hayatınızdaki en iyi müzisyen olma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur.
  • Ekranda gezinirken, piyano çalar gibi buna ek olarak, her şarkının sözlerindeki derin lirizmin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Her şarkı kendi becerisini gerektirir; notalar aracılığıyla tutku alıştırması yaparken harika bir hat oluşturabilirsiniz.
  • Bu şiir ve müziği birleştiren bir oyundur; modern pop müzik aracılığıyla yeniliğin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Bu kadar eğlenceli bir oyunu görmezden gelmek mümkün değil; oyunculara çıkış yapan ilk müzik oyunudur.


İndir (411M)

Artık indirmeye hazırsınız Lyrica ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir