Lumber Empire
Lumber Empire

Lumber Empire v1.4.11 APK indir (Sınırsız Para, Puan, İtibar) 2022


Bir ağaç işleme meraklısıysanız ve kendinize şehirdeki en büyük ahşap fabrikasını kurmayı hayal ediyorsanız, bu Kereste İmparatorluğu oyununa gelin ve tüm yeteneklerinizi ortaya çıkarın. İlk başta, küçük bir kereste fabrikasında çalıştınız. Ancak uzu

Android Android Simülasyon
5 ( 793 puan )
Fiyat: $0
İsim Lumber Empire
Yapımcı Game Veterans
Tür Simülasyon
Boyut 143M
Versiyon 1.4.11
MOD Sınırsız Para, Puan, İtibar
Orjinal Google Play
Lumber Empire is the most famous version in the Lumber Empire series of publisher Game Veterans
Mod Version 1.4.11
Total installs 10,000,000+
 • 1. Sınırsız Para*
 • 2. Sınırsız Elmas*
 • 3. Sınırsız Biz Puan*
 • 4. Sınırsız İtibar*
 • *harcadığınızda asla azalmaz


İndir (143M)

Bir ağaç işleme meraklısıysanız ve kendinize şehirdeki en büyük ahşap fabrikasını kurmayı hayal ediyorsanız, bu Kereste İmparatorluğu oyununa gelin ve tüm yeteneklerinizi ortaya çıkarın. İlk başta, küçük bir kereste fabrikasında çalıştınız. Ancak uzun uğraşlar ve öğrenmeler sonucunda bu atölyenin yöneticisi oldunuz. Sadece bu değil, iş zihninizle fabrika ölçeğini genişlettiniz ve zengin bir iş adamı olma hedefinizi gerçekleştirmeye devam ettiniz.

Kereste İmparatorluğu: Boşta Tycoon Kereste İmparatorluğu: Boşta Tycoon

DEVLET YÖNETMELİKLERİNE GÖRE ORMAN YÖNETİMİ VE SÖMÜRÜ

Lumber Empire’a gelince, oyuncuların ormanı nasıl düzgün bir şekilde yöneteceklerini öğrenmeleri gerekecek. Ormandan makul ve yeterli bir şekilde yararlanmak için o ormana özen göstermeniz ve mutlaka yatırım yapmanız gerekir. Ayrıca, her hasattan sonra fideleri yeniden dikmek için daha fazla kişiyi işe alacaksınız. Ancak o zaman ahşap atölyenizi kazanma ve açma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca odun yapmak ve günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılamak için orman dikmek için daha fazla arazi satın almalısınız. Ayrıca, profesyonel olmak için bazı ahşap işçileri yetiştirmeniz ve eğitmeniz gerekiyor.

ÜRETİM SÜRECİNDE İNŞAAT HATTI

Lumber Empire, oyuncuları zincir üretim sistemini hızlı ve rahat bir şekilde keşfetmeye getirecek. Ayrıca, daha modern ekipman satın almanız ve atölyedeki makineleri daha iyi hale getirmek için yükseltmeniz gerekiyor. Ahşabı en iyi şekilde işlemeye ve kesmeye hizmet edecekler. Bu oyunda keşfetmeniz ve öğrenmeniz için farklı işlevlere ve dokulara sahip yüzlerce cihaz var.

Kereste İmparatorluğu: Boşta Tycoon

ARAÇ BAKIM VE YÜKSELTME VE MÜŞTERİLERE DİKKATLİ HİZMET

Yetenekli ve akıllı bir yönetici olarak, müşterileri memnun etmek için yaptığınız ilk şey yükseltilmiş kamyonlardır. Ahşabın bir depodan diğerine taşınmasında ve taşınmasında vazgeçilmezdirler. Ayrıca, müşterileri çekmek için birçok yeni müşterinin ilgisini çekecek pazarlama planları kurdunuz. Sadece bu da değil, her siparişi nasıl hızlı bir şekilde ele alacağınızı ve müşteri isteklerine mükemmel bir şekilde nasıl yanıt vereceğinizi her zaman bilirsiniz. Bu sayede yaptığınız her şey çok sayıda önemli kazanç ve çekici ödüller alacak.

CANLI, GÜZEL VE ​​ETKİLEYİCİ GRAFİKLER

Oyuncular, Lumber Empire’a katılırken olağanüstü derecede sofistike ve gerçekçi bir grafik sistemine hayran kalacaklar. Tüm görüntüler, birçok taze ve uyumlu renklerle ayrıntılı olarak çizilmiştir. Ayrıca, çevredeki sahneler de nefes kesici, eğlenceli ve esprili bir oyun görüntüsü yaratıyor. Bu oyundaki karakterler de çok sevimli ve kişiliklerini ortaya koyuyor. Her karakterin, oyuncuların ayırt etmesini kolaylaştıran ve biri ile diğeri arasındaki karışıklığı önleyen benzersiz bir yüzü vardır. Ayrıca müziğin koordinasyonu bu oyunu çok daha canlı ve fantastik hale getirdi.

Kereste İmparatorluğu: Boşta Tycoon Kereste İmparatorluğu: Boşta Tycoon

Stresli çalışma saatlerinden sonra sağlıklı bir şekilde eğlenmek ve eğlenmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı sizinle oynamaya davet etmeyi unutmayın. Pek çok benzersiz ve unutulmaz zorluklarla eğlenelim!

ÖZELLİKLERİ

 • Ormanlardan nasıl uygun şekilde yararlanılacağını, yönetileceğini ve kullanılacağını bilin.
 • Ağaç dikmek ve odun kaynakları toplamak için biraz daha orman arazisi satın alın.
 • Süper modern makinelerden oluşan bir zincir oluşturun ve ahşap üretiminde iyi hizmet verin.
 • Daha kaliteli ve daha güvenli olmak için arabanızı koruyun ve yükseltin.
 • Düzenli olarak gerçekleşen ve birçok müşterinin dikkatini çeken satışları yönetin ve kontrol edin.
 • Güzel grafikler, görülmesi kolay ve ilk bakışta birçok insanı heyecanlandırıyor.
 • Bir kereste fabrikası kralı olun ve bu oyunda ortaya çıkan birçok eğlenceli şeyin tadını çıkarın.


İndir (143M)

Artık indirmeye hazırsınız Lumber Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGame Veterans

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir