Lumosity
Lumosity

Lumosity: Brain Training v2021.08.27.2110334 APK MOD (Ücretsiz Abone) indir


Lumosity, çalışma verimliliğini artırmak veya işleri daha iyi hatırlamak için çeşitli görevlerde kullanıcıların hafızasını ve beyin gücünü güçlendiren muazzam içerik ve özelliklere sahip faydalı bir uygulamadır.

Android Android Eğitim
5 ( 615 puan )
Fiyat: $0
İsim Lumosity
Yapımcı Lumos Labs Inc
Tür Eğitim
Boyut 17MB
Versiyon 2021.08.27.2110334
MOD Ücretsiz Abone
Orjinal Google Play
Lumosity is the most famous version in the Lumosity series of publisher Lumos Labs Inc
Mod Version 2021.08.27.2110334
Total installs 10,000,000+

İndir (17MB)

Lumosity: Beyin Eğitimi

OLAĞANÜSTÜ ETKİLİ MUHTEŞEM MİNİ OYUNLAR

Kullanıcılar Lumosity’ye ilk geldiklerinde zengin ve yaratıcı içeriğe sahip birçok basit oyun görecekler. Her oyun, işlem hızı, dikkat süresi ve hafıza gibi beynin belirli işlevlerini eğitmek için birçok etkili yöntem taşır. Kullanıcıların geliştirmek istedikleri işlevselliğe bağlı olarak, en sevdikleri oyunları kategoriye göre filtreleyebilir ve mümkün olan en iyi performansı elde etmek için her şeyin keyfini yavaş yavaş çıkarmaya başlayabilirler.

SİZİN İÇİN YENİ OYUNLARI KEŞFEDİN

Kullanıcılar bu oyuna nereden başlayacaklarını bilmiyorlarsa, çeşitli kriterlerde iyi bir başlangıç ​​yapmak için sistemin yerleşik keşif özelliğini kullanabilirler. Bu, kitaplıkta birçok değişiklik yapmayı içerir ve sistem, her oyunun türü veya stili gibi kullanıcının ihtiyaçlarına uygun oyunları otomatik olarak önerir. Bununla birlikte, içerik filtreleme sistemi çok yönlü ve üstündür ve kullanıcılara en uygun ve etkili oyunları getirmeyi vaat eder.

Lumosity: Beyin Eğitimi Lumosity: Beyin Eğitimi

GELİŞTİRİLMİŞ ETKİLERLE YENİ DİL ÖĞRENİN

Lumosity ayrıca kullanıcıları belirli diller veya iki dillilik için akıllı ve esnek AI’lar aracılığıyla eğitir. İstedikleri dili seçebilirler ve sistem beyin gücünü kullanmak için en etkili öğrenme yöntemlerini uygulamaya başlar. Bu sayede, insanlar yeni dilleri özümserken en iyi performansı elde etmek için hafızayı, işleme yeteneğini, edinme hızını ve daha fazlasını önemli ölçüde geliştirecekler.

MÜKEMMEL HIZLA MATEMATİK ÇÖZÜN

Kullanıcılar, yeni bir dil öğrenmenin yanı sıra, kısa sürede doğru cevaplar almak için zihinsel hesaplamalar yaparken her seviye için matematik becerilerini geliştirebilirler. Uygulamadaki matematik alıştırmaları, birçok denklem türünden tamamen daha basittir ve kullanıcının performansını teşvik etmek için sınavlarla birleştirilecektir. Zamanla, kullanıcının problem çözme hızı önemli ölçüde artacak ve uzmanlar tarafından tasarlanan daha gelişmiş matematik alıştırmalarına erişim sağlanacaktır.

BELİRLİ HEDEFLERLE KİŞİSEL PROGRAMI DÜZENLEYİN

Kullanıcılar, birden fazla hedef belirlemek ve izin verilen sınırlar dahilinde her şeyi sürekli olarak gerçekleştirmek için kişisel değerlendirme sistemlerini kullanabilir. Bu, onların oyunları tamamlamaya veya sistemden birçok olumlu eleştiri veya cömert ödüller almaya yetecek kriterleri karşılamaya odaklanmalarına ve daha fazla çaba göstermelerine yardımcı olur. Sistem ayrıca tüm kullanıcı aktivitelerini özetleyecek ve onlara uygulamayı kullanırken ilerlemelerine ve başarılarına dayalı olarak birçok genel değerlendirme sunacaktır.

Lumosity: Beyin Eğitimi Lumosity: Beyin Eğitimi

Lumosity, kullanıcıların beyinlerini eğitmelerine veya oyunlar aracılığıyla bazı problemlerle başa çıkmalarına yardımcı olan en önemli önceliklerden biridir. Sistem, birçok alanda kullanıcının beynine güç katmak için her oyunun performansını teşvik etmek için birçok farklı seviyeye sahip olacaktır.

  • Hafıza yeteneği, işlem hızı ve belirli içerik veya öğelere dikkat dahil olmak üzere, kullanıcıların beyin gücünü eğitme konusunda uzmanlaşmış mükemmel bir uygulama.
  • Herkesin beyinle ilgili problemlere veya işlevlere yönelik yeteneğini harekete geçirmek için arkadaşça konseptlere ve eğlenceli yapılara sahip harika mini oyunlar koleksiyonu.
  • Yenilikçi özellikler, kullanıcıların uygulamayı kullanırken şimdiye kadar elde ettikleri oyunlar veya tamamlamalar yoluyla zaman içindeki ilerlemelerini izlemelerine yardımcı olur.
  • Uzman tanımlı dersler veya kılavuzlar aracılığıyla yeni dilleri olağanüstü verimlilikle öğrenin ve iki dilliyi herhangi bir düzeyde hızla öğrenin.
  • Yeni dersler öğrenmede motive etmek veya beyni belirli ayrıntılara veya alanlara yönelik daha iyi kapasiteye veya işleme etkinliğine sahip olacak şekilde eğitmek için kişisel hedefler belirleyin.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Lumosity ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir