Lumii
 Lumii

Lumii v1.474.100 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Lumii, profesyonel bir fotoğraf editörü olmanızı sağlayacak gerçekten harika bir uygulama olacak. Bazı fotoğraflarınız varsa ve beklediğimiz gibi olmadıklarını düşünüyorsanız, uygulamanın size yardımcı olmasına izin vermeye çalışın. Bu uygulama, kötü

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 762 puan )
Fiyat: $0
İsim Lumii
Yapımcı InShot Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 32M
Versiyon 1.461.94
MOD PRO Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Lumii is the most famous version in the Lumii series of publisher InShot Inc
Mod Version 1.461.94
Total installs 10,000,000+

İndir (32M)

Lumii, profesyonel bir fotoğraf editörü olmanızı sağlayacak gerçekten harika bir uygulama olacak. Bazı fotoğraflarınız varsa ve beklediğimiz gibi olmadıklarını düşünüyorsanız, uygulamanın size yardımcı olmasına izin vermeye çalışın. Bu uygulama, kötü fotoğraflarınızı yüklemeden önce hızlı bir şekilde değiştirmenize olanak tanıyan birçok farklı özellik içerecektir.

BİRÇOK SEÇİLMİŞ FİLTRE

Resimlerinizde her zaman renkli görüntü sorunları varsa ve bunları en iyi nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız. Daha sonra bu uygulamanın filtre özelliği resim düzenleme yapmanıza yardımcı olabilir. LOMO, Film, Retro vb. gibi uygulamanın özel renk filtrelerinin çoğu, her durumda esnek bir şekilde uygulanabilir.

Fotoğraf Editörü – Lumii Fotoğraf Editörü – Lumii

KONU VE ARKA PLANI KOLAYCA AYIRMA

Fotoğrafınız bir portre veya bir nesneyi yakalamaya yöneliktir ve izleyicinin ana konuya odaklanmasını istiyorsunuz. Sorununuz, görüntünün arka planını ve özneyi ayırarak ve arka planı bulanıklaştırarak çok basit bir şekilde çözülebilir.

Fotoğraf Editörü – Lumii Fotoğraf Editörü – Lumii

ÇİFT MARUZ KALMA ETKİLERİNİ ÖZELLEŞTİR

Ayrıca, profesyonel bir fotoğraf editörü iseniz ve fotoğrafları hayata geçirmek için gelişmiş özelliklere sahip olmak istiyorsanız. Ardından Lumii’nin profesyonel çift pozlama karışım düzeltmesini deneyin. Ardından, fotoğrafınız harika işler yaratmak için birçok fotoğraf kalitesiyle karıştırılacaktır.

YENİ HSL RENK MODU

Ayrıca uygulama, kullanıcıların nadiren uygulayabileceğiniz benzersiz renk modlarını deneyimlemelerine de olanak tanır. Bunlardan biri de fotoğraflarınızı değiştirebilen son derece özel HSL renk modudur. Bu özelliği tamamen ücretsiz olan gelişmiş modlarla kullanabilirsiniz.

TEMEL GÖRÜNTÜ DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

Ancak görüntü düzenleme konusunda acemiyseniz ve gelişmiş işlevleri kullanamıyorsanız, uygulama da size yardımcı olabilir. Uygulama, gelişmiş özelliklerin yanı sıra, Parlaklığı ayarla, vurgular, kontrast, gölgeler, sıcaklık, pozlama, keskinlik ve daha pek çok temel düzenleme araçlarını da ekler.

Fotoğraf Editörü – Lumii Fotoğraf Editörü – Lumii

GÖRÜNTÜLERE METİN EKLE

Ayrıca, görsele bazı mesajlar veya duygular eklemek isterseniz, metin özelliği son derece uygun olacaktır. Bu özellik, doğrudan cihazınızın klavyesinden son derece kolay bir şekilde yazmanıza olanak tanır. Bununla birlikte uygulama, kullanıcıların tercihlerine uygun seçim yapabilmeleri için birçok farklı özel yazı tipini destekleyebilecek.

GÖRÜNTÜ KÜTÜPHANESİ SİZİN

Özellikle uygulama, olağanüstü depolama özelliklerini de destekler. Fotoğraflarınızı bir yere kaydettiğiniz ve bir dahaki sefere arama yaptığımızda onları nerede depolayacağımızı hatırlayamadığımız bir durumla hiç karşılaştınız mı? Lumii ile çeşitli temalarla oluşturabileceğiniz uygulama içinde resimlerinizi albümlere kaydedebileceksiniz.

FARKLI FİLTRELER VE ETKİLER

Lumii, kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri ve kendi görüntülerine uygulayabilecekleri 100’den fazla güzel ve şık renk filtresi sunar. Ayrıca fotoğraf filtresinin parametrelerini dilediğiniz gibi değiştirip güzel işler yaratabilirsiniz. İç sayfa, film, klasik, yemek, manzara gibi birçok farklı filtre içerir…

Uygulama, çeşitli filtrelere sahip olmanın yanı sıra, kendi sanatsal tarzınıza ait fotoğraflar oluşturmak için aydınlatma ve hava efektleri ekleme gibi altı canlı ve süslü efekt de sağlar. Kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşaması için uygulama, kullanıcılar için popüler trendlere sahip yeni filtreler ve efektlerle her zaman düzenli olarak güncellenir.

BASİT VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Temel olarak, uygulama arayüzü farklı düzenleme simgeleriyle düzgün bir şekilde düzenlenmiştir, bu nedenle kullanıcıların ulaşması kolaydır. Kullanıcılar, düzenleme için özelliklerini kullanmak için bu simgelere dokunabilir. Ayrıca, HSL modu ve benzersiz renk filtreleri sayesinde kullanıcılar görüntülerine uyacak renkleri karıştırabilir.

BENZERSİZ DUVAR KAĞIDI DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, portrelerini daha fazla öne çıkarmak için arka planı değiştirebilir ve bu portreye uygun herhangi bir arka plan resmini seçebilirsiniz. Öncelikle cihazınızdan güzel bir portre seçiyorsunuz, ardından fotoğraf için doğru filtre ve efektleri seçiyorsunuz ve seviyeyi buna göre özelleştiriyorsunuz. Alternatif olarak, portrenizin arka planını bulanıklaştırabilir veya karışık bir arka plan kullanabilirsiniz. Çok fazla karmaşık adım yapmanıza gerek kalmayacak, sadece değiştirmek istediğiniz özelliği seçin ve AI teknolojisi bunu otomatik olarak uygulayacaktır.


İndir (32M)

Artık indirmeye hazırsınız Lumii ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInShot Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir